Veido priežiūra žiemą | MIXA | BLOGMAS'19

2019-12-05

Sveikos!
Senokai kalbėjau apie savo veido priežiūros rutiną. Vis pakalbu apie kelis kartus per savaitę naudojamas priemones, bet tų kasdienių favoritų taip ir nepaminiu. Šiuo metu naudoju tik Mixa produktus - dabar tik Mixa patenkina mano poreikius. Pradedam? 

KALĖDINIS MIX'AS: www.youtu.be/SIRUSCHRISTMASMIX


Tiek ryte, tiek vakare pirmas žingsnis - veido plovimas. Jei esu pasidažiusi, vakare makiažą nusivalau su Mixa miceliniu vandeniu, skirtu raustančiai odai. Jis idealus mano odos tipui, nes tikrai esu burokėlis 😁 micelinis vanduo puikiai susitvarko su kasdiene kosmetika. Tiesa, vandeniui atsparų tušą nuvalo ne iš karto, bet pasitelkus į pagalbą prausiklį ir tušas pasišalina nesudėtingai. 


Turiu du Mixa prausiklius. Mėlynąjį, stipresnį, skirtą mišriai/riebiai odai naudoju vakarais, nes pastaruoju metu mano poros kiek pasikimšusios ir sulaukiu vieno ar kito spuogelio. Šis prausiklis odą nuplauna taip gerai, kad ji net gergždžia 😁 bet kas įdomu, neišsausina per daug, o tik nuplauna išsiskyrusį sebumą ir susikaupusius nešvarumus. 

Rytais naudoju prausiklį su hialurono rūgštimi. Jis jau švelnesnis, todėl rytais puikiai tinka - nėra makiažo likučių, kuriuos reikia pašalinti, o ir nepažadina agresyviai 😁

Beje, abu prausikliai geliniai ir negraužia akių. 


Pats didžiausias mano atradimas visoje Mixa kosmetikoje - serumas su hialurono rūgštimi. Šiuo metu turiu tris serumus - aliejinį (naudoju 1-2k./sav.), niaciamido (naudoju kelis kartus per mėnesį, kai užpuola spuogeliai. Dažniausiai prieš mėnesines 🤭) ir šį Mixa, kurį naudoju visomis likusiomis dienomis. Jis man nepakeičiamas! Gelinės, lengvos tekstūros, yra ne vandenėlio skystumo, o gelinis, todėl naudojimas labai paprastas. Ir įsigeria žaibiškai! Po dušo visuomet pasitepu serumu ir kol pasiimu kremą ir pasitepu lūpas lūpų balzamu jau jis jau įsigėręs. 


Kalbant apie rezultatą, tai privalau paminėti stangresnę ir daug labiau drėgnesnę odą. Ryte pabudusi pamiršau tą sausos odos tempimo jausmą, o vakarais po dušo jis dingsta akimirksniu, kai tik pasitepu odą. Tai serumas, kuris neriebina odos, todėl tiks ir žiemą, ir vasarą, ir sausai, ir riebiai odai. Rekomenduoju!!!


Na, ir paskutiniai du mano atradimai, kurie ir privertė domėtis Mixa kosmetika plačiau - veido kremai. Šiuo metu naudoju du kremus - su hialurono rūgštimi "Light" renkuosi ryte, o su 25% aliejų vakare. 


Vakarinis kremas tikrai riebokas, sunkus, ilgokai geriasi į odą, bet jau kaip sudrėkina! Ypač kartu su tuo serumu. Atstato labai  sausą odą per porą panaudojimų ir net po valandos trukmės pasivaikščiojimo žvarbiame ore priverčia pamiršti kas ta sausa oda yra 😁 

O rytinis kremas jau gelinės tekstūros, lengvas, bet intensyvus. Jis turi kelis man svarbius privalumus - greitai įsigeria, todėl nereikia laukti prieš darantis makiažą/einant į lauką, nesuriebina odos ir yra visada šaltas, tad puikiai pažadina 😁


Va tokia greita, bet labai kokybiška mano kasdienė rutina su Mixa. Jau net turiu naujas kremų su hialurono rūgštimi pakuotes - vieną tą pačią rytinę, o kitą tos pačios linijos, tik vakarinę. Nerealūs produktai! 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.