Balea kosmetika: veido kaukės ir rankų kremas | Kokie įspūdžiai?

2020-02-15

Labutis!
Šiandien noriu šiek tiek plačiau papasakoti apie lauktuves nuo blogerės Neringos iš "Grožio gidas". Dovanėlė netikėta ir labai pradžiugino, todėl nenoriu tempti gumos ir skubu parodyti ką gi aš gavau.

Pradėsiu nuo veido kaukių. Veido kaukės mane nustebino savo tobula forma - daug vietos akims, lūpoms - man vietos visada pritrūksta, tenka plėšyti kaukę ir formuoti pagal save 😁 Arbūzinė kaukė sužavėjo ir tobulu, tikru arbūzų kvapu.  Bandžiau ją kai už lango švietė saulė, tad pajaučiau tokią tikrą vasarišką nuotaiką! Norėčiau tokių kvepalų ar bent namų kvapo 😁

Abiejų kaukių efektas labai vidutinis. Man po jų šiek tiek traukė odą, todėl vistiek norėjosi veido kremo. Tačiau vertinant ilgesne perspektyva, sunaudojus abi kaukes per savaitę oda tikrai atrodo labiau atsigavusi ir rečiau reikalauja kremo dozės. Bet pati nekartočiau - yra geresnių ir veiksminesnių priemonių.

Rankų kremas irgi pasirodė labai vidutinis. Pakuotė mane išgąsdino, nes esu pripratusi prie skystų kremų ir labai labai tvirtai užsidarančių metalinių pakuočių, kurių nesugebu atidaryti nesusilaužiusi nagų, bet pakuotė atsidaro labai lengvai ir užsidaro saugiai.

Kremas primena ne iki galo sustingusią želę, nėra skystas, tad su prabėgimais taip pat neturėjau jokių problemų. Jis kvepia kaip įprastas kremas, bet galima užuosti lengvą gėlių aromatą. Tokį lengvą, kad jį pajaučiau tik sunaudojusi pusę pakuotės, todėl jei esat jautrios kvapams nenusivilsit. 

Efektas vidutinis. Tai minutei viskas gerai, bet kremą reikia tepti ir tepti. Aš tingiu tą daryti, todėl dabar vaikštau su išsausėjusia rankų oda ir pasitepu kremu tik nepamiršusi arba kai jau rankas pradeda net traukti. Tiesa, kremas vidutinio riebumo, bet pirmą minutę šiek tiek lipnokas, todėl telefonu nelabai pasinaudosite. Bet susigeria žaibiškai!

Žodžiu, norėčiau reziumuoti, bet Balea kosmetika man įspūdžio nepadarė. Paprasta, savo kainą atitinkanti kosmetika. Lietuvoje už tą pačią kainą tikrai įmanoma rasti geriau, todėl lieku prie mūsų produkcijos 😁

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.