Wet N Wild Mega Last Matte "Bare It All" lūpų dažai. MAC "Velvet Teddy" analogas?

2021-01-15

Labas!
Per tą kaukių dėvėjimą labai pasiilgau lūpų dažų, tad nusprendžiau save palepinti ir įsigijau visą krūvą naujų, nebandytų ir labai išgirtų priemonių lūpoms. Tada nusprendžiau, kad reikia ir makiažo pagrindų, nes turimas jau į pabaigą, ir skaistalų, nes neturiu, ir highlighter'io... 😁 dėl to šiemet įrašų apie dekoratyvinę kosmetiką vėl padaugės. O viso to kaltininkas - Wet N Wild Mega Last Matte lūpdažis, kurį pasaulyje vadina garsiojo MAC "Velvet Teddy" analogu.

Pakuotė pigi, lengva, greitai susbraižanti, tad labai saugau ir su savimi nesinešioju. Taip pat manau, kad greitai nebepavyks saugiai uždaryti, nes viskas atrodo labai silpnai ir pigiai. O ir pats produktas nepasislepia ir neatsargiai uždarant galima su dangteliu nubraukti viršūnę... Būtų nuostabu, jeigu Wet N Wild sutvarkytų pakuotę, mielai sumokėsiu daugiau už jos kokybę.

Patys lūpų dažai nuostabios spalvos. Kažkas tarp nude ir rausvumo, vos vos gilesnis potonis. Visiškai mano spalva! Nors neturiu garsiojo MAC produkto, dabar labai noriu ir jo. 

Toks atspalvis neįpareigoja, tinka kasdienai, o ypač gražiai žiūrėsis pavasarį. Nors ir dabar dėviu jį beveik kasdien. Kaip ir visi kreminiai lūpų dažai, produktas nesudėtingai nusivalgo ir nesilaiko visą dieną, bet atspalvis neutralus ir net apsitrynęs atrodo gražiai, nekrenta į akis. Nežinau kodėl nuotraukoje atrodo labiau rausvas, nei yra iš tikrųjų, kelis kartus bandžiau fotografuoti, bet tikrosios spalvos ant lūpų perteikti nepavyko. 

Lūpų dažai ganėtinai maži, tad lengva pasidažyti. Nors lūpų putlumu nesiskundžiu, manau, kad ir turinčioms siauras lūpas ši savybė labai patiks. Kreminius, kasdienius produktus naudoju be lūpų pieštuko - šis taip pat patenka į tą traukinį, nes niekur neišbėga, lieka savo vietoje tol, kol nepatrinu arba nesuglaudžiu lūpų per plačiai 😁Drąsiai galiu sakyti, kad čia mano atradimas lūpų dažų pasaulyje. Turiu ir Charlotte Tillbury, ir MAC kreminių produktų lūpoms, bet šis neatsilieka savo kokybe. Vienintelis minusas - pakuotė. Nuoširdžiai rekomenduoju! 

Įsigyti galima Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje. Dabar taikoma 35% nuolaida, tad kainuoja vos 2,59eur!3 komentarai

  1. šakės, jau sakiau, kad šį mėn nieko nebepirksiu, bet dabar eisiu į Eurokosą PER TAVE ir pirksiu kažką :)) naujų lūpdažių :))))

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.