Vienkartinių veido kaukių rūšys | Montagne Jeunesse veido kaukės 🐯

2021-07-01

Labas!
Šiandien noriu parašyti kažką naudingesnio, nei tik apžvalga. Pirma kilusi mintis - veido kaukės! Atrodo, kad apie jas žinome viską, tačiau kaip yra iš tiesų? Kada ir kokios rūšies veido kaukes rinktis? Kokios jos yra? 

Atsakysiu į svarbiausius klausimus ir papasakosiu apie savo mėgstamiausią veido kaukių gamintoją - Montagne Jeunesse. Ar yra kas dar nebandė šių kaukių? Nemanau.

TEPAMOS VEIDO KAUKĖS

Seniausia ir, turbūt, visų pirmiausia išmėginta veido kaukių rūšis - tepamos. Kaip ir sufleruoja pavadinimas, tepamas veido kaukes reikia užtepti, o paskui arba nuplauti (valomąsias bei greito veikimo), arba palikti per naktį (naktines). 

Kaip ir visos veido kaukės, šios būna kelių paskirčių - valomosios, drėkinamosios, maitinamosios, skaistinamosios, gydomosios, gaivinančios... Populiariausios - pirmos trys rūšys.

Jeigu naudoju tepamas veido kaukes, dažniausiai renkuosi valomąsias su moliu, purvu. Jos giliai išvalo poras, sugeria visą odos riebalų (sebumo) perteklių ir pašalina viršutinį suragėjusios odos sluoksnį. 

Valomąsias veido kaukes rekomenduojama naudoti kartą per savaitę, jei jūsų oda sausa, bei du kartus per savaitę, jeigu ji riebi, o poros kemšasi. Žinoma, tai tik bendrosios rekomendacijos - naudokite tada, kada jaučiate, kad jau laikas. 

Mano mėgstamiausios Montagne Jeunesse valomosios veido kaukės:
 • Charcoal Mud - smulkios riešutų dalelės nušveičia odą, anglis sugeria riebalų perteklių. Pažadu, poros liks švarios!
 • Red Hot Sauna - savaime kaistanti veido kaukė. Šiluma atveria veido poras, todėl efektas dar geresnis!


BURBULINĖS VEIDO KAUKĖS

Naujiena veido kaukių rinkoje - burbulinės veido kaukės. Šios kaukės yra lakštinės, tačiau kontaktuodamos su oru išsipučia ir suputoja. Jausmas toks, lyg veidą laikytumėte vonios putų baseine. 

Kodėl šios kaukės tokios naudingos?
 1. Priklausomai nuo paskirties, gali drėkinti, maitinti, valyti odą.
 2. Burbuliukai prisotina odą deguonimi.
 3. Šaltas lakštas gaivina odą, mažina patinimus. 
 4. Malonus burbuliukų susidarymas ir sproginėjimas masažuoja, atpalaiduoja. 

Mano akį labiausiai patraukusios Montagne Jeunesse burbulinės veido kaukės:
 • Pink Oxygen Bubble Mask - rožinė, labai mielai atrodanti veido kaukė, kuri ne tik pripildo odą deguonimi, bet ir sudrėkina, mažina išsausėjimus. 
 • Charcoal Detox Bubble Mask - kaip ir teigia pavadinimas, tai detoksikuojanti veido kaukė, kuri dar ir išburbuliuoja nešvarumus. Jausmas labai malonus, tikrai kartosiu ne kartą - lengviau pašalinti, nei tepamą veido kaukę, o dar ir atpalaiduoja. 

LAKŠTINĖS VEIDO KAUKĖS

Ar dar ką nors reikia supažindinti su lakštinėmis veido kaukėmis? Galiu lažintis, kad nepažįstu nė vieno žmogaus, kuris jų nebandė. 

Lakštinių veido kaukių principas - koncentruoto serumo dozė odai. Veido formų lakštas išmirkomas labai stipriame ir veiksmingame serume, tuomet dedamas ant veido ir paliekamas tol, kol viskas įsigeria į odą (na, arba 15-20 minučių, bet aš visada laikau tol, kol dar yra serumo). 

Šios kaukės yra geriausias ir greičiausias būdas sudrėkinti, pamaitinti odą. Šaltis gaivina, mažina patinimus, sutraukia poras, serumas paverčia odą stangresne, pašalina išsausėjimus. Kas gali būti geriau?

Žinokit, gali! 😁 dailus dizainas - tai, kas lakštines kaukes iš nuostabių paverčia į tobulas. Montagne Jeunesse išleido seriją "Face Food", dedikuotą įvairiems gyvūnams:
 • Panda Face Mask Coconut & Banana - pandos veidas ant kaukės. Kokosai ir bananai drėkina, maitina odą. Ši kaukė - mažesnio dydžio, pritaikyta vaikams ir žmonėms, kuriems įprastos kaukės per didelės. Kvapas vertas atskirų pagyrų.
 • Tiger Face Mask Apple & Strawberry - tigrinė veido kaukė, kovojanti su nuovargio, streso požymiais. Tvirtinu - veikia! Po sesijos ir didelio darbo krūvio vis dar atrodau panaši į žmogų.
 • Kitten Face Mask Cucumber & Aloe - pavadinimas kalba už save. Katės snukučio dizaino veido kaukė su agurkais ir alijošiumi - tai, ko reikia išsausėjusiai, nudegusiai odai. Ji ramina, drėkina ir puoselėja odą, kai to labiausiai reikia. 

PATARIMAS: lakštines veido kaukes laikykite šaldytuve. Aš vieną visada turiu šaldytuvo durelėse - šaltas lakštas po karštos dienos yra geriausia, kas gali nutikti. 

Na, ar jau pasirūpinote veido kaukių atsargomis vasarai? Dienoms, kuomet daug laiko leidžiame lauke tarp nešvarumų, nudegame, išsausiname odą? Aš pasipildžiau visą kolekciją ir vėl pradėjau naudoti veido kaukes - prisipažinsiu, buvau apleidusi šį odos priežiūros būdą. 3 komentarai

 1. joo, turiu daug veido kaukių, dabar prisipirkau molinių. :D bet pritarsiu kad irgi buvau apleidus, bet nenuostabu, daug ką apleidau gyvenime, bet kibau į kitus dalykus tai labai ant savęs nepykstu :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mano vardas Diego. Esu vedęs vyras, su žmona nesusipratęs, nes mums nepavyko pagimdyti nė vieno vaiko. Buvau apakusi ir užpyliau žmona prievartą, sakydama, kad ji yra visko priežastis. Niekada nežinojau, kad kažkas kitas yra mano šeimos problemų priežastis. Vieną dieną aš apmąsčiau dalykus ir pasikviečiau savo žmoną, kad paklausčiau, iš kur kyla mūsų problemos. Ji niekada nežinojo, ką pasakyti, nebegalėjau to pakęsti, todėl paaiškinau draugui, kuris supažindino mane su dvasiniu vyru, vadinamu daktaru Ajayi, kuris man pasiūlys sprendimą, kurio gyvenime nesigailėsiu. . Aš susisiekiau su dvasingu žmogumi, paaiškinau jam savo situaciją ir jis man pasakė būtinus dalykus, reikalingus aukai. Po mėnesio darbo mano žmona pastojo, ir aš dėl to labai džiaugiausi, nes to ir laukiau visų dėkui gydytojui AJAYI už puikų dalyką, kurį jis padarė mano šeimai. Nesidrovėkite dėl savo gyvenimo problemų susisiekite su dr. Ajayi „Viber“ / „Whatsapp“: +2347084887094 arba el. Paštu: drajayi1990@gmail.com

  Taip pat galite susisiekti su juo dėl šių burtų

  meilės burtas
  loterijos burtas
  keršto užkeikimas
  apsaugos burtas
  ir bet koks kitas dalykas, sukeliantis jums gyvenimo problemų  AtsakytiPanaikinti
 3. Visiems, kurie skaito tai, turite tikėti ir būti pozityviai nusiteikę, nes veikia didesnės jėgos, nei galite įsivaizduoti. Tai pagerės, kai tikėsite ir atitinkamai elgsitės, tada kiekviena jūsų situacija pagerės, nesvarbu, ar tai numatėte, ar ne. Po susitikimo su daktaru EGWALI aš sutvarkiau daiktus su savo sutuoktiniu. Mano sąjungą sužlugdė kai kurios nematytos jėgos, nežinojusios, kad mano santuoka buvo pagrindinis tikslas, mes turėjome nuolatinių problemų, kurių neišsprendėme, tačiau viskas buvo atnaujinta po to, kai atvyko DR EGWALI, nes esame laimingi ir gyvename taikiai, be jokios abejonės, labai rekomenduoju tiems, kuriems reikia geras burtas veikia, jis tikrai yra patikimas bet kokioms problemoms, su kuriomis susiduriate, nesvarbu, ar tai meilė, apsauga, pinigai ar psichinės galios. Rašykite jam el. Paštu Dregwalispellbinder@gmail.com arba „Viber“/ „WhatsApp“ +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.