Odos priežiūra šaltuoju metu laiku su Garnier Bio ir naująja kanapių linija | Repairing Hemp veido aliejus ir kremas

2020-11-13

Sveikutės!
Pagaliau baigėsi mano atsiskaitymų lavina ir galiu grįžti prie darbo, kurį labiausiai mėgstu ir noriu daryti - tinklaraščio! Nors mokslai spaudė ir neleido išsimiegoti, idėjų tinklaraščiui prisigalvojau iki kaklo, tad kviečiu artėjančio BB gimtadienio ir Kalėdų laukti kartu 💓 o šiandien noriu pakalbėti apie didžiausią trendą kosmetikoje - kanapes. Ir atsinaujinusiose pakuotėse esančias Garnier naujienas - kremą bei veido aliejų.

Kasdieniai veiksniai kaip atšiaurus vėjas, oro tarša bei miego trūkumas, gali sukelti fizinį stresą jūsų odai, dėl ko ji tampa sausesnė, jautresnė ir atrodo senesnė. Šis atkuriamasis aliejus papildytas organiniu kanapių sėklų aliejumi ir vitaminu E atstato streso paveiktą odą, ją ramindamas, drėkindamas bei užpildydamas smulkias raukšleles. Aliejus yra patikrintas prižiūrint dermatologams ir tinka jautriai odai.

 

Šiek tiek informacijos apie draugiškumą gamtai:

 • Su 100% natūralios kilmės gaiviu aromatu. 
 • 20% visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologiškų ūkių. 
 • 100% visų sudedamųjų dalių yra natūralios. 
 • Tinka veganams: sudėtyje nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių arba šalutinių produktų. 
 • Priemonių gamybai naudojamos kanapės iš kasmet atsinaujinančių šaltinių. 
 • Sertifikatu patvirtinamas priemonės organiškumas. 
 • COSMOS ORGANIC sertifikuotas Ecocert Greenlife pagal COSMOS standartą.


Kad jau pradėjau apie gamtai draugiškus sprendimus, noriu paminėti pirmą įspūdį paėmus produktus į rankas. Pakuotės iš perdirbto popieriaus! Kaip džiaugiuosi, kad milžiniškos, pasaulinės įmonės atsisuka į gamtą ir mažina po savęs paliekamą taršos pėdsaką. 


Taigi, aliejus veidui naudoju jau ganėtinai ilgą laiką - keičiantis ir vėstant orui mano oda dehidratuoja, prieš porą metų buvo taip išsausėjusi, kad net šerpetojo, byrėjo tiesiogine to žodžio prasme 😁 nuo to laiko odai skiriu ypatingą dėmesį. O aliejai tikrai prisideda prie kokybiško odos maitinimo, atstatymo ir apsaugojimo. Bet daug aliejų ne tik ilgai išlieka ant odos ir neįsigeria, bet dar ir kemša poras... 

Iš pradžių bijojau naudoti šį aliejų būtent dėl porų kimšimosi. Bet senasis aliejus sugedo ir pradėjo dar labiau kimšti poras, tad supratau, kad blogiau nebus. Ir pabandžiau. Ir gailiuosi, kad neišbandžiau jo anksčiau. Aliejus yra kaip riebus vandenėlis, puikiai įsigeria! Žinoma, čia ne tonikas, neišgaruos akimirksniu, bet lyginant su mano anksčiau naudotais aliejais pirmauja. 

Taip pat labai sekiau savo porų kimšimąsi. Produktas porų nekemša! Drąsiai sakau, kad čia metų atradimas veido priežiūroje. Aliejų naudoju du kartus per savaitę, didesnio poreikio šiuo metu nėra, tad aliejaus užteks kokiems penkiems sezonams - labai labai skalsus produktas, dalinuosi su visais šeimos nariais, kad netektų išmest didelio nesunaudoto kiekio.

Kasdieniai veiksniai kaip atšiaurus vėjas, oro tarša bei miego trūkumas, gali sukelti fizinį stresą jūsų odai, dėl ko ji tampa sausesnė, jautresnė ir atrodo senesnė. Šis atkuriamasis gelinis veido kremas su organiniu kanapių sėklų aliejumi, gerai žinomu dėl savo atstatomųjų bei maitinančių savybių, ir vitaminu E, atkuria streso paveiktą odą: ramina, drėkina ir užpildo smulkias raukšleles. Aliejus yra patikrintas prižiūrint dermatologams ir tinka jautriai odai.

 

 • Tinka veganams: sudėtyje nėra gyvūninės kilmės sudedamųjų dalių arba šalutinių produktų. 
 • Priemonių gamybai naudojame kanapes iš kasmet atsinaujinančių šaltinių. 
 • 23% visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologiškų ūkių. 
 • 98% visų sudedamųjų dalių yra natūralios. 
 • Sertifikatu patvirtinamas priemonės organiškumas. 
 • COSMOS ORGANIC sertifikuotas Ecocert Greenlife pagal COSMOS standartą.


Na ir antras produktas, kuris stogo nenunešė, bet man taip pat labai labai patiko. Vėl gi, tokia pakuotė sumažino plastiko net 49%, tad vien dėl šios priežasties verta išbandyti. Gal atrasit kremą, kurio pakuotė padės sumažinti taršą?


O šis kremas yra lengvos tekstūros ir labai greitai įsigeriantis. Nors ir karantinas, aš vistiek atsikeliu paskutinę minutę ir turiu pasiruošti dienai žaibo greitumu, o ilgai besigeriantis kremas tikrai nepadeda.

Nors kremas ir lengvos tekstūros, bet odą sudrėkina ir paruošia dienai puikiai - mano oda iš karto atgauna spalvą ir putlumą 😁 tad ant taip gerai paruoštos odos ir makiažas gražiai dengiasi, ir išsilaiko puikiai, ir pati oda labai gerai jaučiasi. 

Šis duetas mane tikrai lydės visą žiemą, nerandu nė vieno minuso. Ir kokybė, ir draugiškumas gamtai, ir kaina - tobula 😁

Aliejus kainuoja 11eur, kremas - 7eur. Bet sakiau ir sakysiu, kad lauktumėt nuolaidų - Garnier produkcijai beveik visuomet kažkur taikoma nuolaida. Nepermokėkit 💓


2 komentarai

 1. taip, kanapės tikrai trendas, labai daug pastebiu naujienų kosmetikoj su šiuo ingredientu😁👏 aš tą kremą sunaudojau kūnui, kadangi ką naudoju veidui atsirenku labai labai. tai abiejų priemonių fainas neįprastas kvapas 🌿

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.