YODEYMA "Very Special" kvepalai - Carolina Herrera "Good Girl" analogas?

2020-05-19

Sveikos!
Šiandien noriu pakalbėti apie aromatą, kuris mate pakerėjo savo kvapu ir privertė daug mąstyti dėl istorijos. Kalbant apie istoriją, tai aš nemėgstu analogų. Bet tų, kuriuos gamintojai pilsto į tokius pačius buteliukus. Jeigu naudojama kita pakuotė ir kvapas bandomas susieti su jau esamais, populiariais kvapais - tebūnie, tai vistiek neįmanoma. Būtent su tokiomis mintimis ir atsidariau kvepalų iš YODEYMA pakuotę.

Yodeyma VERY SPECIAL, tai baltų gėlių ir tonka pupelių derinys, kuris yra analogiškas Carolina Herrera 212 SEXY kvapui. Profesionalūs kvepalų gamintojai iš Prancūzijos nesistengia kopijuoti buteliukų – čia svarbiausia kvapas.

Kvapo kategorija: Gėlių.
Kvepalų natos: Migdolas, Jazminas, Tonka Pupelės.

Aš turiu 50ml pakuotę. Ji pailga, plona, stiklinė, su baltu lipduku, rausvais užrašais - atrodo labai estetiškai ir prabangiai. Tikrai nepasakyčiau, kad kvepalų kaina nesiekia 20 eurų. Beje, dėžutė tokia pati, kaip ir lipdukas ant kvepalų - balta su rausvais užrašais. 

Vos pasipurškusi kvepalais jaučiu stiprų jazminų, baltų gėlių kvapą. Turbūt tai galvos, viršutinė nata, nes ji išsisklaido ganėtinai greitai ir leidžia mėgautis migdolų kvapu - širdies nata. Na, o po kokios valandos migdolų kvapas susilieja su tonka pupelių kvapu. Tas lengvas tonka pupelių ir migdolų aromatas yra bazinė, pagrindinė nata, kuri lydi mane visą dieną. 


Taip taip, kvepalai tikrai išsilaiko labai ilgai. Darbo dienai užteks. Ant rūbų, plaukų kvapą jaučiu dar kitą dieną, ant riešo kvapas silpnesnis ir greičiau išsisklaido. Tai EDP kvepalai (15-20% koncentracija), kurie turėtų išsilaikyti iki 4-5 valandų, paskui kvapas silpsta. 

Aš šiuos kvepalus priskirčiau kaip tinkančius nuo rudens iki pavasario bei šiltomis vasaros dienomis. Nesirinkčiau jų karštą dieną, kai norisi gaivos, nes tai saldus, gėliškas aromatas, bet visoms kitoms dienoms jis puikus. 

Ar tai Carolina Herrera "Good Girl" analogas? Nemanau. Jis tikrai panašus savo pagrindinėmis natomis - tonka pupelės, baltos gėlės, migdolai, bet "Good Girl" aromate jaučiu daugiau natų. Pavyzdžiui, kakavos, kavos, cinamono. CH aromatas šiltesnis, labiau tinkantis rudeniui, žiemai, o YODEYMA drąsiai galima naudoti ir žiemą, ir šiltais vasaros vakarais.

YODEYMA produkciją rasite www.kvepek.lt - yra ir 15ml, ir 50ml, ir net 100ml talpos pakuotės.

4 komentarai

 1. Gerą puslapį čia užrodei, apsidairysiu, man kvepalai yra kažkas tokio, galėčiau turėti milijonus kvapų :D Pavyzdžiui, uosčiau Gucci Bloom kvepalus, tai įdomu būtų analogą pasižiūrėt :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš nišinius dabar pamilau, tai irgi neišlendu iš parduotuvių ir tinklapių :D labai noriu išbandyti ir daugiau analogų, labai smagu palyginti ir kol kas nenusivyliau 🌞

   Panaikinti
  2. nišiniai tai prabanga, bet tai kokių tik kvapų gali rasti... mmmm :)))

   Panaikinti
  3. Žinok yra ir pigesnių už visokių žvaigždučių kvepalus 😎 bet, aišku, tie svajonių kvepalai jau ne po vieną šimtą kainuoja 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.