Užgavėnės! Švęsk jas Holl& Pancakes 🥞

2020-02-25

Labas!
Tai ką, žiemos taip ir nesulaukus atėjo Užgavėnės. Aš dėl to per daug neliūdžiu - dar viena proga be sąžinės graužaties dieną pradėti ir pabaigti blynais. O ta proga nusprendžiau dar kartą papasakoti apie naują mylimiausią vietą blynų valgymui - Holl& Pancakes! Tai tikra olandiškų blynelių ir skaniausios kakavos karalystė.


Savo apsilankymą šį kartą pradėjome nuo karštų gėrimų - dviejų latte ir kokosinės kakavos. Pirmas įspūdis - patys gražiausi puodeliai. Tie geltoni tokie žavūs ir pakeliantys nuotaiką! Jau matau kaip rytais sėdėčiau terasoje ir iš tokio gerčiau kavą. Na, arba Holl& Pancakes


Dar klausimas kur tą daryti geriau. Seniai negėriau latte (esu macchiato kavos gerbėja), bet ši tobula. Standi puta, ideali temperatūra, net cukraus beveik nereikia. Ir kaina viena geriausių mieste (nepamirškime, kad čia sostinė!) - 2,4 eur. O puodelis ne vaikiškas.Galima rinktis trijų skonių kakavą - natūralią, kokosinę ir čili. Susiviliojome vienintele neragauta - kokosine. Ir veltui jos dar niekada neragavome. Saldi, šokoladinė, jaučiamas kokosas, o dar tie saldūs pabarstukai prideda savo žavesio. Kitą kartą labai pagalvosiu ko noriu labiau - kavos ar kakavos 😳 

Tik pažiūrėkit į tą pieno putą!Kalbant apie karštus gėrimus privalau paminėti, kad atėjus su savo daugkartiniu puodeliu visi karšti gėrimai kainuos euru pigiau. Tai reiškia, kad latte kainuos 1,4eur, kakava 50 centų, o espresso vos 20 centų! Holl& Pancakes, aš, kaip prijaučianti zero waste idėjai, esu sužavėta!


Kai kavos ir kakava dar nebuvo net įpusėtos, gavome savo sočių blynų užsakymą. Beje, juos galima rinktis iš trijų pateikimų - standartinio, susukto ir susukto išsinešimui.

Išsirinkome kiekvienas po skirtingą - KAAS (perlenktas), SPEK (standartinis) ir HAM (susuktas). Apie kiekvieną atskirai:


KAAS | Gouda, parmezanas, pomidorai, traškūs kepinti svogūnai, Hollandaise padažas, svogūnų laiškai

Vegetariškas blynas su keliais sūrių ir svogūnų variantais yra pats skaniausias mano valgytas vegetariškas patiekalas. Šiaip nesu didelė sūrio gerbėja, bet šis blynas net manęs nepaliko abejingos. Prie visų blynų pateikiamos salotos su sultenėmis rūgštokos, gaivios ir tikrai maistingos bei puikiai derėjo prie visų ragautų blynų

Prie šio pasirinkimo patiekiamas šiek tiek aštrumo turintis padažas dar labiau pagyvino ir pabrėžė niekur neragautą skonį. 


SPEK | kiaulienos šoninė, Gouda, pomidorai

Mano vaikinas rinkosi blyną su kiaulienos šonine. Nu ir super, tikrai nesitikėjome už tokią žemą kainą gauti pakankamą kiekį priedų, ypač mėsiškų 😁 blynas minkštas (o čia yra kitokių..?), purus, tirpstantis burnoje ir velniškai sotus. 

Padažas - švelnus, idealiai parinktas šiai porcijai.


HAM | itališkas kiaulienos kumpis, rudieji pievagrybiai, marinuoti agurkai, marinuota paprika, Gouda, kepinti svogūnai 

Mano pasirinkimas pats brangiausias (aha, visi 6 eurai 😁 nežinau ar įmanoma pavalgyti pigiau kažkur kitur) ir jį paprašiau susukti. Šiaip aš nemėgstu marinuotų paprikų, bet pamiršau paprašyti, kad jų nedėtų, tačiau net nemėgstamas ingredientas čia tiko kuo puikiausiai. Net neįsivaizduoju kas kūrė šiuos receptus, bet tas žmogus turi antgamtiškų galių. 

Padažas toks pats, kaip ir SPEK blyne. Ir sotumas turbūt dar didesnis, nes iš visos kompanijos aš vienintelė įveikiau tik pusę blyno. Pagalvojome, kad kitą kertą keliaujant dviese reikia imti vieną susuktą ir per pusę perpjautą blyną, nes vienam žmogui viso įveikti neįmanoma. 

Likučius paėmėme išsinešimui. Dar vienas pliusas - kartoninės maisto išsinešimo dėžutės. Nesu tikra, bet jų tekstūra labai panaši į perdirbto popieriaus. Jei tai tiesa - dar vienas susižavėjimo pliūpsnis dėl zero waste filosofijos.


Pirmojo apsilankymo metu paragavome bananinį pieno kokteilį. Liko dar trys neišbandyti skoniai - braškių, vyšnių ir Nutella. Visus tris ir pasirinkome. 

Vyšnių kokteilis pats saldžiausias ir rūgščiausias. Jaučiasi, kad naudojamos tikros vyšnios, o ne kokie nors vyšnių skonio lašeliai/ledai. 

Braškių koktelis visiškai nerūgštus ir vidutinio saldumo. Tikra atgaiva po deserto, apie kurį jau tuoj tuoj papasakosiu. 

Na ir asmeniškai man skaniausias koktelis su Nutella.  Vėl gi vidutinio saldumo, net gana gaivokas. Super, privalot paragauti.

Trečia susižavėjimo banga - makaroniniai šiaudeliai. Holl& Pancakes, jūs gyvenat kitoj planetoj 😁 kol didžiosios įmonės nesugeba susitvarkyti su plastikinių šiaudelių problema jūs žengiat į kitą lygį - makaroniniai šiaudeliai yra kažkas tokio. 


Na ir deserčiukas. Net 45 Poffertjes blynų rinkinys su grietinėle ir šilauogėmis. Perkant šį rinkinį galima rinktis tris skirtingus skonius. Mūsų pasirinkimas:

KERS JAM | naminė vyšnių uogienė, kondensuotas pienas, plakta grietinėlė

HAZELNOOT | nutella / naminė nutella, braškės, plakta grietinėlė

KOKOSNOOT | naminis kokosinis padažas, šokolado ir kokoso drožlės, plakta grietinėlė


KERS JAM blyneliai su vyšnių uogiene ir kondensuotu pienu yra patys saldžiausi. Nerealiai saldūs, puikiai tiks tiems, kurie be saldumynų neįsivaizduoja savo gyvenimo ir kam neužteka saldainio prie kavos. 

HAZELNOOT blynai su Nutella ir braškėmis tobulai suderinto skonio, ne per saldūs. Galiu tik įsivaizduoti kokio gerumo jų didelis blynas su šiais pagardais. 

KOKOSNOOT blynai mano favoritai nuo pirmo apsilankymo. Tiems, kurie nežino, primenu, kad pirmą kartą rinkausi šio skonio didelį blyną ir jis man labai labai patiko. Ne nuostabu, akd neatsispyriau mažosioms jo versijoms. Taip pat ne nuostabu, kad kokosiniai blyneliai nuo lėkštės dingo pirmieji 😁

Poffertjes blynai mažučiai, minkštučiai, vieno kąsnio. Toks kiekis idealus tiek kelių žmonių pasisėdėjimui ir desertams, tiek dviejų pavalgyti mėgstančių žmonių saldiems pusryčiams. Ir jo kaina juokinga - kas tie 11 eurų už didelę lėštę trijų rūšių minkštų, purių, saldžių olandiškų blynų


Pavalgius mėgstu išgerti vandens. Čia jis nemokamas! Stovi stiklinės (fotografavimo metu jos buvo mūsų rankose 😁 bet jei taip atsitinka - paprašykit stiklinės, ją mielai duos!) ir vanduo, gerkit kiek telpa. Niekas neprieis ir nepaprašys sumokėti bedęs pirštu į meniu, pažadu (taip, man teko su tuo susidurti). 


Va taip skaniai prabėgo dar vienas užgavėniškas mūsų apsilankymas jaukiame Holl& Pancakes restorane, įsikūrusiame Kauno g. 16, Vilniuje.

Aš dar grįšiu ir pasidalinsiu savo įspūdžiais, pažadu! Nepaliksiu tiek daug neišragautų patiekalų. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.