PRIMARK lūpų blizgis

2020-01-21

Labas!
Prieš beveik metus savo kosmetikos kolekciją papildžiau nauju lūpų blizgiu. Tiesa, jis pirktas Anglijoje, bet žinau, kad nemažai mano skaitytojų gyvena arba turi draugų, giminių šioje šalyje, tad tikiu, kad įrašas daugumai bus naudingas. Prieš vykdama į Londoną dariau namų darbus ne tik kelionės planavime, bet ir parduotuvių ir jų pasiūlos apžvelgime 🤭 ir kaip gi be Primark'o!

Lūpų blizgis yra nebrangioje, bet tvirtoje ir kokybiškoje pakuotėje. Per beveik metus užrašai nenusitrynė, dangtelis nelūžo ir blizgis nei karto neišbėgo. Gaila, bet kartais taip nutinka su pigia kosmetika, nes gamintojai nemato tikslo investuoti į kokybiškas pakuotes. 


Šepetėlis labai labai patogus - plokščias, lankstus, bet ne per daug. Dozatorius veikia puikiai ir nubraukia visą perteklių, tad blizgis neišsibėgioja aplink lūpas ir neišpurvina pakuotės. 

Produktas gana skalsus, nors jo vienu kartu reikia nemažai. Bet už tokią kainą gali baigtis ir per porą mėnesių, nepykčiau 😁


Aš išsirinkau kasdienį, rausvą ir blizgų atspalvį "Velvet Rose". Blizgius naudoju nebent kasdienai, todėl jis turėjo tikti prie bet kokio makiažo ir net be jo, jei netyčia nuspręsčiau pablizginti lūpas. 

Efektas man labai patiko - vos vos paryškinta natūrali lūpų spalva, daug mažų blizgučių, vizualiai paputlinančių lūpas. 

Blizgis nėra labai lipnus, maloniai jaučiasi ant lūpų. Vos vos lipnumo yra, bet mažai blizgių be jo, tad gyventi galima. 

Išsilaikymas nėra superinis, tenka blizgį atnaujinti kas porą valandų arba pavalgius, bet kasdienius produktus lūpoms visada tenka atnaujinti - asmeniškai aš nemėgstu naudoti visą dieną išsilaikančias priemones kasdienai, nes jos pasausina lūpas. O šis blizgis ne. 


Dabar tikslios kainos nepasakysiu. Man rodos mokėjau arba 1,5 arba 2 svarus 😁 bet skirtumas nėra toks didelis, tad leidžiu sau klysti. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.