GARNIER veido želė "Skin Naturals Hyaluronic Aloe Jelly"

2020-09-22

Labutis!
Na ką, vasaros pradžioje įvykdžiau sau mestą iššūkį ir sunaudojau visus atidarytus veido kremus ir serumus, tad įkišau nosį į atsargų skyrelį ir išsirinkau naują, nebandytą veido želę, į kurią dėjau labai daug vilčių - vasarą nesinori nei sausos, nei riebaluotos odos. Želę jau beveik pabaigiau, tad galiu papasakoti savo galutinius įspūdžius.
Gelinis drėkiklis su alavijais ir hialurono rūgštimi normaliai ar mišriai veido odai. Greitai susigerianti priemonė, nepalieka riebumo pojūčio ir neužkemša porų. Nuramina, puoselėja ir drėkina veido odą, hialuronas užtikrina ilgalaikę drėgmę, kurios neleidžia prarasti visą parą. Lengvos tekstūros gelis odai suteikia glotnumo, švelnumo, oda atrodo mažiau pavargusi, skaistesnė ir lygesnė. Rekomenduojama naudoti du kartus per dieną - ryte ir vakare.


Į želę žiūrėjau labai skeptiškai dėl jos kainos - kaip produktas už 4eur su visada būnančia nuolaida gali būti geras? Tokių minčių lydima įsimečiau šią želę kaip vienintelį veido ir kūno drėkiklį kelionei į Nidą. Pigių ir prastų gaminių negaila 😁

Bet man labai patiko vėsi, lengva ir tikrai gelinė tekstūra. Karštam orui ir įkaitusiai odai atgaivinti tai puikus gaminys. O didžiausią privalumą pastebėjau, kai su vaikinu nudegėme saulėje ir reikėjo kažko, kas greitai išgelbėtų skaudančius pečius ir padėtų užmigti. Želė padėjo!

Kažkas nerealaus 😁 Tikrai buvau nuoširdžiai nustebusi, kai želė atvėsino odą ir nuramino ją po saulės vonių. Retas specialiai tam sukurtas produktas taip suveikia, o čia pati paprasčiausia veido želė. 

Kadangi želė skirta veidui, tai reikia papasakoti ir apie efektą veido odai, tiesa? O efektas labai paprastas ir neišskirtinis - atgaivinta ir sudrėkinta oda. Želė greitai susigeria ir tikrai paputlina odą, akvaizdūs pokyčiai. Bet iš tokio produkto norėjau tik gaivumo, tad lūkesčiai tikrai pateisinti su kaupu. Karštomis vasaros dienomis kelis kartus per dieną plaudavau veidą ir tepdavau šiuo produktu, kad būtų bent kažkiek gaiviau 😁

Gal jau kiek per vėlu pasakoti apie vasaros atradimus, bet tikiu, kad pavasarį ieškodamos naujų veido priežiūros produktų prisiminsit šį. Arba netyčia rasit 😁


Veido želę, kaip ir daugelį Garnier produkcijos, galit rasti visur - Droge, Eurokos, net maisto prekių parduotuvėse. Kaip jau minėjau, beveik neįmanoma įsigyti želės be nuolaidos, tad dažniausia kaina yra 4-5eur. Esu mačiusi net ir už 3 eurus!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.