Kelionių žemėlapis ant drobės | www.kelioniuzemelapis.lt

2020-02-05

Labas!
Jau tuoj tuoj skrisiu į Kopenhagą! Vis dar negaliu patikėti 😁 bet aš dar negrįžau, o jau galvoju apie kitas keliones ir turiu nusižiūrėjusi dvi nebrangias kryptis. Ir dėl to kaltas tik mano naujas kelionių žemėlapis - juk kai prieš akis kaba visas pasaulis, nori visur ir visko. Tad pagalvojau, kad žemėlapis būtų nuostabi Valentino dienos dovana su mintimi "Su tavimi nors į pasaulio kraštą". 


Aš išsirinkau juodai baltą pasaulio žemėlapį. Jų yra ir daugiau spalvų, bet kaip tik savo baltam grožio kampeliui ieškojau juodų akcentų ir kas gali būti geriau už visą pasaulį? 

Žemėlapiai būna kelių dydžių: 55x80, 70x100, 80x115, 100x150 (plotis x ilgis). Aš turiu patį mažiausią, kuris, beje, tikrai nėra toks mažas 😁 idealaus dydžio grožio kampeliui. Svetainei rinkčiausi didesnį, bent 80x115, bet tai individualu ir priklauso nuo namų, sienų dydžio, dekoracijų. 


Prieš perkant patariu išsimatuoti kokio dydžio žemėlapis bus, nes pats mažiausias mane nustebino savo dydžiu, kai pirmą kartą pamačiau dėžę dar kurjerio rankose. 

Šalia galima išsirinkti ir kelių spalvų smeigtukus - auksinius, sirabrinius, spalvotus arba metalo spalvos. Aš šarka, todėl čiupau auksinius. Gaila, kad nebuvo mano mėgstamiausios rose gold spalvos smeigtukų, bet dėl apšvietimo jie atrodo labai panašiai. 


Pakalbėkime apie žemėlapio kokybę. Aš turiu jau antrą tokio tipo žemėlapį (pirmasis kaba svetainėje, jis skirtas tėvų kelionėms, bet naudojamas kaip dekoracija dėl nekokybiškai sužymėtų miestų) ir galiu palyginti spaudą. Esu labai labai dėkinga kūrėjams, kad jie normaliai sužymėjo miestus. Juk šio žemėlapio esmė smeigti smeigtukus ten, kur jau buvai, o ne bet kur. Kaip jau minėjau, turiu žemėlapį, kuriame miestai išsimėtę, ne visi sužymėti, todėl jį pagal paskirtį naudoti sudėtinga. O šis puikus! Įkėliau nuotrauką, kad tuo įsitikintumėte. 


Tai va, grįžtu prie kelionių krypčių. Visada galvojau, kad keliauju nei daug, nei mažai - vaikystėje nekeliavau, o dabar kartą ar du per metus kažkur išvažiuoju. Bet susmeigus smeigtukus supratau, kad niekur aš dar nebuvau ir reikia taisyti situaciją 😁 tad labas, Kopenhaga! Labas, naujos kelionės bilietai! 😁


Mano turimą žemėlapį galima įsigyti čia: www.kelioniuzemelapis.lt

Visų smeigtukų istorijas rasite čia: www.burundukoblogas.lt/kelionės

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.