0W skustuvas, makiažo valymo ir nagų lako valymo padeliai iš Cheeky Fox

2020-12-10

Sveikutės!
Penktojo tinklaraščio gimtadienio įraše rašiau, kad noriu bent šiek tiek sumažinti po savęs paliekamų atliekų kiekį. Lengviausias būdas tą padaryti kosmetikos srityje yra įsigyti skustuvą su keičiamais peiliukais ir makiažo valymo padelius. O aš radau dar ir naujieną - nagų lako valymo padelius, tad čiupau ir šiuos, nes jau kurį laiką vienkartinius vatos diskelius perku pagrinde dėl lako valymo.

Metaliniai skustuvai buvo pagrindinė priemonė prieš masinę plastikinių higienos produktų gamybos erą. Vienkartiniai skustuvai šiandien vis dar yra labai populiarūs, tačiau neperdirbami. Be to, dėl žemos kainos plastikiniai skustuvai yra pagaminti iš mažiau kokybiškų medžiagų. Aštrumo trūkumui kompensuoti naudojami dviejų ar trijų ašmenų skustuvai pažeidžia ir dirgina odą bei gali sukelti taip vadinamus "skustuvo nudegimus". Šį metalinį skustuvą naudosite metų metus nekenkdami nei aplinkai, nei savo odai. Skustuvo peiliukas keičiamas pagal asmeninius poreikius.

Pradedu nuo daikto, kurio noriu jau laaabai ilgą laiką - gamtai ir piniginei draugiško skustuvo. Apie jį ir jo naudą sužinojau dar gerokai prieš sužinant apie zero waste judėjimą - tada man buvo aktualus faktas, kad peiliuką reikia keisti kas kelis mėnesius ir 10 vienetų rinkinukas kainuoja iki 2 eurų, kai tuo tarpu mano fancy šmancy skustuvo galvutės pareikalaudavo net iki 20 eurų 😁 

Sužinojusi garsiųjų parduotuvių produktų kainas kiek nustebau ir nors labai norėjau, bet gailėjau tų 40 eurų. Ir kai su manimi susisiekė Cheeky Fox parduotuvė, parduodanti skustuvus du kartus pigiau, net nedvejodama pirmiausia čiupau išsvajotąjį daiktą 😁

Skustuvas atkeliavo kartotinėje, perdirbto popieriaus dėžutėje. Prie jo radau vieną peiliuką - puiku, nereikės sukti galvos kelis mėnesius 😁 turiu keistą įprotį nusipirkus prekę neįsigyti reikalingų priedų ir pamiršti ilgai lauktą prekę dėl tingumo. Tad šis gamintojas apsaugo tokius kaip aš apie viską pagalvojant. 

Pats skustuvas sunkus, kokybiškas, tvirtas. Išsirinkau rose gold atspalvį, kad ateityje nesupainiočiau savo ir kitų šeimos narių įrankių. Ir šis atspalvis asmeniškai man pats gražiausias - niekam ne paslaptis, kad aukso rožinė yra mano spalva favoritė. 

Taigi, pirmas rūpestis - taisyklingai įdėti peiliuką. Skustuvo galvutė atsisuka, peiliuką galima dėti bet kuria puse, tik reikia atsargumo, nes jis labai labai aštrus. Bet jeigu net aš neįsipjoviau, tai būkit ramios 😂 ta atsisukanti dalis veikia tvirtai, todėl peiliukas stovi savo vietoje ir nedidina tikimybės susižaloti. Taip pat toks peiliuko keitimo būdas labai palengvina valymą - mums įprastų skustuvų su keičiamomis galvutėmis tarpeliai daug siauresni ir aš valydama galvutes praleisdavau panašiai laiko, kiek skusdavausi. 

Antrasis rūpestis - didelė baimė susižaloti. Bet susikaupiau ir pabandžiau nusiskusti mažą plotelį. Be putų/kondicionieriaus ir kitų pagalbinių priemonių. Didelė klaida. Turiu blogą įprotį skubėdama skustis be jokių slydimą gerinančių ir odą apsaugančių priemonių, tai šis skustuvas tam netinka. Bet net apsidžiaugiau, nes odai toks skutimasis tikrai kenkia. 

Antras bandymas buvo jau gerai pasiruošus ir išsitepus storu skutimosi putų sluoksniu. Dar šiek tiek baisu susižeisti, bet rezultatas pranoko lūkesčius - mano plaukeliai net po skutimosi jaučiasi, o su šiuo peiliuku oda švelni ir lygi. Nerealu! 

Taip pat pastebėjau, kad plaukai šiek tiek rečiau įauginėja. Dar reikia panaudoti, kad suprasčiau dėl ko taip vyksta, bet tikiu, kad plaukelių šalinimo būdas tiesiogiai paveikia įaugimą. Tad ateityje parašysiu antrą įrašą, kuriame pasidalinsiu įspūdžiais po ilgesnio naudojimo.

Kaip jau minėjau, skustuvas kainuoja 20 eurų: www.cheekyfox.eu/lt/collections/body/products/metal-safety-razor

Minkšti medvilnės-bambuko padeliai padės švelniai nuimti makiažą ar užtepti toniką. Šie ekologiški, daugkartinio naudojimo ir visiškai natūralūs padeliai gali būti plaunami skalbimo mašinoje. Juos naudodami visiškai pakeisite vienkartines ar sintetines veido priežiūros priemones. Rinkinyje rasite 5 padelius, kuriuos jų gyvenimo pabaigoje galite tiesiog kompostuoti.

Antrasis daiktas, padedantis kiek mažiau teršti gamtą, yra daugkartiniai makiažo valymo padeliai. Jų noriu jau labai ilgai, nes nors ir myliu savo šluostes, makiažą nuvalančias be valiklių, esu blogerė ir mano darbas bandyti ir apžvelgti rinkos naujienas. O makiažo srityje jų daug, tad negaliu tiesiog ignoruoti makiažo valymo srities. 

Šie padeliai dvipusiai - viena pusė skirta makiažo valymui, kita odos šveitimui. Valymui skirta pusė labai švelni, minkšta ir visiškai nepažeidžia odos. Ji net švelnesnė, nei mikropluošto šluostės, kurios mane sužavėjo būtent minkštumu. Tik turėkit omeny, kad šveitimui skirta pusė kiek šiurkštesnė ir jos nereiktų naudoti kasdien, o jei tą darot - nespauskit, kad oda nenukentėtų. 

Prieš perkant šiuos padelius dvejojau tik dėl vieno dalyko - ar netingėsiu jų plauti. Bet įsivedžiau rutiną ir padelius plaunu nusivaliusi makiažą, kai plaunu veidą ir valausi dantis. Nakčiai palieku ant radiatoriaus ir bėdų nekyla. Tiesa, turiu net penkis padelius, galiu porą dienų leisti sau tingėti 😁 kad galėčiau nesirūpinti plovimu norėčiau įsigyti dar vieną rinkinuką ir maišelį skalbimui - tada padelius kartą per savaitę skalbčiau skalbimo mašinoje ir dar liktų keli švarūs. 

Kadangi padeliai didesni už įprastus vatos diskelius, man pakanka vieno net super duper mandram makiažui nuvalyti. Su švelniąja puse nutrinu viską, ką galiu, o tada su šveitimui skirta puse švelniai paglostau veidą, kad pašalinti visus likučius. Jų dažniausiai beveik nebūna. Kai makiažas lengvas ir kasdienis, užtenka ir valymui skirtos pusės. 

Padelius plaunu rankomis su paprastu rankų muilu. Nemeluoju, užtrunku max 30 sekundžių ir padeliai vis dar balti. Atsiplauna puikiai! Ne tik ekologiška, bet ir ekonomiška, nes per visą jų gyvavimo laiką sutaupysit daug vatos diskelių pakuočių.

Rinkinukas parduotuvėje kainuoja 7 eurus: www.cheekyfox.eu/lt/collections/beauty/products/makeup-rounds

Visiškai suyrančios, draugiškos planetai daugkartinės servetėlės gali būti naudojamos su bet kuriuo nagų lako valikliu. Pagamintos iš natūralių medžiagų - bambuko, viskozės ir veltinio. Šias servetėles paprasta prižiūrėti - tiesiog praplaukite šaltu vandeniu po kiekvieno naudojimo ir palikite išdžiūti. Galimos lako dėmės, tačiau tai neturi įtakos tolesniam naudojimui.


Nagų lako valymo padeliai man buvo niekada nematytas ir negirdėtas išradimas. Jie šiek tiek grubesni, nei įprasti diskeliai - tarp rankų jaučiasi lyg veltinis, bet daug švelnesnis. Sunku apibūdinti, tačiau ta tekstūra tikrai padeda greičiau nuvalyti nepageidaujamo lako likučius. 


Nežinau kur šie diskeliai buvo visą mano gyvenimą, kurio nemažai iššvaisčiau trindama likučius nuo nagų. Ekologija svarbu, bet juos naudočiau net jei nebūtų ekologiški ir neturėčiau kito, gamtai draugiškesnio, varianto - laikas! Pagrindinė priežastis, dėl kurios dažniausiai nesilakavau nagų. Dabar, kai manikiūro specialistės nedirba ir gelinio lakavimo nesidarom, tai tikrai palengvina gyvenimą. 


Taip, šluostės tikrai lieka šiek tiek dėmėtos, bet dėmes lengva pašalinti su nagų lako valikliu. Ir jos tikrai netrugdo naudojimui. Vėl gi, užtenka vieno padelio visiems nagams, tad susitaupo daug nagų valymo skysčio ir asmeniškai man tai daug patogiau, nei keisti vienkartinius padelius kas porą nagų.


Rinkinukas kainuoja 5,5 euro: www.cheekyfox.eu/lt/collections/beauty/products/bamboo-nail-polish-wipes 


Aš labai nemėgstu parduotuvių, kurios teigia, kad remiasi 0W filosofija, bet siuntas pakuoja į burbulinius vokus arba apsuka burbuline plėvele. Šios parduotuvės siuntą gavau popieriniame, rūšiavimui tinkančiame voke be jokių nerūšiuojamų ir gamtai nedraugiškų priedų. Labai tą gerbiu - po visos siuntos liko tik vokas, maža skustuvo dėžutė ir dvi popieriaus juostelės. Viską surūšiavau, o voką panaudojau kitai siuntai siųsti - nerealu! 😁

Beje, prekes gavau per dvi dienas, tad dar spėsit iki švenčių! 💓 

#reklama


2 komentarai

 1. Esu kazkada naudojusis tuo daugkartiniu skustuvu. Ir susizeidziau koja. Gana smarkiai issipjoviau. Liko randas. Todel, net perskaicius jusu teksta nubego siurpas per kuna. Nezinau ar sukaupsiu kada drasos dar karta juo pasinaudoti. O padukus veidui naudoju. Nagus retai lakuoju, bet jusu ideja apie tuos padukus lakui valyti gera. Reikes pasinaudoti.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Oho! 😱 čia svarbu daug slydimą lengvinančių dalykų ir kruopštumas, atsargumas. Dabar jau turiu daugiau patirties ir užtrunku greičiau, bet vistiek daug ilgiau, nei su įprastais skustuvais. Bet tikiu, kad priprasiu ir matysiu tik naudą 😍

   O jums linkiu išbandyt tuos lapelius, jei verta. Aš irgi retai lakuoju nagus, bet kai lakuoju būna taip gaila teršti gamtą 😶

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.