Maybelline "Lifter Gloss" lūpų blizgiai

2020-09-28

Labas!
Pagaliau naujienos! Buvau pasiilgusi dekoratyvinės kosmetikos naujienų ir apžvalgų rašymo. Paskutiniu metu labai susimažinau daiktų kiekį, tarp jų ir kosmetikos, o nieko nepirkau, nes tiesiog nereikia. Bet šių lūpų blizgių labai laukiau, vos gavusi išbandžiau ir skubu aprašyti įspūdžius! 😍Dabar blizgis dar ir stangrina. Pristatome MAYBELLINE NEW YORK naująjį dar nematyto veiksmingumo lūpų blizgį. Sudrėkintos lūpos. Putlesnės. Ši inovatyvi formulė su hialurono rūgštimi vizualiai glotnina lūpų paviršių ir pabrėžia jų kontūrą ryškiu švytėjimu – tavo lūpos tampa putlios ir sudrėkintos. Be to, XL šepetėlis transformuoja lūpas vienu lengvu patepimu.


Lūpų blizgių pakuotės - pasakiškos. Man labai labai patinka jų dizainas. Mėgstu stambias, kvadratines lūpų blizgių pakuotes, nes tos paprastos apvalios jau taip atsibodo. Kosmetikos stalelyje ir ant jo pakuotės atrodo labai gražiai, tikrai nepamirštu naudoti. 

Puikus marketingo triukas pagaminti kažką išskirtinio, aš susiviliočiau net jei negaučiau blizgių PR siuntoje 😁

Šepetėlis tikrai gigantiškas, pradžioje net išsigandau ir svarsčiau ar sugebėsiu pasidažyti be veidrodžio, tačiau išbandžius visos baimės dingo, nes šepetėlis labai patogus ir preciziškas. Nežinau kaip jis veiktų turinčioms siauras lūpas, bet savo lūpų putlumu nesiskundžiu ir šepetėlis man idealus.


Blizgiai labai kokybiški - visiškai nelimpa. Man tai pati svarbiausia gero blizgio savybė. Lipnių nenaudoju. Anksčiau juos dar laikydavau, bet dabar iš karto kažkam atiduodu - pasaulyje yra tiek daug gerų produktų, kam kankintis su erzinančiais? 

Pasidažius jaučiuosi taip, tarsi būčiau pasitepusi kokį drėkinantį lūpų aliejų. Blizgis puikiai drėkina lūpas, jį drąsiai naudoju vietoj lūpų balzamo. Dar viena svarbi savybė 😁

Išlikimas nėra įspūdingas, bet tai blizgiai, o ne matiniai lūpų dažai. Svabiausia, kad nusivalgo tolygiai. 

Kaip matot, visų efektas labai gražus - dar putlesnės, sveikesnės lūpos. Aš pasilikau tris šviesiausius turimus atspalvius, du tamsesnius palieku konkursui. 

001 atspalvis yra skaidrus ir su daug blizgučių. Lūpų spalvos nekeičia, tačiau paputlina ir pagyvina. 

002 atspalvis švelniai rausvas, šiek tiek prigesina natūralią mano lūpų spalvą ir labai gražiai atrodo kasdienai. Toks atspalvis tiktų ir šeštokei, ir trisdešimtmetei, labai universalus. 

004 atspalvis mano favoritas, nes šiek tiek paryškina lūpų atspalvį ir sukuria nubučiuotų lūpų efektą 😁


Labai labai rekomenduoju pabandyti šiuos produktus, jei ieškot lūpų blizgių. Aš nerandu minusų, man tai tobulas pasirinkimas kasdienai. 

Kaina be nuolaidos - 6,99eur, tačiau naujienoms visada taikomos nuolaidos, kviečiu paskubėti! 😁


2 komentarai

  1. yes, pritariu, kad pakuotės - pasakiško grožio, laikau garbingoje vietoje prie veidrodžio kaip puošmeną makiažo kampelio :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Jeigu neturėčiau šuns daryčiau tą patį :D deja, dabar dažniausiai grožiuosi tik dažantis 🤭

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.