Kvapnus Adventas #9 | Molinard "Vanille"

2020-12-09

Sveikutės!
Tęsiu desertinių aromatų apžvalgas ir pristatau pigų, bet labai vertą dėmesio vanilinį deserčiuką - Molinard "Vanille". Tai gali būti puiki paskutinės minutės dovana saldėsių mylėtojai! 

Tai šiltas ir jaukus kvapas, dvelkiantis romantika, padedantis tikėti, kad visas svajones galima įgyvendinti, tik reikia labai norėti ir daug stengtis. Šis aromatas jus nuramins, suteiks optimizmo ir padės pažvelgti į gyvenimą iš kitos pusės. Atsipalaiduokite ir mėgaukitės nuostabiomis akimirkomis su Molinardo Vanille!

Aš esu Molinard fanė. Bandžiau kelis aromatus ir visi patiko, tad pasibaigus visai šitai koroninei situacijai tikrai ieškosiu galimybės pauostyti likusius aromatus ir papildyti kolekciją naujais perliukais. Šis gamintojas puikiai suderina kainos ir kokybės santykį, tad jei ieškot kvepalų kasdienai - pristatau! 

Šios linijos kvepalų buteliukai paprasti, bet prabangūs. Storo, violetinio stiklo su juodu, neslidžiu ir auksiniu logotipu pažymėtu dangteliu. Pasakiškai atrodo tiek ant makiažo stalelio, tiek dovanų dėžutėje. 

Kaip jau galima suprast iš pavadinimo, šiuose kvepaluose dominuoja vanilė. Aš užuodžiu tik vanilę, be jokių priedų ir papildomų natų bei užuomenų į jas. Ta tikra vanilės ankštis 😁 

Tai puikus aromatas norinčioms pradėti sluoksniuoti ir atrasti naujus kvapų derinius. Sluoksniuoti su sunkiais, daug natų turinčiais kvepalais gali būti sudėtinga, nes niekada nežinom koks tas galutinis variantas bus. Asmeniškai man įnešti lašelį saldumo norisi labai dažnai, esu desertinių kvepalų auka -juos renkuosi kasdienai. 

Vanilę kvepuose dievinu. Mano kolekcijoje duominuoja kvapai su vanile, o net ir neturinčius šios natos maišau su Molinard perliuku ir taip susikuriu savo kvapą. Gryni, paprasti, didelio natų spektro neturintys kvepalai dar niekada nenuvylė 😍

3 komentarai

© BB. Design by FCD.