Montale "Chocolate Greedy" ir "Intense Cafe" aromatai | kava ir šokoladas ☕🍫

2020-10-01

Sveikos!
Sveikinu su kavos diena! Ta proga noriu aptarti du labai įdomius Montale aromatus - Intense Cafe" ir "Chocolate Greedy". Kaip galima suprasti iš pavadinimų, šie aromatai tobulai tinka vienas kitam ir šiai dienai. Kviečiu ragauti!

Montale kvepalų pakuotės atrodo gražiai, tačiau paėmus į rankas jaučiasi labai pigiai. Kažkas tarp plastiko ir skardos, sveria keliasdešimt gramų. Tikrai nesužavėjo, ypač kai kainuoja ne 10 ir ne 20 eurų. Bet kvapai tikrai verti dėmesio!

INTENSE CAFE

Montale "Intense Cafe" atsiskleidžia tobulu šviežiai virtos kavos gūsiu, atimsiančiu jums kvapą. Tarpstantis kavos pupelių aromatas suderintas su gaivia, augališka rože. Dviese jos sudaro netikėtai sausą, gaivinančią viršutinę natą. Kavos aromatui švelnėjant, iškyla vanilinis baltasis muskusas, šiek tiek pasaldinantis gėrimą grietinėlės ir cukraus užuomina. Net paskutiniame etape atsiskleidus ambrai, kava išlaiko savo sodrų, riešutinį alsavimą. Šis priklausomybę keliantis, netikėtas gurmaniškas kvapas tinkamas tiek vyrams, tiek moterims, puikiai tiks visiems kavos mėgėjams.


VIRŠUTINĖS NATOS: gėlių natos 

VIDURINĖS NATOS: kava, rožė 

BAZINĖS NATOS: ambra, vanilė, baltasis muskusas. 


Intense Cafe - vienas iš mano rudens favoritų. Tai kavos, vanilės ir švelnios rožės mišinys. Rožę jaučiu silpniausiai, nors šiaip visuose kvepaluose ji man rėžia uoslę - mano nemėgstamiausia nata. Čia ją labai prislopina kava ir saldi vanilė. Aromatas nėra saldus, labiau duslus.

CHOCOLATE GREEDY

Lengvai skrudintos ir džiovintais vaisiais, apelsinais ir vanile paskanintos subtilios tongapupės.


NATOS: kava, kakava, tongapupė, aitrusis apelsinas, vanilė, džiovinti vaisiai. 


Chocolate Greedy man patinka mažiau. Natos tobulos - kakava, vanilė, tonka pupelė. Tačiau yra kažkas, kas man nekelia didelio susižavėjimo. Šis aromatas saldesnis, gražiai atsiskleidžia vėsiu oru, bet vistiek negaliu jo įtraukti į savo aromatų TOP'us. 

Labiausiai mėgstu sluoksniuoti šiuos aromatus - keli papurškimai kavos ir lašas šokolado. Tada būna nerealu - net užsinorėjau tokio aromato buteliuke. 


Beje, Montale aromatai pasižymi ilgu išsilaikymu. Ryte pasikvėpinus užuodžiu aromatą visą dieną - galit tuo įsitikinti Creme de la Creme parduotuvėse. 

Ar kartočiau šiuos kvepalus? Nemanau. Yra daug geresnių kavų ir šokoladų, bet gavusi dovanų neliūdėčiau. Taip, Intense Cafe man labai patinka, bet ieškojau kitokios kavos - stipresnės. Tęsiu paieškas.

Montale kvepalai kokybiški, daugumai patinka, bet man tinka tikrai ne visi kvapai (nors turiu ir favoritų!). Rekomenduoju išbandyti ir jums, tik būtinai atkreipkit dėmesį į natas ir, jei yra galimybė, pauostykit - pavadinimas pasako ne viską. 

2 komentarai

© BB. Design by FCD.