NYX X BIRDS OF PREY renginys ir įspūdžiai iš filmo

2020-02-07

Labas!
Trečiadienį žygiavau į patį smagiausią blogerių renginį, kuriame man teko būti - NYX x Birds Of Prey filmo premjerą. Žinau, kad jūs labai mėgstat skaityti apie renginius (tą rodo peržiūrų skaičiukas 🤭), tad skubu pasidalinti įspūdžiais!


Veiksmas vyko "Multikino" kino teatre, Vilniuje. Vietą organizatoriai suskirstė į tris zonas - pirmoje karaliavo pristatoma kosmetika ir maistas. 

Vienas iš įdomiausių dalykų renginiuose man yra organizatorių kūrybiškumo vertinimas 😁 NYX kūrybiškumo nestokoja, todėl zonos, kosmetikos išdėliojimas, maistas pateikti labai spalvingai ir įdomiai. Pavyzdžiui, ar žinojot, kad prieš pilant šampaną į taurę galima įdėti norimos spalvos cukraus vatos ir šampanas nusidažo norima spalva? 😁Antroji zona - nuotraukų darymuisi, maistui ir L'Oreal plaukų dažų bandymui. Pagaliau ir aš išbandžiau jų spalvotus lakus. Ką galiu pasakyti apie efektą? Mėlyna spalva ant mano plaukų buvo nematoma, o rožinį atspalvį plaukuose mačiau iki šeštadienio, nors galvą plaunu kasdien 😁 tai rožinė man patiko - intensyvi, stipri, pigmentuota. 


Renginį vedė labai charizmatiška, įdomi, linksma ir visą erdvę užpildanti vedėja, persirengusi Harley Quinn. Asmeniškai man laaabai patiko jos dalyvavimas nuotraukose, blogerių fotosesijose - pagyvina nuotraukas ir pakelia nuotaiką 😁 dešimtukas vedėjai!

Na, o dabar apie patį filmą. Vaizdų iš jo nerodysiu, geriau pačios nueikite į filmą, nes tai tikrai nuotaikingas ir nestandartiškai pateiktas filmas. Nesu herojų filmų mėgėja, bet šis tikrai skaniai susižiūrėjo ir net galvoju dar kartą nueiti, tik jau su vaikinu 🤭


Dovanos! Kaip gi be jų? 

NYX visoms dalyvėms padovanojo po medžiaginį maišą, pilną gėrybių. Gavome:
Mėlynų L'Oreal plaukų dažus
Rožinio L'Oreal plaukų laką
NYX blakstienų tušą
NYX akių plunksnelę pravedimui
NYX lūpų dažus
NYX mažą spalvotų akių šešėlių paletę
NYX akių šešėliams skirtą šepetėlį
NYX skaistalus arba fiksatorių 


Labai noriu jums padėkoti. Be jūsų, savo skaitytojų, nebūtų net menkiausios progos sudalyvauti tokiame renginyje ❤

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.