Gruodžio mėnesio veido kaukių iššūkis. Rezultatai ir apžvalgos

2020-01-03

Labas!
Nusprendžiau apsivalyti savo kaukių kolekciją ir padaryti veido kaukių iššūkį. Kiekvieno mėnesio pradžioje išsirinksiu keletą kaukių, kurias noriu sunaudoti per mėnesį - ir dėl vietos trūkumo, ir dėl galiojimo laiko, ir dėl noro įsigyti kažką naujo 😁 gruodžio mėnesį nesisekė taip gerai, kaip norėčiau, tačiau vistiek noriu papasakoti rezultatus ir aptarti kiekvieną kaukę atskirai.


Aldo Vandini veido kaukė mane alergizavo vos užsitepus, tad nusivaliau jau pirmą minutę ir rekomenduoti negaliu.


Nesu Garnier veido kaukė fanė, tačiau tokio tipo veido kaukės tikrai įdomios, buvo smagu pasižaisti. Jas reikia susimaišyti pačiam, tad buvo įdomu. Tiesa, mano galva čia serumo ryškiai per daug, maždaug pusę visko sutepiau kitais vakarais ant veido arba sausų blauzdų 😁 kaukė nėra intensyviai drėkinanti, bet vos vos pasausėjusiai odai tikrai atstatys drėgmę.


Tas pats ir su vitamino C kauke. Per daug serumo, įdomu pažaisti, šiek tiek padrėkina ir pašviesina odą. Nieko ypatingo, kartoti neplanuoju, bet išbandyti tokio tipo kaukę rekomenduoju. 


Na ir ketvirtoji mano veido kaukė yra ta, kuri man labiausiai patiko. Green Land veido kaukė su laimais ir vanile - nereali! Labai smagiai vėsina odą, atgaivina po visų švenčių, yra malonios kreminės, riebios tekstūros. Mano sausai ir užterštai odai tai buvo du viename - lengvai pravalė poras, pamaitino odą, ji atrodė stangresnė, sveikesnė. Mielai kartočiau. 


Deja, bet kitos Green Land ir Biovene kaukių nespėjau pabandyti - nebuvo nei laiko, nei noro, tad nukeliu jas į sausio mėnesį. Pagalvojau, kad per mėnesį išsirinksiu 2 tepamas ir 3-4 lakštines kaukes + dar turiu didelę Palmer's veido kaukės pakuotę, todėl tikrai užteks. Gal net pavyks sausio mėnesį viską sunaudoti? Tikiuosi!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.