Švytinčiai odai: MAC Mineralize Skinfinish Natural kompaktinė pudra

2021-12-16

Sveikos!
Ar jau pasiruošėt Kalėdoms bei supirkot visas dovanas? Aš šiemet pirmą kartą pasiruošimą šventėms baigiau taip anksti - visos dovanos jau supirktos ir gautos, o didžioji dalis jų net supakuotos. Žinoma, nepamiršau ir savęs 😁 Pasidovanojau sau nemažai dovanų, bet nesulaukusi švenčių pradėjau naudoti kol kas tik dvi. Viena iš jų - MAC Mineralize Skinfinish kompaktinė pudra su kaitintais mineralais. Prieš kokį mėnesį nusprendžiau, kad kasdienai noriu gaivios, švytinčios odos, tad šiuo metu esu tokį efektą sukuriančių priemonių paieškose ir jų apžvalgas pradedu nuo priemonės, kurios norėjau labiausiai. 

Kompaktinėms ir kitoms fiksavimui skirtoms pudroms keliu kelis svarbius reikalavimus - turiu mišrią odą, kurios būklė nuolat kinta, tačiau aš nenoriu kiekvieną rytą analizuoti šiandieninę odos būklę ir pagal tai rinktis priemonę. Noriu, kad viena priemonė tiktų visada 😁

Taigi, mano reikalavimai, į kuriuos atsižvelgdama vertinu tokio tipo produktus kasdienai:
  • Natūralus, lengvai švytinčios (dewy) odos efektas - kasdieną neįsivaizduoju savęs su matiniu makiažu ir stipria fiksacija, noriu kažko lengvo ir gaivaus. Žinoma, jokių stambių ir į akis krentančių blizgučių. 
  • Geras fiksavimas. Nors ir noriu gaivaus makiažo, man svarbu, kad jis išliktų bent 9 valandas. Jeigu makiažas atrodo padoriai po 10-12 valandų - nuostabu, tačiau šiaip pakanka devynių su sebumo pertekliaus pašalinimu per pietų pertrauką. 
  • Jokio sausų zonų, šerpetojimo išryškinimo! Mano oda ne tik mišri, bet ir dehidratuojanti, po menkiausio spuogelio seka išsausėjusi zona, kuri atkreipia dėmesį ir be kosmetikos priemonių pagalbos 😁 jau išmokau tokius netobulumus apeiti taip, kad jie neišsiskirtų, tad svarbiausia, kad nebūtų paryškinti sausi skruostai, kaktos zona. 

Kai rinkausi fiksuojančią pudrą jau žinojau, kad noriu išbandyti MAC - šis gamintojas jau seniai mane domino, tačiau rankos nukrypdavo kitur ir vietoj MAC įsigydavau kažką kito. Tiesa, turiu kreminius skaistalus iš MAC, o anksčiau turėjau lūpų dažus, bet šiuo metu MAC mano kosmetikos radare dažniausiai pastebimas dėl sausų veidui skirtų gaminių, tad nužygiavau į Douglas ir MAC konsultantės paprašiau rekomenduoti kompaktinę pudrą, kuri atitiktų visus aukščiau paminėtus kriterijus, bet svarbiausia - atrodytų natūraliai, sveikai ir be jokio panašumo į matinį efektą. Tokių produktų jau turiu, jei ką galiu miksuoti. 

Konsultantė be jokių stabtelėjimų priėjo prie Mineralize Skinfinish Natural kompaktinės pudros, padavė man Light Plus atspalvį (antras pagal šviesumą) ir sakė, kad šita tiks tobulai 😁 paswatchinau ir nusipirkau. 

Prabangi, lėtai džiovinta kupolo formos veido pudra, kurioje yra nedaug perlamutrinių pigmentų, suteikiančių intensyvią, bet natūralią aksominę išvaizdą. Galima naudoti kaip makiažo pagrindą ir makiažui pataisyti per visą dieną. Sudėtyje yra mūsų 77 mineralų komplekso ir vitamino E.


Aprašymas žada aksominę išvaizdą - kartojuosi jau ne pirmą kartą, bet čia svarbiausias mano kriterijus. Noriu susirinkti priemones, kuriomis per penkias minutes pasieksiu sveikos, natūraliai atrodančios ir švytinčios odos efektą 😁 Žinoma, aprašymas taip pat nuteikė teigiamai. 


Pati pakuotė tikrai labai graži, su į vidų išgaubtu dugnu ir į išore išgaubtu dangteliu. Sunkokas įpakavimas, matinis dizainas ir minimalistinis baltas MAC užrašas, veidrodėlis viduje - nieko neįprasto MAC, tačiau visas kombo man malonus. Tiesa, ant pakuotės informacijos nėra daug, viskas parašyta ant kartoninės dėžutės, kurioje atkeliauja kompaktinė pudra. 

Trūkumas - atidarymas. Kažkokia tragedija 😀 reikia mažiausiai minutės, kad atidaryti dangtelį. Ir ar čia aš dar nesuprantu kaip greitai atidaryti pakuotę (nes konsultantė atidarė per sekundę), ar tikrai sunku - dar neišsiaiškinau, bet kiekvieną rytą susinervinu, kai reikia fiksuoti makiažą. Bet nieko, ir aš įgusiu (arba susilaužysiu visus nagus). 

Pati kompaktinė pudra - labai švelni, lengva. Joje yra mažyčių blizgučių dalelių, bet jos nepersiduoda ant odos. Tą puikiai matot swatch'e - nedėjau jokių efektų, fotografavau prie lango, kad matytųsi tikras, realus vaizdas dieną.  

Tiesa, imant produktą su šepetėliu jis šiek tiek byra, tad dalį priemonės išmetame. Dėl to šiek tiek gaila, nes tai brangoka "investicija", tačiau aš jau įpratau sugaudyti visus nubyrėjimus 😁 Bet turėkit omeny, kad norint ilgą laiką tarnaujančios kompaktinės pudros reikia naudoti minkštą, švelnų šepetėlį. 

Kalbant apie galutinį vaizdą ant veido, tai rezultatas pranoko lūkesčius. Oda atrodo labai lygi, sveika, putli, tarsi sublurinta - lengvas, natūralus švytėjimas duoda akivaizdžius rezultatus. Kiekvieną kartą pasižiūrėjusi į veidrodį negaliu atsidžiaugti rezultatais, nes pagaliau radau tą fiksavimo priemonę, kuri sukuria būtent mano įsivaizduotą vaizdą. Nuotraukoje galit pamatyti, kad ji nepadidina maskavimo (neužmaskuoja, pavyzdžiui, strazdanų), tik savo gelsvu atspalviu neutralizuoja prasimušantį raudonį, todėl idealiai tinka kasdienai. 

Pirma nuotrauka: išsklaidytas Catrice maskuoklis
Antra nuotrauka: viskas užfiksuota su MAC kompaktine pudra

Priemonės išsilaikymas priklauso nuo odos tipo. Mano oda mišri - visos zonos dehidratavusios, išskyrus nosį - ji riebaluojasi. Ir ganėtinai nekukliai 😀 tad, žinoma, nuo nosies pudra dingsta pirmiausiai, tačiau viskas vyksta gražiai, tolygiai (net su kauke). Visos sausos zonos išlieka padengtos priemone iki pat makiažo valymo laiko. 

Mane toks rezultatas tenkina. Jeigu žinau, kad reikės tobulai atrodančio viso veido, nosį atskirai užfiksuoju su sebumui atsparia biria Too Faced pudra, tačiau to prireikia labai retai, kasdienai noriu natūralumo

MAC Mineralize Skinfinish Natural kompaktinės pudros kaina Douglas - 36,65 eur. Ar aš antrą kartą pirkčiau šią kompaktinę pudrą už tokią kainą? Tikrai taip. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.