Kaip greitai ir gerai išplauti šepetėlius? | Mixa Baby šampūnas

2020-04-04

Labas!
Nežinau kaip jūs, bet aš labai tingiu plauti šepetėlius. Visada atidėlioju tą, net turiu pakaitinių šepetėlių, kad mylimiausių nereiktų plauti kasdien 😁 taip taip, rekomenduojama juos plauti kasdien, kad išvengti bakterijų kaupimosi. Ar bent kartą per savaitę. Ir būtina plauti net tuos šepetėlius, kurių nenaudojat, nes kaupiasi dulkės. O va aš tempiu ir tempiu laiką. Galiausiai karantinas privertė pagaliau išsiplauti visą turtą ir pagaliau jums papasakoti apie savo atradimą šepetėlių plovimui - Mixa Baby plaukų šampūną.

Šiam būdui net nereikia jokių papildomų kilimėlių bei kitų priedų, jei neturite. Aš turiu paprasčiausią antpirštį iš AliExpress - jis man tarnauja jau keletą metų. Nieko įspūdingo, bet rutiną šiek tiek palengvina 😁 Tačiau jį drąsiai galite pakeisti savo delnu.

Tad pasiruoškit vaikiško šampūno, kriauklę ir delną. Sušlapinkit visus šepetėlius, spauskit lašelį šampūno ant delno ir plaukit sukamuoju judesiu. Kad būtų greičiau, akių šepetėlius plaunu po kelis vienu metu - patikėkit, išsiplauna puikiai. 

Šepetėlius džiovinkit arba aukštyn kojom, arba sudėjusios horizontaliai. Svarbu, kad vanduo nebėgtų į tą vietą, kur sujungti šėreliai ir kotas, nes laikui bėgant bus pažeisti klijai ir šepetėliai pradės šertis. Ir sudėkit taip, kad šėreliai būtų ore - greičiau išdžius, bus gražesnė forma ir neįgaus nemalonaus kvapo. 

Aš renkuosi šį šampūną, nes jis puikiai susitvarko su purvu, lengvai išsiplauna, yra pigus, skalsus ir dar net suminkština šėrelius! Ta labai svarbu, tad jei neturit tinkamos priemonės, užtepkit plaukų kondicionierių arba kaukę. Ir aš rimtai 😁

koks jūsų tobulas būdas šepetėliams plauti?

4 komentarai

 1. Geras pastebėjimas.. Jau kurį laiką neploviau savo šepetėlių.. Naudoju purškaliuką jiems plauti, tačiau niekuomet nebandžiau šampūno... Kai pabaigsiu saviškį produktą, reiks pratestuoti ir man kažką panašaus 👀

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Geriausia naudoti šampūną su kokiu nors aliejumi, bet iš bėdos ir paprastas šampūnas/muilas puikiai sueina, nereikia jokių brangių purškalų 😁

   Panaikinti
 2. sąžiningai tai išplaunu savo šepetėlius tik kartą per mėnesį... :)))) nes arba tingiu, arba pamirštu, arba galvoju ai kas čia tokio... :D bet jei plaučiau dažniau, manau, ir aš ir oda laimingesnės būtumėm. bet ai, kažin ar pasimokysiu.
  o plaunu paprastai su savo makiažo valikliu ar prausikliu turimu. blogiausiu atveju dušo žėle :DD

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Mano tokie patys santykiai su šepetėlių priežiūra 😁

   Va tą ir norėjau ištransliuoti 😁 nebūtina naudoti BB muilus už 20€

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.