Kvapnus Adventas #5 | Juliette Has A Gun "Mmmm..."

2020-12-05

Labutis!

Šią dieną noriu skirti moteriškam saldėsiui, kuris mane papirko savo lengvabūdiškumu 😁 tai vienas iš mano mėgstamiausių desertinių kvapų kasdienai (o desertinius kvapus labai mėgstu, tad tai daug ką reiškia). MMMM… nenusakoma onomatopėja vis sukosi mano mintyse kuriant šiuos kvepalus. Už šio garso, murmesio, tariamo bemaž kažkur iš vidaus, glūdi už žodžius iškalbingesnis paslėptų malonumų pasaulis... Gurmaniškas vanilės ir apelsinmedžio žiedų akordas. Jusles užvaldantis, bemat malonumą iššaukiantis saldumas.

Viršutinės natos: neroli, pelargonija ir avietė
Širdies natos: apelsinų žiedai, tuberoza, jazminas sambak ir vilkdalgis
Bazinės natos: karamelė, heliotropas, pačiulis, sandalmedis, vanilė ir baltasis muskusas


Pirmiausia mane patraukė pakuotė. Ji ryškiai rožinė, tarsi signalizuojanti, kad viduje aviečių kokteilis. JHAG aromatų pakuotės kokybiškos, storo stiklo, su tvirtu dangteliu. Ši ne išimtis. Kvepalai atlaikė šuns puolimą ir nesudužo nukritę nuo lentynos, tai tikrai įrodo tvirtumą 😁

Ką pakuotė signalizuoja, tą ir užuodžiu - aviečių kokteilį. Avietės, pienas, lašas karamelės ir vanilės. Pirmas minutes kvaoas kiek sintetinis, bet jam susigulėjus atsiskleidžia visas grožis. 

Dėl kvepalų atsiskleidimo visada rekomenduoju prieš perkant brangius kvepalus papurkšti juos ant riešo ir dienos eigoje tikrinti kaip kvapas pasikeičia. Jei to niekada nedarėt būsit sužavėtos! 😁 ypač kai koks nors žolinis, gaivus aromatas po kelių valandų tampa sunkiu, saldžiu. Nišos grožis. 

Desertiniai, saldūs, sunkūs kvepalai išlieka labai ilgai. Nors "Mmmm..." nepavadinčiau sunkiais, bet saldumas ir avietės ant odos išlieka visą darbo dieną. 

Mano kvepalai, kaip visada, iš "Creme de la Creme" parduotuvės. 

Paplepėkim apie aromatus - kokius kvepalus labiausiai mėgstat žiemą? Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.