Tobulų blakstienų duetas: Eveline "Lash Booster" bazė ir Maybelline "Sky High" tušas

2022-01-10

Sveikos!
Jau senokai neberašiau apie blakstienų tušus. Iš tiesų kurį laiką neradau dėmesio verto tušo, kuris mano jokias blakstienas paverstų matomomis. Bet rugsėjį pagaliau išbandžiau visų išgirtą Maybelline "Sky High", o prieš porą mėnesių pagaliau radau ir Eveline "Lash Booster" blakstienų tušo pagrindą (po instagram'o žvaigždžių reklamų ji visur iššluota! 😀). Ir ką, pagaliau radau duetą, kurio nepaleidžiu iš rankų. Seniai nebuvo atvejo, kad naudočiau dvi tokias pačias dekoratyvinės kosmetikos priemones iš eilės, bet dabar ne tik naudoju antrą tušo pakuotę, bet ir nusipirkau dar kelias. 

Daugiafunkcinis blakstienų serumas su Argano aliejumi 5 viename. Dvigubina blakstienų apimtį, ilgina ir stiprina, atstato ir regeneruoja, skatina augimą, saugo nuo slinkimo. Tai inovatyvi priemonė, kuri jungia savyje stiprinamąjį serumą, augimo aktyvatorių ir blakstienų tušo pagrindą. LUXURY OF YOUTH COMPLEX™ sudėtyje esantis argano aliejus derinyje su Hiakurono rūgštimi įsiskverbia į blakstienų struktūrą ir stimuliuoja jų augimą, padvigubina apimtį. Regeneruoja, atgaivina ir tankina blakstienas. D-pantenolis stiprina blakstienas nuo šaknų iki pat galiukų. Reguliariai naudojant serumą blakstienos pasidaro tankesnės, ilgesnės, stipresnės ir mažiau slenka.


Iš tikrųjų Eveline "Lash Booster" yra ne bazė, o blakstienų serumas, tačiau kadangi šią priemonę naudoju tik kaip bazę, ją taip ir vadinsiu. Šios priemonės šepetėlis yra tvirtas, išgaubtos formos ir su kietais šėreliais. Dėl šios priežasties būtina atsargiai aplikuoti priemonę - nėra malonu šepetėlį priglausti per arti voko. Šėrelių išdėstymas ir šepetėlio forma padeda tobulai padengti kiekvieną blakstieną - mano nuomone tai idealus šepetėlis, galėtų visi tokie būti 😁 


Atrask blakstienų tušą LASH SENSATIONAL SKY HIGH, kuris gali taip pailginti blakstienas, kad bus tokios, apie kokias svajoja kiekviena moteris. Bokšto formos lankstus šepetėlis tiksliai ir kruopščiai tepa tušą, o ypatinga formulė neįtikėtinai pailgina blakstienas. Šio tušo formulė pagerinta bambukų ekstraktu, padedančiu puoselėti blakstienas. Ypatingi blakstienas ilginantys plaušeliai gali padėti išlaikyti ilginamąjį efektą iki 16 val. Tinka jautrioms akims.

Tuo tarpu Maybelline "Sky High" blakstienų tušo šepetėlis lankstus, siaurėjančios formos. Šereliai trumpi ir dengia ne visą šepetėlį - man tai nepatogu, nežinau kodėl gamintojai sukuria tokius šepetėlius, tačiau per blakstienas braukiant ta vieta, kuri turi šėrelius, rezultatas net labai tenkina, patogumo netrūksta. 

Taigi, pirmiausia blakstienas padengiu baze. Ji iš karto prailgina mano trumpas ir nematomas blakstienas - tą akivaizdžiai galite pamatyti nuotraukoje apačioje. Kai bazė pilnai išdžiuvusi, kruopščiai pasidažau tušu. Blakstienos tampa dar ilgesnės ir net šiek tiek riestos (maniškės ne tik itin trumpos, permatomos ir retos, bet kartu ir tiesios - net užriestos rietikliu nusvyra per kelias minutes). 

Įprastai dažydamasi dengiu po du sluoksnius kiekvieno produkto. Taip, po du, mėgstu dramatiškas blakstienas 😁 nuotraukai dengiau po vieną sluoksnį, kad parodyti tikrą efektą - sluoksniuojant galima išgauti efektą iš beveik kiekvienų priemonių, tačiau man svarbu matyti rezultatą ir be didelių pastangų. 

Nuotraukose apačioje matote rezultatus nenaudojant bazės (kairėje) ir naudojant bazę (dešinėje). Bazė prailgina blakstienas, o papildomas priemonės storis net suteikia šiek tiek apimties. 

Taip pat ši bazė turi dar vieną privalumą - ji gerokai prailgina tušo išsilaikymą. Jis nenubėga sušlapus ir visiškai nebyra. Tiesa, dėl to makiažą nusivalyti šiek tiek sunkiau, bet valymui naudojant aliejinius valiklius ar balzamą to nepastebėsite. 


Kaip ir apžvelgdama kiekvieną blakstienų tušą, taip ir šį kartą turiu paminėti, kad jeigu žiūrėsite tik į "po" nuotrauką, kerinčio rezultato nepamatysite. Mano blakstienos daug kuklesnės, nei įprastos - gal jums šis rezultatas prastas ir neišskirtinis, bet man matyti tokį vaizdą labai neįprasta. Norint tikro rezultato, atkreipkit dėmesį ir į tą nuotrauką, kurioje mano blakstienos nepadengtos jokiu produktu. Įsivaizduokit koks efektas būtų, jeigu šią kombinaciją naudotų mergina, kurios blakstienos ir be priemonių ilgos, riestos ir tankios... 😀

Eveline "Lash Booster" blakstienų bazės standartinė kaina 5 eur.
Maybelline "Sky High" blakstienų tušo standartinė kaina 12-13 eur.

Abi priemones galite įsigyti tiek Eurokos, tiek Drogas parduotuvėse. Aš abi priemones pirkau sulaukusi nuolaidų, tad jeigu turite kantrybės, duetą įsigysite vos už dešimt eurų. 

1 komentaras

  1. pas mane tai šitas sky high tušas vartosi numestas, aš niekaip neprisijaukinu tokių šlapių tušų - jie man blakstienas iš karto nugramzdina žemyn, nepatinka 😦

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.