PARTNERIAI

Per beveik penkerius metus dirbau su daugiau nei šimtų įmonių. Labiausiai vertinu ilgalaikį bendradarbiavimą, tad noriu pasidžiaugti, kad šiuo metu dirbu su didelėmis ir lojaliomis įmonėmis bei nuolat džiuginsiu jus jų gaminamų arba platinamų gaminių naujienomis, įspūdžiais iš renginių:


Už malonų trumpalaikį bendradarbiavimą dėkoju šioms įmonėms, gamintojams ir platintojams: Manzara.lt, Klipshop.lt, Stylebest.com, Gearbest.com, Drogas, Proseller, Stiliaus kodas, Didier Lab, Radistai, Grožio draugas, Eurovaistinė, Sincero Salon, medikos.lt, Cosmoway, tiesioggrazi.lt, Harmony Life, Schwarzkopf, AVON, Elevita, Fake Bake, Amroozija, Kilo.lt, Eco Desire, FenoQ, maskshop, Breto, Amulette, Lecler, Manilla, Schogetten, Aroma Gold 3in1, minglemoose, Gentle Day, Ellame, ODA, Sun 365, Etno, Biocos Academy, Laiko zona, Comic Con, Game ON, Studfest, Onbo, Taeguk.lt, Solidu Cosmetics, kosmetikosparduotuve.lt, Ollin, Foto Bitės, Holl& Pancakes, kelioniuzemelapis.lt, Skruzdis, Laisvalaikio dovanos, higienaverslui.lt ir daugeliui kitų.

Be jūsų mano tinklaraštis nebūtų toks, koks yra! 

visus norinčius bendradarbiauti kviečiu rašyti savo pasiūlymus ir lūkesčius čia!


3 komentarai

  1. Giriu tave už tai, kad nebijai sakyti tiesos ir svarbiausia čia aiškiai išsakei savo nuomonę ir pažiūras 😄

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai įdomus ir naudingas blogas! Man tik vienas neaiškumas - tam tikrų produktų apžvalga yra tiesiogiai priklausoma nuo subjektyvių dalykų. Pvz. odos tipas, plaukai - linkę riebauotis ar atvirkščiai, sausėti. Taigi blakstienų tušo apžvalga galima plius minus pasitikėti (nes blakstienos toks dalykas - nu pas visas kažkas panašaus :D), kad auskarai nušlifuoti - irgi. Bet kaukės, balzamai ir t.t. Žodžiu tik tiek pastebėjimų, nes visa kita puikiai! Dabar skaitinįju apie "pribaiktukus" :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.