Kvapnus Adventas #15 | Lietuvos kvapas

2020-12-15

Sveikos!
Na ką, užsidarom namuose 😁 jeigu atvirai, tai mano gyvenimas beveik nepasikeis - jau nuo kovo mėnesio mokausi iš namų, dirbu iš namų, į Akropolį nevažiuoju ir renkuosi internetinę prekybą. Šiek tiek pasikeis šventės, bet šiaip kasdienybė ta pati - darbai universitetui, nauji projektai ir daug rašymo. Bet tokią simbolinę dieną prieš pagaliau sulauktus griežtinimus noriu pakalbėti apie labai įdomų lietuvišką aromatą - Lietuvos kvapą.

„Lietuvos kvapas“ dedikuotas pirmajai Lietuvos istorinei datai, kuomet Lietuvos vardas (lot. Lituae) buvo pirmą kartą paminėtas rašytiniuose šaltiniuose. Šis istorinis įvykis užfiksuotas Kvedlinburgo analuose 1009 metais. 

Bergamotės, imbiero, lauko gėlių, aviečių, raudonų uogų ir greipfruto aromatą papildo jausminga, šilta ir švelni pakalnutės, alyvos bei rožės puokštė. Galop suskamba ambros, medžio samanų, kedro, santalmedžio, pačiulio, muskuso ir medžio dūmo akordai. Tai subtilus, pakylėjantis, gilus, charakteringas kvapas, sklidinas gyvenimo intensyvumo ir džiaugsmo.

Tai pati naujausia Lietuvos kvapo pakuotė - jei neklystu, ji keitėsi mažiausiai tris kartus. Ir šį kartą pakuotė man patinka labiausiai. Ankstesnės versijos visai netraukė, o ši tokia lietuviška, kad patikėjau kvepalų idėja 😁

Kaip galima vadintis kvapomanu nepauosčius vienintelio Lietuvos kvapo? Negalima. Su tokia mintimi važiavau į knygyną pirkti šio buteliuko 😁 jį turiu jau senokai, bet pirkau tuo laiku, kai ribojau perkamų aromatų kiekį ir naujam pirkiniui reikėjo priežasties. 

Taigi, apie kvapą. Jis brandus. Tikrai ne tas, kurį dievinu, nors tikrai mėgstu brandžius aromatus. Pagal natas tikėjausi lengvesnio aromato, bet man jis primena kažką žolinio, gintarą, medieną ir medžio dūmus - natos, apibūdinančios Lietuvą, unisex, bet labiau tinkančios vyresnėms moterims, nei aš 😁

Kvepalai man geriausiai atsiskleidė rudenį, kai norėjosi vos vos sunkesnių (šis tikrai nėra sunkus, labiau į gaivumą, bet ir ne gaivūs) aromatų, bet sunkiajai artilerijai dar buvo per anksti. Tačiau brandesniai moteriai tai tas kasdienis aromatas, tinkantis ir vasarą, ir žiemą, ir į darbą, ir į vakarėlį. Labai labai universalūs kvepalai. 


Aromatas neužmušamas, išlieka labai labai ilgai. Nors aliejų procentas nenurodytas, manau, kad jis ganėtinai aukštas, nes kvapas ant drabužių išlieka savaitėmis. Yra ir šios linijos namų kvapas, tai jis tikrai puiki, prabangi ir labai graži dovana. Ypač užsieniečiui arba emigrantui.

Šiuos kvepalus mielai dovanočiau, bet pati abejoju, kad pirksiu dar vieną pakuotę - 27 eurai už 30ml man atrodo kiek daugoka už tokį kvapą. Bet pabandyti tokį unikalų konceptą tikrai smagu.

4 komentarai

 1. geras, nesu girdėjus tokio net! 😂 dabar labai įdomu pasidarė pauostyt 😏

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gaila, kad dėl uždarytų parduotuvių nepavyks 😒

   Panaikinti
  2. nieko, pralauksiu, reikia, kad susitvarkytų situacija šalyje! dabar pakentėję užsitriktinsim gražesnę ateitį, tad verta)

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.