MARGARITA kreminis šampūnas su ramunėlių ekstraktu ir proteinais | CGM ✅

2021-02-15

Sveikutės!
Jau minėjau n kartų, bet paminėsiu dar kartelį - pradėjusi taikyti CGM metodą susipirkau pigiausias kiekvienos kategorijos prekes, kad neprašaučiau ir nusivylus netektų visko išmesti. Pigiausias šampūnas - Margaritos kreminis su proteinais, tad tiesiu taikymu važiavau į didelę Maximą ir nusipirkau pabandymui. Mintys dvejopos.

Kreminis šampūnas su ramunėlių ekstraktu ir proteinais – tai inovatyvi priemonė plaukams, kuri veikia kitaip nei tradiciniai šampūnai. Kreminės konsistencijos priemonė suteikia plaukams žvilgesio, glotnumo bei švelnumo. Šampūnas švariai išplauna plaukus ir atlieka stiprią kondicionavimo funkciją. Tai mažai putojantis šampūnas, praturtintas nuo seno žinomais ir vertinamais ingredientais – ramunėlių ekstraktu bei proteinais, kurie padeda puoselėti plaukus.

Na ką, pakuotė man labai patinka. Mėgstu šiuolaikiškesnį dizainą, bet šis nekliūna. Pats plastikas labai minkštas, tad dozuoti lengviau negu lengva. Dėl minkštumo žinau, kad nebus produkto švaistymo ir galėsiu išspausti viską, ką įsigijau.

Sudėtis: Aqua, Cetearyl Alcohol, Coco-Glucoside, Behentrimonium Chloride (alergijos tikimybė), Dicaprylyl Ether, Chamomilla Recutita Extract, Hydrolyzed Milk Protein, Lactose, Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum (kvepalai, gali dirginti).

Aqua - tirštiklis, vanduo
Cetearyl Alcohol - minkštiklis
Coco-Glucoside - ploviklis, sudaro putas
Behentrimonium Chloride - antistatikas, kondicionuoja plaukus, konservantas
Dicaprylyl Ether - tirpiklis, minkštiklis, kondicionuoja odą
Chamomilla Recutita Extract - antioksidantas, gydo, ramina odą

Sudėčiai iš savo pusės neturiu jokių priekaištų. Trumpa sudėtis visada gerai, taip pat tik du vidutinio saugumo ingredientai, kurie man neaktualūs, nes nesu linkusi į alergijas ar odos sudirgimą (ypač skalpo). 

Pirmą kartą bandydama šampūną skubėjau tikrinti ar čia ne kondicionierius - tekstūra visiškai kaip plaunančio (co-wash) kondicionieriaus. Beveik neputoja, tad reikia labai didelio kiekio, kad paskirstyti ant visos galvos odos, ypač turint ilgus ir tankius plaukus. 

Ir pirmas bandymas mane taip nuvylė... Turiu riebią galvos odą ir ji susiriebalavo žaibiškai, tad šis šampūnas bus tobulas tik toms, kurios neturi plauti galvos kartą per dieną, kad ji gerai atrodytų. 

Bet dabar, kai jau beveik subaigiau pakuotę, žinau, kad tikrai kartosiu dėl dviejų priežasčių. Pirmoji - už mažą kainą gaunu proteininį šampūną, kuris plaukus prisotina baltymais. Antroji - jis tobulai susitvarko su plaukais po stipraus, sausinančio šampūno. Panaudojusi šampūną su sulfatais viską užbaigiu šiuo šampūnu ir visiškai nesiskundžiu išsausėjusiais, pažeistais plaukais.


250ml pakuotės kaina be nuolaidos 2,89eur. Aš pirkau Maximoje, dar mačiau Droge, pigu.lt ir klipshop.lt.

1 komentaras

  1. aš vis nepasiryžtu šiam metodui... dar išvis - noriu nusikirpt tuos plaukus ant pavasario, tai nelabai bus ir kuo rūpintis ant tos galvos :D realiai tai noriu atauginti nutrupėjusius, kad jau būtų plaukai ne skirtingo, o vieno ilgio, tai teks dar vieną kartelį nusirėžt trumpai :(

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.