Pakalbėkime apie miegą! My Sleep Force vitaminai miego kokybės gerinimui

2020-06-12

Sveikos!
Na ką, prasidėjo mano intensyvus pasiruošimas egzaminams - sesija ant nosies. Iš anksto apsirūpinau visa reikalinga amunicija, tarp kurios yra ir maisto papildas mieko gerinimui "MySleepForce". Apie juos girdėjau tik gerus atsiliepimus, tad buvo smalsu išbandyti. Ką pastebėjau pradėjusi juos vartoti?

Maisto papildas „MySleepForce“ miegui. Gali padėti mažinti laiko, reikalingo norint užmigti, trukmę ir gali mažinti subjektyvų laiko juostų skirtumo pajautimą. Maisto papilde yra 1 mg hormono melatonino, kuris reguliuoja organizmo cirkadinius ritmus, t. y. nurodo organizmui miegojimo ir būdravimo laiką. Papildas gali turėti įtakos greitesniam prisitaikymui pakeitus laiko juostas, dirbant naktinėmis pamainomis bei norint anksčiau užmigti. Sudėtyje esantys melisų, pasiflorų bei apynių ekstraktai taip pat gali pasižymėti ir raminančiu poveikiu.

Aš turiu problemą su miegu - man labai sunku užmigti vakarais ir sunku atsikelti rytais 😁 taip pat dar ir karantinas bei rutinos nebuvimas pakišo koją, kaip ir visiems, tad miegoti einu dar vėliau ir dar ilgiau vartausi lovoje. 

Jau po pirmos piliulės užmigau kaip kūdikis ir pabudau 10 ryto be žadintuvo. Man 10 ryto yra didelis pasiekimas, nes šiaip keliuosi apie dvyliktą. Rytus dievinu, bet pastaruosius penkis metus rytus praleisdavau arba mokyklos suole, arba lovoje. 

Papildų kasdien negeriu, nes noriu įgyti normalų miego ritmą ir nevartoti papildų visą gyvenimą, tad net nevartojant papildų užmiegu nebe 2-3 nakties, o vidurnaktį bei keliuosi ne vidurdienį, o 10-11. Papildus dabar geriu tik prieš svarbią dieną arba kai suprantu, kad užmigti be šansų. 

Taip gerai man neveikė jokie papildai, valerijonai ir kiti natūralūs vaistai miegui bei nerimui mažinti. Ne veltui tai populiariausias My Life Force papildas, apie kurį negirdėjau nei vieno blogo atsiliepimo - o prieš vartojant papildus visada skaitau daug literatūros ir atsiliepimų. 

Jeigu ir jūsų laukia sunkūs išbandymai arba kovojat su miegu vitaminus galit (ir privalot!) įsigyti www.mylifeforce.lt 

2 komentarai

  1. oi, kai buvau tavo metų... (kaip keista tai sakyt, dieve :DDDDDDD), na, kai apturėjau 12-tos klasės egzaminus, tai man su miegu būdavo taip, kad išsijungdavau prie knygų ir kartais tikrai pramiegodavau mokyklą, nes stresas ir daug užimtumo daro savo. bet dabar šiek tiek lengviau susitvarkau su nerimu, todėl po dienos (ypač, jei daug visko nuveikiu), užmiegu kaip kūdikėlis, nespėju net pagalvot ko nors prieš miegą. :D užmigti kartais būna sunku mano motinai, tai jei pasiskūs kada vėl, padovanosiu jai) ačiū!

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Galėčiau ir aš užmigti nuo nervų 😁 bet ne, aš tik valgau ir nemiegu 🤣

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.