Prouve #15 kvepalai - braškė, vyšnia, karamelė

2020-06-19

Sveikos!
Turbūt visos žinote Prouve kosmetiką - visose facebook grupėse rasite begalę pasiūlos. Seniai norėjau pabandyti kažką iš šios kompanijos, bet įkyrios platintojos visada atmuša norą, tad užtikusi www.tauirnamams.lt parduotuvę ramiai išsinagrinėjau pasiūlą ir išsirinkau pirmąjį aromatą bei dar vieną produktą, apie kurį papasakosiu vėliau. Šiandien turiu 15 numerio kvepalus, žadančius kvepėti braškėmis, vyšniomis ir saldžia karamele. 


Galvos nata: braškė, vyšnia, ananasas, mandarinas 
Širdies nata: kukurūzų spragėsiai, karamelė, našlaitė 
Gelmės nata: muskusas, ambra, pačiulis

Už ką pamilsite: už saldžią vasaros natą. Sultingi vasaros vaisiai ir drąsios gurmaniškos natos daro šią kompoziciją viliojančią (gundančią) ir patrauklią.

Kvepalų pakuotė paprasta, daili, storo stiklo - nieko įmantraus, bet patogu ir asmeniškai man tikrai dailu. Kiekis lengvai sunaudojamas (50ml), jo drąsiai užteks visai vasarai ir dar liks rudeniui, net jei neturite kitų kvepalų ir naudosite tik šiuos. O neturint kvapomanijos ligos tą galima drąsiai daryti dėl universalaus aromato. 

Aš užuodžiu stiprią karamelę su lengva braškių rūgštele ir vyšnios sultingumu. Ananasas, mandarinas papildo pirmąsias kvepalų gyvenimo ant odos akimirkas, o muskusas suteikia lengvą poskonį dienos eigoje, bet visą laiką jaučiu tas tris pažadėtas natas. Jos vienu metu ir lengvos, vasariškos, ir sunkios, kaip aprašyme mini - gundančios. 

Mane nuoširdžiai sužavėjo kvepalų išsilaikymas ant odos - kvepalų kaina nesiekia net penkiolikos eurų, o jais pasipurškusi ryte aromatą užuodžiu dar kitą rytą! Noriu dar kelių kvapų kasdienai - tokius kvepalus galima naudoti negailint ir netaupant, bet visada kvepėti pasakiškai. 

Ir ne, aš neplatinu, man už reklamą niekas nemokėjo - žinau, kad gali kilti tokių minčių, kai giriu tinklinio marketingo prekę 😁 pabandykit pačios!

Prouve produkciją perku www.tauirnamams.lt


1 komentaras

  1. įkalbėjai, jau kaip pabaigsiu AG cloud buteliuką, tada pasiimsiu pabandyti Prouve)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.