Grožio kampelis ir kosmetikos kolekcija | 1 dalis: stalas

2021-03-09

Labas!

Visi kraustymosi darbai jau baigti, tad nusprendžiau parodyti savo grožio kampelį. Viską mėgstu laikyti vienoje vietoje, sudėliojusi pagal kategorijas, tad gal ir jūs pasisemsit kokių nors idėjų. 

Pradėsiu nuo baldų. Apie tvarkingą kampą svajoju nuo bloginimo pradžios - pradžioj neturėjau kur laikyti dekoratyvinę kosmetiką, tad pradėjau kalbėti apie Ikea MALM stalą. Jis paprastas, minimalistinis ir labai lengvai prižiūrimas - ant viršaus esantis stiklas saugo patį stalą nuo sugadinimo, tad per trejus naudojimo metus stalas kaip naujas. Tikrai vertas savo kainos.

Ant stalo stovintis veidrodis bei stalo organizavimo padėkliukai taip pat iš Ikea, o kėdė iš Jysk'o. Tiesa, veidrodžio noriu šviečiančio, o kėdę mąstau kuo greičiau keisti, nes ji visiškai nedera prie šio kampelio.

Šiuo metu svarstau ir apie stalo keitimą (noriu to populiariojo varianto iš dviejų ALEX komodų ir stalviršio), bet jo nekeisiu, kol neįsikursiu savo nuosavuose namuose. 

Taigi, pradedam! 😁 ant stalo laikau tik būtiniausius daiktus. Kairėje pusėje stovi veidrodis, o dešinėje makiažo valiklis (perpiltas į muilo dozatorių), šepetėliai ir kvepalai. Šepetėlius laikau stikliniame vazone, užpildytame kavos pupelėmis. Tokį būdą naudoju jau ne pirmus metus ir priekaištų neturiu. 

Kvepalai - pigiausi iš turimų (negaila laikyti šviesoje) ir, asmeniškai man, labai gražūs. Šiuo metu juos naudoju kasdien, tad vieta ideali. 

Dešiniausiame kampe laikau visus turimus makiažo pagrindus ir fiksuojančias pudras. Kurį laiką vis mažinau visą savo turtą, tad dabar apsistojau su penkiais makiažo pagrindais (vienas iš jų miniukas, o ir per tamsus, tad gal tiks vasarą) ir tik dvejomis fiksuojančiomis pudromis - viena biri, kita kompaktinė. 


Šalia makiažo pagrindų sudėjau bronzerius (turiu tik du), highlighter'į (1) ir skaistalus (1). Po jais - makiažo bazės (3), vienas maskuoklis bei kempinėlė. Bronzerius turiu du, vieną naudoju vasarą, kitą žiemą. Makiažo bazės trys, nes viena iš jų švytinti, kita - mini dydžio matinė toms dienoms, kai reikia tobulo išsilaikymo, o trečioji puikiai naudojasi kasdienai.


Šešėlių paletes turiu tik tris - The Balm, L'Oreal ir Anastasia Beverly Hills. Jeigu turėčiau stalą iš komodėlių, paletes laikyčiau patogiau, dabar jos netelpa taip, kad visas būtų patogu paimti, todėl ant rečiausiai naudojama guli pačioje apačioje. Kartais erzina, bet retai, nes apatinę retai ir naudoju 😁 

Prie palečių laikau ir šepetėlių valymo kempinėlę, kuri "išima" spalvą iš šepetėlio - taip galiu tą patį šepetėlį naudoti kelioms spalvoms. 


Na ir du paskutiniai skyreliai skirti akims ir lūpoms. Akių skyriuje laikau dirbtines blakstienas, pincetą dirbtinėms blakstienoms, antakių gelį, akių pieštukus, blakstienų rietiklį, blizgučius, ir, žinoma, blakstienų tušą. Patogu, nes 9 kartus iš dešimties naudoju tik tušą.

Apačioje laikau lūpų dažus, blizgius ir tą vienintelį lūpų spalvos pieštuką. Man labai patogu, tik gaila, kad statyti galiu tik kreminius lūpų dažus, kiti dažai per aukšti šiam stalui. Dar viena priežastis įsigyti komodas kitam stalui... 😁

Už šių skyrelių yra dar vienas skyrius, kuriame laikau Halloween'ui skirtą kosmetiką, bet stalčius neišsitraukia tiek, kad galėčiau parodyti. 

Taip dekoratyvinę kosmetiką laikau jau labai ilgą laiką. Per šį laikotarpį turėjau ir kokius penkis kartus daugiau kosmetikos, ir dvigubai mažiau, bet nebuvo nė dienos, kai nesidžiaugčiau šiuo stalu. Taip, noriu to erdvesnio ir lengviau organizuojamo varianto, bet logiškai suprantu, kad šis variantas puikiai pateisina mano poreikius. 

1 komentaras

© BB. Design by FCD.