Green Feel's maitinamasis plaukų šampūnas su kokosų aliejumi 🥥

2020-11-16

Sveikutės!
Dovilė iš influx.lt išgyrė Green Feel's maitinamąjį plaukų šampūną su kokosų aliejumi, o aš esu šios linijos plaukų kaukės didžiausia fanė, tad vos pasibaigus šampūnui bėgau pirkti šio 😁 Norėjau natūralesnio, plaukams ir gamtai draugiškesnio varianto kasdienai. Ir mano lūkesčiai pateisinti!

Maitinamasis plaukų šampūnas su kokosų aliejumi. 100 % natūralus kokosų aliejus pasižymi riebiųjų rūgščių bei ypatingų vitaminų E ir K gausa, kurie itin svarbūs mūsų plaukų grožiui. Riebiosios rūgštys besijungdamos su plaukuose esančiais baltymais stiprina, intensyviai maitina plaukus bei apsaugo juos nuo lūžinėjimo. Dėl vitaminų E ir K, plaukai auga greičiau, tampa glotnesni bei atrodo sveikiau. Priemonė pasižymi itin malonia konsistencija ir nuostabiu kokosų kvapu.

Pirmas įspūdis - labai faina pakuotė! Pompa kaip dozatorius yra mano visų laikų favoritas bet kokiam produktui. Nereikia šlapiomis, slidžiomis rankomis grabalioti pakuočių, lengva dozuoti reikalingą kiekį ir nepadauginti priemonės. 

Šampūno kvapas dieviškas. Kaip ir kaukė, jis kvepia kokosais, o kokosų kvapas kosmetikoje man visada pakerta kojas. 

Šampūnas putoja vidutiniškai, tad norint to švaros jausmo priemonės sunaudoju daugiau, nei kitų šampūnų. Bet tai ne problema, nes 400ml už 4 eurus be nuolaidos yra tikrai geras deal'as - o aš perku su nuolaida 😁

Efektas būtent toks, kokio tikiuosi iš kasdienio šampūno - švarūs, pamaitinti, glotnesni plaukai. Pastebėjau, kad naudojant šį šampūną plaukai mažiau pučiasi ir lengviau šukuojasi. Tačiau dėl aliejų sudėtyje plaukai kiek greičiau riebaluojasi - man tai nėra problema, nes ir bet kokiu atveju galvą stengiuosi plauti kasdien, bet jei kažkur važiuočiau porai dienų be galimybės plauti galvą, rinkčiausi aršesnį produktą. 

Reziumuojant, tai puikus kasdienis produktas, padedantis su nepaklusniais plaukais. Kartosiu!

Šampūnas be nuolaidos kainuoja 3,99eur, bet dabar Droge kainuoja 2,59eur, Eurokos 3,19eur. 


2 komentarai

  1. labai man patinka šitas! 😁 ir tavo tiesa - susinaudoja daugiau nei paprastai, nes putoja mažai o man reik kad putotų 😁

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Reiktų išmokt plaut plaukus su mažai putų, bet man taip nepavyksta... 🤭

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.