TRX2 plaukų šampūno ir kondicionieriaus duetas sveikiems plaukams | newcrush.com

2021-05-14

Labas!

Šiandienos tema - plaukai plaukučiai 😁 Aš jau keturis mėnesius plaukams taikau CGM metodą (plačiau apie jį rašiau čia) ir, kaip minėjau anksčiau, pradėjusi nuo pigių produktų noriu vis kelti kartelę ir supratusi kas man tinka rinktis geresnius produktus. Žinoma, pigučių nepamirštu, bet visada smagu išbandyti kažką naujo ir tikrai kokybiško. Todėl gavusi pasiūlymą išbandyti TRX2 plaukų šampūną ir kondicionierių labai apsidžiaugiau - jie jau seniai mano norų sąraše.Nei šampūno, nei kondicionieriaus sudėties nenagrinėsiu, tačiau jei jau naudoju šiuos produktus, žinokit, kad sudėtys tikrai geros - tinka CGM metodui. Kondicionierius tinka 100%, o šampūnas turi sulfatų, tad besilaikančios CGM šampūną turėtų naudoti tik panaudojusios kažką su silikonais arba norėdamos pašalinti susidariusį build up (produktų likutį). Pradėsiu nuo šampūno. Gavusi produktus buvau nusistačiusi kažkaip pusėtinai 😁 tos "protingai" atrodančios pakuotės, nešaukiančios visomis spalvomis ir viliojančias pirkėjus tik profesionalia išvaizda, sudarė įspūdį, kad priemonės... smirdės. Stipriai ir negailestingai, mediciniškai. Bet pirmą kartą naudodama šampūną tikrai labai nustebau - jis kvepia citrinomis! Lengvomis, saldžiomis citrinomis. Kvapas neerzina, maloniai nuteikia, plaukuose neužsibūna (t.y. nesimaišo su kitų produktų kvapais - man tai milžiniškas pliusas), todėl tiks ir jautruolėms. 


Šampūnas vidutinio tirštumo, gelsvo atspalvio ir toks skalsus, kad šitą buteliuką mano pribaigtukuose pamatysit anksčiausiai rudenį (CGM metodo dėka plaukus plaunu nebe kasdien, bet kas 2-3 dienas, priklausomai nuo naudotų produktų - apie tai papasakosiu plačiau sako CGM rezultatų ir įspūdžių įraše). 


Į rutiną įtraukusi brangesnius plaukų priežiūros produktus supratau, kad tie pigučiai yra pervertintas dalykas - jų reikia daug daugiau, tenka dažniau naudoti, todėl ir perkame dažniau. Galutiniame rezultate nusipirkti vieną brangų, kokybišką produktą tikrai apsimoka labiau. Bent jau po šio šampūno plaukus pakanka plauti kas tris dienas (mano atveju. Primenu, kad anksčiau ploviau kasdien!), o efektas prastėja tik trečiąją, bet susirišus laisvą kuoduką niekas nepasakytų, kad plaukai plauti ne dieną prieš. 


Efektas - kosminis! Pradėjusios taikyti CGM metodą merginos skundžiasi plaukais, praradusiais apimtį. Aš ne išimtis (todėl ir rinkausi apimtį suteikiantį šampūną) ir dar kartą nustebau pamačiusi rezultatą. Plaukai net per daug purūs, per keturis mėnesius taip pripratau prie prisiplojusių, kad su tokiu efektu jaučiausi kaip ruošdamasi šventei, kai reikia nepriekaištingos išvaizdos 😁Pabandžiusi šampūną laukiau, kol susiriebaluos plaukai, kad vėl reiktų eiti plauti galvą ir galėčiau išbandyti kondicionierių 😁 anksčiau plaukams naudojau tik šampūną, tad iki dabar išlikęs įprotis testuojant naujus produktus naudoti tik vieną - taip ir rezultatas matomas geriausiai, ir lengva suprasti kuris produktas netiko, jei tokių yra. 


Tad bandydama kondicionierių išbandžiau jį ir su įprastai naudojamu šampūnu, ir su TRX2. Be jokių kaukių, kremų ar aliejų - tik šampūnas ir kondicionierius. 


Kondicionierius tirštas, savo tekstūra labiau priminė kaukę, o ne kondicionierių. Įsitraukusi į CGM labai sumažinau naudojamų produktų kiekius, tad ir kondicionieriaus pusei plaukų naudojau maždaug valgomąjį šaukštą. Ir ką, tepdama galvojau, kad nieko gero tikrai nebus 😁 norėjosi kelis kartus daugiau produkto, bet vardan testavimo likau su įprastu kiekiu. 


Užsitepusi kondicionierių visada prašukuoju plaukus arba pirštais, arba retomis šukomis, bet matydama rezultatą nešukavau - pabijojau. Palaukusi kokias penkias minutes paliečiau plaukus - net nebereikėjo šukuot, užteko lengvai perbraukti pirštais ir visi susivėlę plaukai atsipainiojo. Nemeluoju, švelnumas neišpasakytas 😱


Plaukams išdžiuvus net po nakties šukomis perbraukiau du kartus ir viskas, plaukai švelnūs, suvaldyti, nesielektrina, nesivelia, net bangos ilgiau išlieka. 


Po šampūno ir kondicionieriaus dueto vaizdas mane tenkina 150% - plaukai purūs, pakilę nuo šaknų, bet suvaldomi, švelnūs ir nesiveliantys. Svajonių plaukai! 😁Išvados labai paprastos - newcrush.com ką tik sulaukė dar vienos nuolatinės pirkėjos, kuri visada spintelėje turės bent TRX2 šampūną (idealiu atveju visą duetą, bet man svarbesnis purumas - niekada neturėjau tokių purių plaukų!). Niekas nedirgina, nesausina, išplauna ir pamaitina nepriekaištingai. Ech, kaip smagu naudoti profesionalią produkciją 😁 aš ne specialistė, bet faktas, kad Oksfordo mokslininkai, kurdami šiuos produktus, naudoja natūralius ingredientus jų pagrindui, laikosi aukščiausių gamybos standartų ir specializuojasi inovatyvių produktų kūrime mane įtikino rezultatais. Jau senokai naudoju profesionalią dekoratyvinę kosmetiką (žinoma, ne visada, bet kolekcijos pagrindas - profesionalūs produktai), laikas atsidėkoti ir plaukams. Beje, newcrush.com visą gegužę vyksta plaukų mėnuo "Pajusk skirtumą", tad jei ieškot gerų priemonių pigiau - pats laikas įsigyti. Čia rasit ne tik mano aprašytus TRX2, bet ir pH Laboratories, The Organic Pharmacy, Viridian ir kitus garsius, žinomų influencerių reklamuojamus produktus, o viską plaukams rasite čia


Jūs žinot, kad nesąmonių negiriu 😁 Tad jei jau net priekabiausias žmogus nerado prie ko prikibti - verta! TRX2 "Volumising Shampoo" šampūną rasite čia.

TRX2 "Bio-Active Conditioner" kondicionierių rasite čia.

#reklama

1 komentaras

  1. Kartais gyvenimas gali būti įdomus, viena minutė yra graži ir kita minutė yra visiškai kitokia. Mano vyras ir aš gyvenau labai gražų gyvenimą prieš netikėtą chaosą, gyvenimą be dėmių ar nepasitikėjimo, kol mes neturėjome jokių problemų su mūsų vaikų paramą, jis nustojo mokėti ir rasti nuotykius už flirto su savo prestižinio sutuoktinių namų. Viskas, ką aš patyriau. Ir už tai, ką aš dirbau dėl nereikalingo malonumo, aš jaučiau šią tuštumą manyje, aš neturėjau idėjos, kaip man padėti su juo suvienyti, nes jis negrįžo namo, liko vėlai, gėrė, rūkyti, atliko visus dalykus, kuriuos jis niekada nebuvo padarė. Bet dėka žmogui, kuris atnešė džiaugsmą su stabilumu savo namams, dr. Egwali, gerų darbų vyras, yra toks tikras ir apgyvendinimas bandžiau ir pasitikiau. Pasikalbėkite su juo dėl to, kas jums rūpi ir jums bus malonu, kad padarėte. WhatsApp arba Viber +2348122948392 arba elektroniniu paštu Dregwalispellbinder@gmail.com

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.