Mano naudojami veido priežiūros produktai | Ką noriu išbandyti 2021 m.?

2020-12-30

Labutis!

Metams baigiantis noriu sukataloguoti viską, ką turiu ir susirašyti tikslus ateinantiems metams. Pradedu nuo srities, kurią šiemet apleidau turbūt labiausiai - veido priežiūros. Išbandžiau mažai naujienų, daug kas mano kolekcijoje užsibuvo per ilgai, tad pralaužkim ledus.Šiuo metu naudoju įprastus veido priežiūros produktus, kuriuos noriu subaigti. Tuomet veido priežiūros stalčių užims CeraVe ir The Ordinary produkcijos, gal PIXI tonikas - noriu švelnesnių, veiksmingesnių, pageidautina bekvapių produktų. Tad jeigu ieškot gerų ir vartotojų patikrintų produktų, atsižvelkit į tai, ką siūlo šie gamintojai. O aš rodau ką turiu!Makiažo valikliai


Turiu dvi priemones - Garnier micelinį pienelį ir Clinique balzamą. Pienelį susipyliau į muilo dozatorių ir laikau ant stalo - labai patogu dozuoti ir gražiai atrodo. Nemėgstu apkrauto stalo, jį stengiuosi laikyti kuo tuštesnį, tačiau makiažo valiklių pakuotės nėra visiškai sandarios ir stalčiuje laikyti baisu, tad radau išeitį. 


Pienelį naudoju visam veidui, o balzamą tik akims - puikiai nuvalo ne tik paprastą tušą, bet ir vandeniui atsparų. 


Šiuo metu mane tenkina naudojamos priemonės, tad nesu nusižiūrėjusi nieko ypatingo. Balzamo užtenka labai labai ilgam laikui, tad sunaudojusi turimą galvoju pabandyti kokį nors kitą, taip pat švelnų, bet dar nesugalvojau kokį 😁Prausikliai

Ką tik baigiau Mixa veido prausiklį (apžvalgą rasite čia), dabar į trasą žengia Rituals... ir L'Occitane veido prausiklių miniukai, kuriuos noriu išbandyti ir sunaudoti. 

Noriu: CeraVe Hydrating Cleanser veido prausiklio (įsigyti galima čia, ir daugelyje kitų parduotuvių). Šio gamintojo visi prausikliai labai išgirti ir švelnūs, yra sukurta daug versijų - ir labai sausai, ir sausai, ir normaliai, ir mišriai, ir riebiai, ir jautriai odoms. Tikrai rasit sau tinkantį. 

Šveitikliai

Turiu du šveitiklius - mechaninį ir želės tipo. Želinis labai pigus, iš Revuele su sraigių sekretu (apžvalgą rasit čia), bet veikia nepriekaištingai. Skeptiškai žiūriu tik dėl blogos sudėties, bet jis ant odos būna trumpai, tad tebūnie, sunaudosiu. Mano visų laikų favoritas mechaninių šveitiklių srityje yra L'Oreal Smooth Sugars "Glow" (apžvalga - čia). Jį naudoju retai, nes turiu daug arti odos esačių kapiliarų, tačiau retkarčiais pasimėgauju.

Na, o jau labai labai seniai noriu išbandyti garsųjį The Ordinary rūgštinį šveitiklį AHA 30% + BHA 2% (įsigyti galima čia). Subaigusi turimus tikrai įsigysiu, tik tas subaigimas užtruks labai ilgą laiką.


Tonikai

Šiuo metu nenaudoju jokio toniko ir dabar renkuosi tarp garsiojo Pixi (įsigyti galima čia) ir The Ordinary (rasit čia). Tonikas svarbus reguliuojant odos pH, tad nežinau kodėl taip ir neprisiverčių jų naudoti...

Papildau: neplanuoju rūgštinio toniko naudoti kasdien. Ir jūs neplanuokit 💖 ačiū anonimei už puikią ir labai naudingą informaciją!

Kaukės

Jau kurį laiką naudoju Clinique Moisture Surge naktinę veido kaukę ir turiu kelias vienkartines. Šių metų tikslas išbandyti gerą valančią kaukę ir dar geresnę drėkinančią kaukę, tačiau jos turi būti didelėse talpose. Mąstau apie Origins Clear Improvement valančią (rasit čia) ir Origins Drink Up Intensive drėkinančią naktinę kaukę su avokadais (rasit čia). Senos mano svajonės, kurių vis neišpildau 😁

Serumai ir esencijos

Dabar turiu tik vieną serumą su vitaminu C iš Gold Beauty Line. Antrasis produktas - L'Occitane veido esencija, kurią naudoju kaip lengvą drėkinantį serumą. 

Planuoju įsigyti The Ordinary serumą su hialurono rūgštimi ir B5 (įsigyti galima čia) - odai reikia rimtesnio drėkinimo. Būtinai! 

Taip pat galvoju apie kokią nors rūgštį iš The Ordinary. Gal Lactic Acid 5% + HA (rasit čia)? Jau esu naudojusi pieno rūgštį kosmetikoje, tad, manau, ir ši tiktų. 

Kremai

Turiu tris kremus, iš kurių vienas dar naujas - Garnier dieninį veido kremą su kanapių aliejumi (apžvalga čia), Mixa naktinį veido kremą ir dar vieną Mixa, tik jau su 10% veikliųjų medžiagų (naują). Labai myliu Mixos produkciją, esu sunaudojusi ne vieną kremą, tačiau labai noriu išbandyti du kitus produktus - CeraVe drėkinantį kremą (rasit čia) ir The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA (įsigyti galit čia). Vėl gi, CeraVe yra įvairių rūšių skirtingoms odoms ir keli skirtingi dydžiai.


Aliejai

Dabar turiu Garnier aliejų su kanapių aliejumi (apžvalga čia) ir nesu nusižiūrėjusi nieko ypatingo. Kol sunaudosiu turimą praies daug laiko, nes aliejus naudoju tik žiemą 1-2 kartus per savaitę, tad išsirinksiu eigoje. Manau, kad man ir vėl padės The Ordinary pasirinkimas. 


Taigi, lyg ir viskas. Tokia ta mano netobula veido priežiūra, kuriai noriu skirti daugiau dėmesio. Tikiuosi išbandyti bent dalį pasirinktų gaminių, nes į juos dedu labai daug vilčių. Gal oda atsidėkos?

#reklama


4 komentarai

 1. nieko, nusižiūrėjai tikrai dėmesio vertus produktus, tad manau, jog patobulinsi rutiną ant max. to ir palinkėsiu 🖤

  AtsakytiPanaikinti
 2. labas, visad paskaitau tavo įrašus, bet kažkaip niekad nepakomentuoju, bet šiuo metu nesusilaikysiu, nes nenoriu, kad prisidarytum bėdų su oda :D
  kas liečia šveitiklius ir būtent tą patį išgirtą AHA+BHA peelingą, neskubėk, jei nesi prieš tai naudojusi rūgščių. tai stipriausia the ordinary kompanijos siūloma rūgščių kombinacija (alfa hidroksi rūgšties net 30proc!!!!!!), tokią koncentraciją yra rekomenduojama naudoti tik tada, kai jau oda yra pripratusi, tam, kad nebūtų cheminio nudegimo ar kitokio odos sudirginimo. norint įkombinuoti rūgštis į savo veido priežiūros rutiną, geriausia tai daryti pamažu - pradėt nuo mažiausios koncentracijos rūgšties ir taip po truputį ją didint. pvz, mandelic acid (švelniausia iš the ordinary siūlomų) -> lactic acid (vidutinė) -> glycolic acid (stipriausia iš AHA); odai pripratus ir susipažinus su rūgštimis, puikiai galima supažindint ir su AHA+BHA kauke.
  tonikai - glycolic acid 7proc toning peeling solution - tai ne tonikas!!!!! tai yra viena iš stipresnių jų siūlomų AHA rūgščių, kurią galima naudot kelis kartus per savaitę, bet ne kiekvieną rytą vakarą; čia siūlyčiau rinktis kažką kito
  serumai - man pačiai asmeniškai HA su B5 yra per sunki, lipni, ne itin gerai įsigeria į odą, labiau patinka marine hyaluronics - daug lengviau įsigeria į odą, labai lengva, atrodo, kad ne serumas, o vanduo, tik aišku turi savo savotišką kvapelį :D
  aišku, aš tik dalinuosi savo žiniom, bet tikrai labai siūlau daugiau pasidomėt prieš perkant/tepant ant veido, kad neprisidaryt problemų :D tegul 2021 būna gražios odos metai!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Uoj kaip ačiū! Gal gali atskleist savo tapatybę ir parašyt man į pm? :D mielai pasitarčiau su išmanančiu žmogumi! 😁

   O rūgštis esu naudojusi, planuoju šveitiklį naudot labai retai ir trumpai, kad neprisižaist. Dėl toniko - žinau, nepaminėjau, kad noriu naudoti rečiau, nei kasdien. Ir derinant su kitais produktais 💙 bet dabar pamąstysiu dar kartą :D

   Atsižvelgsiu į komentarą, ačiū už aiškią info! TO produkcija man mistika, bet dabar daug daug aiškiau. Ačiū dar kartą 😍

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.