Pažintis su Maison Martin Margiela REPLICA kvepalais

2020-09-30

Labas!
Šiandien paskutinį kartą pauosčiau visus turimus Maison Martin Margiela REPLICA kolekcijos mėginėlius ir išleidau juos į tolimesnę kelionę 😁 ta proga nusprendžiau papasakoti apie šiuos aromatus, pasidalinti įspūdžiais ir norų sąrašu. Kodėl šie aromatai tokie giriami? 

Taigi, mano rankose REPLICA pažinimo rinkinys, kurį sudaro 10 aromatų. Mėginėliai turi vieną minusą - jie nepurškiami. Man tai nepatogu, tad vietoj to nusprendžiau įsigyti buteliukus arba bent nedidelius atomaizerius, kad galėčiau ne tik ragauti, bet ir kvepėti.

Aptarsiu kiekvienus kvepalus atskirai. Paspaudus ant jų pavadinimo nukeliausit į fragrantica.com puslapį - kvapomanų Bibliją 😁

"Flower Market" - kaip ir sufleruoja pavadinimas, pagrindinis aromatas - gėlių. Man kvepia švelniomis, baltomis gėlėmis ir lengvu persikų aromatu. Nesu gėlių fanė, tad pasuoju, bet jeigu jums patinka gėlės - paragaukit. Švelnus, kasdienai tinkantis aromatas neturėtų nuvilti. 


"Jazz Club" - ttoooks geras! Vienas iš favoritų. Stiprus, rudeninis, kvepia romu, tabaku, vanile. Išsilaikymas puikus, šleifas dar puikesnis. Unisex aromatas, kuris labai skaniai atsiskleidžia vėsiu oru ir dar skaniau ant vyriškos odos. Sex bomba.

"Beach Walk" - tikras pasivaikčiojimas paplūdimiu. Asmeniškai aš užuodžiu kokosus (tuos tikrus, ne sintetinius) ir druską, nors jos natose net nėra. Man tai tobulas vasariškas aromatas švelniai moteriai. Labai moteriškas ir mielas. 


"Promenade In The Gardens" - pavasariui tinkantis gaivus aromatas. Pačiuliai, švelni, subalansuota rožė. Ne mano favoritas, bet gavusi dovanų neliūdėčiau - puikiai susipurkštų kasdienai.

"Lazy Sunday Morning" - va taip kvepia švara 😁 net nežinau kaip daugiau apibūdinti šį kvapą. Jis tinka tada, kai visi kvapai atsibosta 😁 norėčiau tokio namų kvapo. 


"Music Festival" - dar vienas stiprus, šaltąjam metų laikui puikiai tinkantis unisex aromatas. Kanapės, mediena, tabakas ir saldus obuolys. Aš dar užuodžiu ir vanilę, bet jos natose nėra. Mėgstu stiprius aromatus, todėl man tai must have.


"Sailing Day" - vanduo, vanduo ir dar kartą vanduo. Neužuodžiu nieko, tik vandenį, gaivą ir vasarą prie ežero. Noriu!


"At The Barber's" - vos pasitepusi šiais kvepalais pajaučiau vyriškos kosmetikos kvapą. Švara, priemonės po skutimosi ir vyriškumas - trys kvepalų bruožai. 


"By The Fireplace" - mano šio gamintojo favoritas, dėl kurio labai laukiu šalto rudens ir dar šaltesnės žiemos. Pavadinimas sufleruoja kaip kvepia šis aromatas - dūmais, laužaviete ir saldžiais zefyrais. Tai aromatas, kurio noriu labiausiai ir ne tik mėginėlio ar atomaizerio, bet viso butelio. 


"Lipstick On" - pudrinis, saldus aromatas, kuriam saldumo suteikia tonka pupelė. Visi šie aromatai atitinka pavadinimus, tad kvepalai tikrai reikalauja raudono lūpdažio, juodžiausio tušo, odinės rankinės ir aukštakulnių. Rafinuotos, brandžios, savimi pasitikinčios moters kvepalai.Mielai išbandyčiau ir likusius, nebandytus Maison Martin Margiela aromatus. Jie tikrai išskirtiniai, puikiai atspindi sukurtus pavadinimus ir nukelia į aprašytas akimirkas. Jeigu reiktų išsirinkti tris aromatus, kurių buteliukus norėčiau turėti, be konkurencijos pasirinkčiau "By The Fireplace", "Beach Walk" ir "Music Festival" - visi savotiški, nepakartojami ir dėvimi. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.