Vėrinys iš GeeZee. Papuošalai | BLOGMAS'19

2019-12-12

Labas!
Ojei, jau pusė advento laikotarpio prabėgo. Net nepastebėjau, kad Kalėdos ant nosies 😁 tad dabar jau pats laikas ruošti dovanas, nes savaitgaliais prekybos centrai pilni žmonių. Aš šiemet beveik viską apsirūpinau internetu, daugelis dovanų - rankų darbo. Kad ir šis žavus vėrinys iš GeeZee. Papuošalai 😍


Tokius rankų darbo vėrinius labai mėgstame su mama - jie prabangūs (nors ne visada brangūs 🤭), kokybiški, lengvai derinami, elegantiški. Tačiau reikalauja labai daug darbo - niekada neturėjau nei daug kantrybės, nei kruopštumo tad labai vertinu ir gerbiu darbščias moteris, galinčias sukurti tokį grožį. 

Mano turimas vėrinys yra gražios nude spalvos, kad būtų galima derinti prie daugelio aprangų. Gamintoja turi daug spalvų (didžiąją dalį rasite nuotraukoje), todėl rinktis galima bet ką - ir standartinius juodus ar nude papuošalus, ir melsvus, žalius, baltus nei kitokius. Sau patinkantį ras kiekviena, garantuoju.Vėrinys tvirtas, sunkokas, kokybiškas - kolekcijoje turime lengvą, pigiai atrodantį vėrinį, kurio kaina tikrai didoka, tad dabar prieš perkant visada įsitikinu ar vėriniai iš tikro biserio, ar iš plastmasės. Gaminami GeeZee.- tikro japoniško bei čekiško biserio. 

Šioje parduotuvėje galima užsisakyti ne tik vėrinius, bet ir nuostabias apyrankes, akinių dirželius - pasakiški aksesuarai! Ir viskas įpakuojama į gražias dėžutes bei perrišama kaspinu - norint dovanoti reikės tik užrašyti vardą ir palikti dovaną po egle.


Įsigyti galima čia: www.facebook.com/geezeeaksesuarai

1 komentaras

© BB. Design by FCD.