St. Moriz savaiminio įdegio putos "Medium"

2021-04-20

Labutis!
Prasideda nuogų kojų sezonas. Manosios net ne baltos, o mėlynos 😂 nusprendžiau "pasideginti" naudodama savaiminio įdegio putas - greita, paprasta, saugu. Investuoti į putas nenorėjau, tad išsirinkau žinomo gamintojo produktą iš eurokos.lt - St. Moriz putos giriamos užsieniečių, o Eurokos kaip tik taikė nuolaidą šio gamintojo produkcijai. 

ST. MORIZ PROFESSIONAL MEDIUM vidutinio stiprumo savaiminio įdegio putos suteiks Jūsų odai nepriekaištingo  bronzinio įdegio efektą! Geriausiems rezultatams pasiekti neskubėdami atlikite šiuos paprastus žingsnius!


Naudojimas:

1. Nušveiskite šveitikliu ir sudrėkinkite odą ypatingai kelius, alkūnes, pėdas. 

2. Naudokite pirštinę, kad išvengtumėte delnų nudažymo. 

3. Gerai sukratykite užsuktą buteliuką. Dozuokite nedidelį kiekį produkto ir sukamaisiais judesiais tepkite veido ir kūno odą. Sudėtyje esantys aktyvūs ingredientai pradeda veikti iškart patekę ant odos. Galima rengtis po 60 sekundžių. 

4. Palikite priemonę 4 - 6 val. Tik po to galima praustis po dušu. Norint švelnaus įdegio, procedūrą kartokite po 5 dienų, norint stipraus įdegio - po 3 dienų. 


Pakuotė standartinė putojančiam produktui, minimalistinė ir neapkrauta. Dozatorius storas, tad nereikia milijono paspaudimų vienai kūno daliai - puiku! Aš visada prisigalvoju problemų ir kažkodėl buvau nusprendusi, kad užtruksiu gerą valandą vien tepdamasi putomis, bet taip tikrai nebuvo 😁

Tai nėra bespalvis produktas - putos rudos, kaip ir priklauso pradedančiosioms. Tepantis labai lengva matyti kur jau tepta bei kontroliuoti produkto kiekį. Tad neklauskit kaip pamiršau, kad turiu galinę šlaunų dalį 😂 bet ji liko balta. 

Taigi, nusiskutusi, nusišveitusi ir pasitepusi kremu palaukiau valandėlę, kol įsigers kremas ir oda bus visiškai sausa. Tada kibau į darbus. Putos su savaiminio įdegio pirštine pasidengė labai labai lengvai, užtrukau gal penkias minutes, iš kurių tris bandžiau pasiekti nugarą 😁 

Rengtis galima po minutės, tad be jokių papildomų rūpesčių apsirengiau ir keliavau darbuotis. Nerealus jausmas dirbt, nejaust karščio ir tuo pačiu metu įgaudinėt spalvą 😁 kadangi nenorėjau miegoti pasitepusi putomis (bijojau ištept patalynę), viską dariausi ryte. Dėl darbų kiekio į dušą nuėjau tik po gerų dešimties valandų ir rezultatas nustebino - patamsėjau gerais keliais tonais. 

Antro "priėjimo" po rekomenduojamų 3-5 dienų taip ir nepadariau, bet lengvas įdegis laikėsi net apie dešimt dienų. Pavasariui toks rezultatas kaip tik, tad net jei per savaitę turit tik laisvą valandą grožio procedūroms - rekomenduoju ją skirti! 

Beje, šios pakuotės man užteks 7, o gal net 10 kartų - sprendžiu iš lengvėjančio buteliuko. Prieš bandydama galvojau, kad panaudosiu max 3 kartus ir jau mesiu lauk, bet pasirodo, kad tai tikrai skalsus produktas. 

Nors jau esu bandžiusi savaiminį įdegį, jis man neprilipo. Taip, taip, rezultatas buvo nerealus, bet vis tingėjau užsiimti, o dabar džiaugiuosi, kad vėl prisijaukinau "deginimosi" procedūrą 😁 pavasariui tikrai pasiruošiau. 

Aš putas pirkau eurokos.lt parduotuvėje - čia

2 komentarai

  1. Gerulis šitas, aš irgi jį naudoju. Ypatingai prieš vasarą, kai ateina maudynių sezonas, reikia vis daugiau būti apsinuoginus, o prie gražaus maudymuko norisi ir gražios rustelėjusios odos..

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Tikrai taip! Vasarą visada sunku ištverti tą pereinamąjį laikotarpį tarp baltos ir jau įdegusios odos 😁🤭

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.