Aldo Vandini jautrių rankų kremas su ryžių pienu ir violetinių žiedų vandeniu

2020-04-21

Sveikos!
Nežinau kaip jūs, bet man atrodo, kad aš nieko neveikiu, tik plaunu rankas. Nuo to rankų plovimo ir antibakterinio skysčio mano rankų oda taip išsausėjo, kaip dar niekada nebuvo išsausėjusi, tad peržiūrėjau visą kosmetikos kolekciją ir susirinkau visus turimus rankų kremus. Jų liko tik keturi, ir visi kelioninio dydžio, tad kada viską sunaudoti, jei ne dabar, tiesa? Pradėjau nuo pigiausio iš Aldo Vandini, rasto Eurokos advento kalendoriuje.

Beje, jei yra kokia įmonė, norinti pasponsorinti man rankų kremų arba dezinfekuojančių skysčių, tai aš pasirašau 😁

Kremo pakuotė minkšta, daili ir labai maža, vos 30ml, tad ją pasidėjau į šalį būtent tam, kad ateityje turėčiau ką įsimesti į rankinę arba pasiimti į kelionę. Bet taip jau nutiko, kad pabaigiau kremus didelėse pakuotėse, per karantiną nedirba parduotuvės, o internetu pirkti vieną kremą būtų juokinga, tad naudoju ką turiu. Ir, žinokit, kremas tikrai geras, net jei ir pigus.


Jis labai panašus į gelį - balkšvos, skaidrios spalvos, lengvos konsistencijos, neapsunkina odos. Stipriai kvepia gėlėmis. Jei esate alergiškos kvapams net nesidairykit į šią pusę, o jei nemėgstat gėlių aromato žinokit, kad geras kelias minutes jį intensyviai jausit. Aš nesu tokių kvapų mėgėja, bet šis poskonis kažkaip limpa.

Rankų kremas pirmas keletą sekundžių limpa, bet praėjus toms kelioms sekundėms žaibiškai susigeria ir palieka tik švelnią rankų odą. Jeigu oda labai išsausėjusi, pažeista, dėl kvapiklių ją gali dirginti, bet man padirgindavo pirmą minutę, paskui baigė. Kankinausi, nes jau po pirmo karto pastebėjau odos būklės pagerėjimą. Nežinau kas čia taip veikia - ar alavijų ekstraktas, ar vitaminas B3, ar ryžių pienas, ar violetinių žiedų vanduo, bet rezultatas akivaizdus ir labai greitas.

Trumpai apibendrinu:

 • intensyviai kvepia gėlėmis;
 • dirgina pažeistą odą;
 • akimirksniu įsigeria;
 • puikiai gydo išsausėjimus.


Jei ieškot nebrangaus, bet gerai savo darbą atliekančio rankų kremo, tikrai galiu rekomenduoti Aldo Vandini. Jis kainuoja vos 1,55eur, o įsigyti galite Eurokos fizinėse arba internetinėje parduotuvėje.

kaip jūsų rankelės tvarkosi su rankų plovimu

ir antibakterinių skysčių žala? 😁4 komentarai

 1. galiu pasikartot - labai grazios foto, tobuleji!:)) tos gelytes mmm tikras pavasariukas

  o rankos pas mane kazkaip laikosi, ranku kremu naudoti niekada nebuvau megeja, nes kazkodel, bet dabar jau teko is spinteles gilumu issitraukt kazkada pirkta eveline ranku krema su bananais :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū! bandau, bet ne visada pavyksta... :D

   aš irgi jų nemėgstu. buvo laikotarpis, kai pribaigtukuose bent 1-2 pakuotės būdavo, tada aptingau ir kokius metus turbūt nebuvo nei vienos pakuotės, bet ta korona privertė vėl grįžti prie rankų priežiūros :D

   Panaikinti
  2. matai, ir į naudą išeina tokie blogi dalykai :D juokauju žinoma, tegul šalinasi ji greičiau...

   Panaikinti
  3. nėra to blogo, kas neišeitų į gerą :D per karantiną pradėjau vertinti tai, kas visada atrodė kasdieniška ir natūralu :D

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.