Tiziana Terenzi "Porpora" | prabangus, seksualus aromatas rožių mylėtojoms 🌹

2021-04-28

Labas!

Jau labai seniai kalbėjau apie kvepalus, nors naujienų mano kolekcijoje netrūksta. Tiziana Terenzi "Porpora" nusipirkau, kai ieškojau gero pakaitalo garsiesiems Frederic Malle "Portrait Of A Lady" - šie mane sužavėjo, nors ir nemėgstu rožių aromato kvepalų natose.  🌹Apie kvapą:

Panika, susižavėjimas, jaudulys ir nuostaba apima susidūrus su šiuo vertingu kūriniu, atsiveriančiu drąsiomis viršutinėmis rožių absoliuto natomis, apgaubtomis laukinių miško aviečių ir prieskonių, tokių kaip cinamonas ir gvazdikėliai. Viršutinių natų puokštė galiausiai nusėda ant nepaklusnios, ryžtingos širdies, į šalį patraukiančios visą atsargumą dėl to, kaip naujoviškai persipina jausminga, viliojanti Bulgarijos rožės galia ir hipnotizuojantis aguonos efektas, su kuriais kontrastuoja mistinė smilkalų ir pačiulio jėga. Šį rafinuotą kūrinį palaiko, išskirtinį laikymąsi ant odos užtikrina kaštono mediena, susijungusi su fikusu ir mira, sustiprinta švelnia vertingo ambros ir muskuso mišinio galia, jau daugiau nei 30 metų saugoma Terenzi šeimos. Tai unikalios, retos esencijos kvapo antspaudas.


Natos:

Viršutinės natos: Rožių absoliutas, osmantas, avietės, cinamonas, gvazdikėliai 

Vidurinės natos: Bulgarijos rožė, aguona, smilkalai, pačiulis 

Bazinės natos: Kaštono mediena, fikusas, ambra, muskusas ir mira.


Tiziana Terenzi kvepalų buteliukai man labai patinka - jie sunkūs, kokybiški, tvirti ir prabangūs. Tikrai jaučiasi, kad kainuoja kelis šimtus eurų 😁 raudonas buteliukas ir auksinės detalės puikiai atspindi kvapo prabangą, rožes. Šiaip rožių natose nemėgstu, bet Frederic Malle aromatas man pakirto kojas - surizikavau. Deja, bet "Porpora" rožės daug stipresnės, nei Frederic Malle kūrinyje - nusivylimas. Jei mėgstat rožes kvepaluose būtinai pabandykit ir šį kvapą, rožių mylėtojams tikrai patiks, bet man gerokai per stipru. 


Kvepalai išsilaiko visą dieną - ne nuostabu, juk tai ekstraktas. Šleifas taip pat kosminis, įėjus į patalpą visi žino kas kvepia "Porpora" aromatu 😁 Tiziana Terenzi niekada nenuvilia savo kuriamų aromatų išsilaikymu ir šleifu - prisiminkim populiariąją "Kirke", kurią pažįsta kiekvienas kvapomanas. 


"Porpora" - tai kilometrinis šleifas, kosminis išsilaikymas ir labai stiprus, seksualus rožių aromatas su lašeliu cinamono, avietės saldumu bei smilkalų, miros aštrumu. 
2 komentarai

  1. šiaip nemėgstu rožių aromatų, bet taip vaizdingai ir fainiai pateikei, kad jau net pauostyt šiuos kvepalus užsinorėjau :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.