Naktinė lūpų kaukė iš Gold Beauty Line 💋

2020-04-17

Sveikutės!
Žinot, kad lūpos man šventas dalykas - joms skiriu daugiausiai priežiūros visame savo kūne 😁 lūpų forma nesiskundžiu, bet jos tokios linkusios į sausumą! Tikra kančia, ypač žiemą. Lūpų balzamus naudoju kaip išprotėjusi, bet va lūpų kaukės niekada iki šiol nebandžiau. O Dovilė iš influx.lt labai sudomino Gold Beauty Line kauke, todėl gavusi galimybę išbandyti kelias priemones net nedvejojusi pirmiausia apsisprendžiau dėl lūpų kaukės.


Naktinė lūpų kaukė yra tepios balzamo tekstūros, puikiai priglunda prie lūpų ir greitai įsigeria į odą. Ši raminanti kaukė padeda sumažinti lūpų odos pleiskanojimą, drėkina, maitina ir rūpinasi gležna lūpų oda nakties metu. Tinka visiems odos tipams. Ši kaukė savo sudėtyje turi visus pagrindinius drėkinančius komponentus. Užsitepkite ją storu sluoksniu prieš einant miegoti, o ryte nuvalykite likučius. Patikėkite, būsite patenkintos rezultatais. Taip pat šią kaukę galite naudoti kaip balzamą dienos metu, prieš makiažą, arba kai lūpoms reikia ypatingos priežiūros. Dažnai šaltuoju periodu lūpos sausėja, skilinėja, ima trūkinėti ypač plona jų oda. Ši kaukė suminkštins, pamaitins, labai greitai nuims sausumą ar šerpetojimą.


Kaukė atkeliauja labai gražioje, bet baisiai nefotogeniškoje kartoninėje dėžutėje, kurios net nebandžiau jums rodyti - auksinės detalės atspindi šviesą ir lenkiu galvą prieš žmones, kurie sugeba įamžinti tokias pakuotes. Bet ta kartoninė dėžutė nėra tokia svarbi, tiesa? Svarbu kas viduje.

O viduje - nedidelis, užsukamas stiklinis indelis su rausva, saldžiai kvepiančia kauke. Kaukė uždengta apsauginiu dangteliu, tad tikrai žinau, kad nebuvo atidaryta bent pauostymui ir galioja.

Šalia radau nedidelę silikoninę mentelę, kurios dėka galima aplikuoti produktą ant lūpų nesprendžiant higienos ir ilgų nagų klausimo. Man tai aktualu, nes dažnai kovoju su herpio virusu, o su mentele paėmusi reikiamą produkto kiekį nerizikuoju "susargdinti" ir priemonės. 


Kaukės konsistencija labai įdomi. Iš šalies ji atrodo kieta, tiršta, bet ant lūpų tepasi lyg koks švelnus aliejukas. Ir jaučiasi taip pat  slidžiai, maloniai, neapsunkina lūpų. Aš labai nemėgstu tų tikrų, riebių, sunkių vazelinų, tad šis pojūtis mane labai džiugina.

Produktą naudoju tik vakarais, kaip ir rekomenduojama - užtepu storu sluoksniu ir einu į lovą. Į pagalvę produkto nenuvalau, nes miegu ant šono ir dar prieš užmiegant jaučiu, kad beveik viskas susigėrė, tačiau jei bijot produkto švaistymo naudokit dieną.

Aprašyme sako, kad ryte likučius reikia nuvalyti, bet mano lūpos sugeria viską ir ryte būna sausos, putlios, sveikos - jokių likučių ir nepageidaujamų jausmų. Šerpetojimo nejaučiau nei karto, apie sutrūkinėjusias lūpas pamiršau, o tik džiaugiuosi puikiu rezultatu. Ir dzin man ta sudėtis, kai yra rezultatas 😁


Kaukė brangi, bet, mano nuomone, verta savo kainos vien dėl skalsumo ir rezultato. Aš ją laikau ant kosmetikos stalelio ir dienos eigoje nenaudoju (taupau 😁), tad užteks tikrai ilgam laikui.

Ją galite įsigyti už 21,50eur iš www.goldbeautyline.lt 💋

geriausias atradimas lūpoms? Mano - ši kaukė ir nivea lūpų sviestas su

vanile ir makadamija. Primenu, kad jį aptariau jau seniai seniai,

 bet nuomonė nepasikeitė ir ją rasi čia.


3 komentarai

  1. Aš sugebėjau su savo vyru pasitelkti rašybos gydytoją dr. Ajayi, kai sužinojau, kad jį žavi kita moteris, aš buvau labai laiminga, kad susisiekiau su rašybos atstovu, nes jis yra priežastis, dėl kurios aš sugebėjau laimėti savo vyrą. ir dabar gyvename ramybėje. Kreipkitės į dr. Ajayi dėl visų jūsų rašybos darbų, kurie padėjo man susigrąžinti savo vyrą. Manau, kad jis padės jums tai, kas jus vargina. El. Paštas drajayi1990@gmail.com „Viber“ arba „whatsapp“: +2347084887094.

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.