NYX "Born To Glow!" makiažo pagrindas

2021-06-19

Sveikutės!
Gal ne pats geriausias laikas kalbėti apie makiažo pagrindus (ar yra kas juos naudoja, kai lauke toks karštis?), tačiau labai noriu pasidalinti įspūdžiais, kol jų nepamiršau 😁 ir taip tempiau laiką ir laukiau sesijos pabaigos.

WE. CAN'T. EVEN. Naujausias #Born to glow kolekcijos narys! Natūralaus švytėjimo efekto makiažo pagrindas tiesiog stulbinantis. Pristatome net 45 nuostabius atspalvius, kurių prabangi formulė, pasižyminti nuo lengvo iki vidutinio maskavimo padengimu bei švytinčio efekto užbaigimu išlieka labai ilgai. Ši kreminė pudra puikiai sutars su tavo veido oda ir sukurs tolygaus atspalvio bei švarios odos efektą, kurios dengimas nereikalaus jokių pastangų!

Pakuotė labai paprasta - tubelė, lyg rankų kremo, juoda ir traukianti akį. Deja, bet pakuotė nepatogi:
  1. Labai tepliojasi - matosi net menkiausi nešvarumai. Pirštų antspaudai, dulkelės, pačio makiažo pagrindo taškeliai... 
  2. Nepatogu dozuoti. Milijoną kartų padauginau, ištepliojau pačią pakuotę ir viską aplinkui. Plastikas per minkštas makiažo pagrindui.

Mano atspalvis - Light Porcelain. Man, šviesiaodei, idealiai tinka. Dėl plataus atspalvių pasirinkimo (taaaip, NYX pagaliau suprato, kad ir Lietuvoje norim daug atspalvių!) kiekviena ras sau tinkamą. 

Produktas, kaip ir žadėta, dengiasi neįprastai lengvai. Keliasdešimt sekundžių darbo su drėgna kempinėle ir produktas padengtas be jokių dryžių, plėmų ir nelygumų. 

Maskavimas tarp lengvo ir vidutinio. Visų mano strazdanų nepaslėpia, bet labai gražiai sulygina odos atspalvį, oda tikrai atrodo sveika, švytinti. Nuotraukoje tai puikiai matosi. 

Didžiausias minusas - keistai atrodo iš arti. Net sunku apibūdinti tą vaizdą, per kamerą nepersiteikia, bet atrodo taip, tarsi būtų subėgę į kiekvieną odos nelygumą ir dar ant sausos odos 😁 dėl to ir nebenaudoju. 

Taip pat produktas visiškai netiks riebiaodėms - jis nuo mano nosies dingsta per valandą, nors ji net nėra baisiai riebi. O sausiaodėms turėtų patikti, nes ant skruostų dengiasi ir išsilaiko tobulai.

Jei susitarsit, kad produktas nesubėgtų į visus nelygumus (nežinau ar tikrai taip įvyksta, bet nu negražiai atrodo 😁) ir turit sausą odą, tai bus nepakeičiama priemonė. Bet jei nesusitarsit ir jūsų oda išskiria daugiau sebumo, nei sausa - net nepirkit. 

Be nuolaidos produktas kainuoja apie 12 eurų, pakuotėje yra tik 30 ml.

1 komentaras

  1. Visiems, kurie skaito tai, turite tikėti ir būti pozityviai nusiteikę, nes veikia didesnės jėgos, nei galite įsivaizduoti. Tai pagerės, kai tikėsite ir atitinkamai elgsitės, tada kiekviena jūsų situacija pagerės, nesvarbu, ar tai numatėte, ar ne. Po susitikimo su daktaru EGWALI aš sutvarkiau daiktus su savo sutuoktiniu. Mano sąjungą sužlugdė kai kurios nematytos jėgos, nežinojusios, kad mano santuoka buvo pagrindinis tikslas, mes turėjome nuolatinių problemų, kurių neišsprendėme, tačiau viskas buvo atnaujinta po to, kai atvyko DR EGWALI, nes esame laimingi ir gyvename taikiai, be jokios abejonės, labai rekomenduoju tiems, kuriems reikia geras burtas veikia, jis tikrai yra patikimas bet kokioms problemoms, su kuriomis susiduriate, nesvarbu, ar tai meilė, apsauga, pinigai ar psichinės galios. Rašykite jam el. Paštu Dregwalispellbinder@gmail.com arba „Viber“/ „WhatsApp“ +2348122948392

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.