Vasario mėnesio veido kaukių iššūkis | apžvalgos ir rezultatai

2020-03-02

Labas! 
Aaa, jau pavasaris! Kodėl vieninteliai metai, kai laikas lekia žaibiškai, yra egzaminų metai? 😁 man toks jausmas, lyg dar ruduo, bet egzaminai tai nelaukia. Bet vistiek stengiuosi rasti laiko ir sau bei toliau sąžiningai vykdau veido kaukių iššūkį. Na, beveik sąžiningai, nes iš suplanuotų šešių kaukių sunaudojau penkias + pavyko sunaudoti ir didelę Palmer's kaukės pakuotę. Tad kviečiu!

Pirmiausia noriu paminėti Balea veido kaukes. Apie jas daug nekalbėsiu, nes visai neseniai visą turimą Balea kosmetiką aptariau atskirame įraše, tad tik paminiu, kad jos visiškai neišskirtinės ir net gi kiek prastokos. Kas patiko, tai kaukių forma ir patogumas, o efekto jokio. 

Origins Flower Fusion veido kaukę turėjau jau labai labai ilgai. Beveik metus 😁 ir vis taupiau progai, bet galiausiai sunaudojau grįžusi iš Kopenhagos - odai trūko ir drėgmės, ir norėjosi levandiško raminimo. Žinokit, tos levandos veikia - miegojau kaip kūdikis 😁 o efektas irgi puikus. Oda nuraminta, sudrėkinta. Kartočiau!

Na, o likusios kaukės jau tepamos. Jų nemėgstu labiausiai, nes tingiu terliotis, bet kad jau turiu, tai reikia sunaudoti. 

7th Heaven Strawberry Cream veido kaukę jau esu naudojusi ne kartą. Visada paperka braškių kvapas. Bet tų tikrų, močiutės darže auginamų braškių. O ir efektas mane tenkina - maitinimas akivaizdžiai jaučiasi. 

Biovene Charcoal Heat veido kaukę nusipirkau tik jai pasirodžius, bet sunaudojau visai neseniai. Degina ji kaip reikalas 😁 laikiau ne 90 sekunčių, o kiek daugiau, nei dvi minutes, bet ir per tokį laiką nesitikėjau įspūdingo efekto. Bet kaukė mane nustebino gerąja prasme - išvalė visus matomus juodus taškelius. Žinoma, gilaus valymo su ja nepasieksite, bet paviršutinis puikus. Kartosiu!

Ir vėl šį kartą pasirodžiau trumpai 😁 bet turiu daug įrašų idėjų pavasariui. Tarp jų ir kovo mėnesio veido kaukių iššūkio rezultatus. Tikiuosi, kad tai bus paskutinis iššūkio mėnuo, nes mano kolekcijoje liko tik 5-6 kaukės! 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.