Vasariškiausas kūno kremas iš Cosmepick | melionai, melionai, melionai!

2020-04-08

Sveikos!
Šiandien man visiška sutapimų diena. Ryte galvojau ką noriu jums papasakoti, peržiūrėjau šimto metų senumo nuotraukas ir į akį krito šis kūno kremas. Dieną su vaikinu vieningai nutarėme, kad vakarienei - melionas, o po kelių valandų užsukusi į juara.lt pastebėjau, kad Cosmepick kosmetikai taikoma 35% nuolaida 😁 tad šiandien eteryje kūno kremas iš Cosmepick.


Kūno kremas, patenkinantis visus normalios ir sausos odos poreikius. Sudėtyje esantis AQUAXYL® ingridientas atkuria optimalią odos drėgmę, o sviestas intensyviai maitina ir apsaugo nuo sausumo. Oda tampa minkšta ir elastinga. Sultingojo meliono aromatas pagerina nuotaiką ir suteikia energijos visą dieną.


Kūno kremas išspaudžiamoje minkštoje pakuotėje, kurios dėka suvalgau labai daug melionų 😁 asmeniškai man pakuotė atrodo labai skaniai. O kai ją atidarau, visi namai pradeda kvepėti saldžiais melionais. Taip taip, tikrais, natūraliais melionais. Tai išskirtinis šio kūno kremo bruožas. Ir kūnas kvepia visą parą, iki kito prausimosi! 

Produktas skystas, kažkas tarp kremo ir losjono. Greitai įsigeria, neblogai drėkina, apsaugo odą nuo šerpetojimo (mano blauzdos be kremo atrodo lyg apsnigtos, tad turiu sąžiningai naudoti kremus). 


Tikrai nuoširdžiai rekomenduoju. Mane kūno kremas gali papirkti nebent kvapu, nes šiaip visi jie vienodi, o Cosmepick tikrai padirbėjo su kvapais. 

Įsigyti galite juara.lt, dabar kremo kaina nesiekia net 4 eurų!


2 komentarai

  1. per ekraną net jaučiu, kaip skaniai kvepia! 😁✨ o ir parduotuvė negirdėta, varau pasižvalgyti

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.