2019 metų apžvalga | Geriausia kosmetika, kelionės, renginiai, filmai

2020-01-01

Labas!
Su Naujais visus! Linkiu, kad išsipildytų visi troškimai ir galėtumėte išbraukti visus norus iš 2020 norų sąrašo 😁 Metus noriu pradėti mylimiausių, geriausių produktų, kelionių, renginių ir filmų sąrašu. Šie metai man tikrai buvo ypatingi, patyriau daug nepakartojamų dalykų, paaugau kaip asmenybė, patobulėjau kaip blogerė, tad noriu viską metraštizuoti ir papasakoti jums. 

KOSMETIKA

Nerinksiu kosmetikos iš kiekvienos kategorijos - daug išbandytų produktų buvo geri, tačiau ne visi verti atsidurti šiame sąraše. Jame noriu sudėti tik tuos gaminius, kuriuos kartojau, kartosiu arba kartočiau, jei jų neužtektų amžinybei 😁 Paspaudus ant pavadinimo nukeliausit į apžvalgą.


   
Veido priežiūra - Mixa produktai ir Clinians veido kremai su arganų aliejumi. Mixa net negaliu išskirti, nes man labai patiko ir kremai, ir serumas, ir prausikliai. Idealiai tiko mano odai, gerai drėkina, nesausina, nuplauna - ir čia apie visus produktus 😀 o Clinians naudojau metų pradžioje - išgelbėjo mano odą žiemą, kai ji buvo tragiškos būklės.

Plaukų kaukė - Green feel's plaukų kaukė su kokosų aliejumi. Per metus sunaudojau tris ar keturias pakuotes. Dabar naudoju paskutinę turimą, bet jau dairausi akcijų ir vėl užsipirksiu - visų laikų geriausia bandyta plaukų kaukė. Net nebesinori bandyti kažką naujo 😁


Akių šešėlių paletė - L'Oreal Cherry My Cheri. Daugelio atradimas. Turiu ją virš metų ir ji vis dar pati mylimiausia, dažniausiai naudojama, tinka tiek dienai, tiek vakarui. 


Blakstienų tušas - L'Oreal Paradise Extatic. Pernai džiaugiausi L'Oreal UNLIMITED tušu, o šiemet man labiausiai patiko Paradise Extatic, taip pat iš L'Oreal. Aš L'Oreal tušų mylėtoja, man jie nepakeičiami - ilgam užtenka, neišdžiūva, iš mano trumpų, tiesių, retų blakstienų padaro tikrai kažką įspūdingo. Rekomenduoju!


Bronzeris - Physicians Formula Butter Bronzer. Pasaka! Net nereikia išsiplėsti, tikiu, kad dauguma jį turite savo kolekcijose. Kažkas nerealaus. Minkštas, idealios pigmentacijos, tad neįmanoma padauginti, labai skalsus, ilgai išsilaiko, tobulai kvepia. 

KELIONĖS

Londonas. Numeris vienas - jame pernai buvau du kartus ir dar grįšiu ne kartą. Super kelionė už labai mažą kainą - turininga, daug įspūdžių, tik pačios geriausios emocijos. Rekomenduoju ir jums nepagailėti 50 eurų ir pakeliauti bent dieną, nerealu. 


Kelmė. Vasarą su vaikinu porai dienų išvažiavome į Kelmę pas draugę. Toli nuo Vilniaus, kur palikome visus rūpesčius ir darbus. Per tas kelias dienas taip pailsėjome, kaip per visą vasarą nesugebėjom 😀 pamiršome ir telefonus, ir darbus, daug laiko praleidome vandenyje ir po saule - iki dabar matosi lengvi įdegio likučiai ant pečių 😁


RENGINIAI

Radistai & Friends Arena Show. Bilietai į šį renginį buvo mano dovana vaikinui Kalėdų proga. Šiemet nepavyko aplankyti nei vieno festivalio, o mūsų kasmetinė tradicija vasarą baigti Radistai Castle nepavyko, nes jis nevyko, tad nusprendžiau, kad bent metus reikia baigti smagiai 😁 pernai šis renginys buvo be priekaištų, tai šiemet dar geriau! Kitą dieną viską skaudėjo, o tai primena apie gerą vakarą 😀


FILMAI

Džokeris. Labai stiprus, psichologinis filmas, kurį turėtų pamatyti kiekvienas. Man labai labai patiko, 10/10.

"Gotamo mieste savo vietos gyvenime nerandantis Artūras Flekas (aktorius Joaquin‘as Phoenix‘as) dienomis dirba samdomu klounu, o vakarais stengiasi prasimušti kaip „stand-up“ komikas. Deja, nesėkmingai. Suirzęs, nusivylęs ir kartėlio kupinas Flekas vieną dieną tampa chuliganų auka. Galutinai nusivylęs ir ėmęs prarasti sveiką protą, Flekas pamažu ima virsti cinišku, žiauriu ir negailestingu Džokeriu."


AČIŪ UŽ NUOSTABIUS 2019-UOSIUS!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.