Kvapnus Adventas #23 | Maison Francis Kurkdjian "Grand Soir"

2020-12-23

Labas!
Rytoj jau Kūčios? Kąą? Man šie metai pralėkė žaibiškai. Ir nors įvyko daug gerų ir lauktų dalykų, vistiek nepastebėjau kur dingo visas laikas ir jaučiuosi nieko doro nenuveikusi. Bet bent pirmąjį egzaminą išlaikiau! 😁 ta linksma nata ir pradėsiu pasakojimą apie paskutinį kvapnaus Advento aromatą, parfumerio šedevrą Maison Francis Kurkdjian "Grand Soir". Paskutinį kartą pasakojau apie svajonę, kuri nuvylė, o šiandienos tema svajonė, kuri nei nuvylė, nei pakylėjo.

Apsirengti prašmatniausiais rūbais ir pasipuošti. Klaidžioti nesibaigiančioje naktyje ir mėgautis didingo Paryžiaus vakaro spindesiu vėl ir vėl. Tiltai ir paminklai žėri kaip tūkstančiai žvaigždžių, didingai stovėdami prieblandoje, apsupti vaniline Siamo benzoino bei Brazilijos tongapupių šiluma, besistumdančia su gilia Ispanijos gauruotojo švitrūno tamsa.

Natos: Ispanijos gauruotasis švitrūnas, Siamo benzoinas, Brazilijos tongapupės, vanilės ir ambros akordas.

Na ką, buteliukas labai labai miniatiūrinis ir tiesiog kvepia prabanga. Turiu 50ml buteliukų, didesnių už šį 70ml miniuką, bet prabangesnių buteliukų niekada neliečiau ir tuo labiau neturėjau. Lengvas, bet prabangūs, tvirtas, auksinėmis detalėmis padabintas buteliukas pasakiškai atrodo ant makiažo stalelio. Tikrai pasakiškai. 

Kvapas šiltas, elegantiškas ir prabangus. Toks, kokio ir tikėjausi perskaičiusi aprašymą, peržvelgusi natas ir įvertinusi buteliuką. Vanilė, tongapupė, ambra - mmm, tobulas derinys. Jam išskirtinumo suteikia benzoinas, o va apie švitrūną negaliu pasakyti nieko išskirtinio - nežinau ko ieškoti aromate, nes net neįsivaizduoju kaip turi kvepėti šis augalas. O aromate neužuodžiu nieko, kas primintų gėles. 

Tokia prabanga nebūtų verta pinigų, jeigu neišsilaikytų kosminį laiką. Rudenį šiuos kvepalus dėvėjau kelias savaites be pertraukų, nors naudojau tikrai ne kasdien. Ilgas pogulis vonioje kvapą pašalindavo, tačiau greitas dušas tik šiek tiek susilpnindavo ir sutrumpindavo ilgą, elegantišką šleifą. 

Jeigu ieškot paskutinės minutės dovanos prabangą mėgstančiam žmogui arba norit sau pasidovanoti karalienės titulą buteliuke - aromato ieškokit mano mylimoje CDLC parduotuvėje čia

2 komentarai

© BB. Design by FCD.