Valgoma puokštė iš "Puokštės skonis" | BLOGMAS'19

2019-12-21

Labas!
Šiandien vykdėme rimtą kalėdinę misiją - ieškojome eglės. Po daugiau nei valandos klajonių išsirinkome tą vienintelę! Tad skubu jums papasakoti apie valgomą puokštę ir tada jau kibsime į eglutės puošimo darbus. Pagaliau! 😁

Valgomą puokštę užsakiau savo auklėtojai. Pradžioje galvojome prie dovanų pridėti kokią nors įdomesnę saldainių dėžutę, tačiau Facebook'e netikėtai pamačiau labai gražias valgomas puokštes ir nusprendžiau paklausti kainos. Ji net mažesnė, nei įdomių saldainių dėžučių, tad be jokių abejonių užsisakiau.

Puokštes galima rinktis mėsines, iš guminukų, iš supakuotų saldainių, net dvi viename - man labai patiko rinkinys su mėsa vienoje pusėje ir su saldainiais kitoje. Puikus pasirinkimas, norint pasveikinti porą. 

Aš išsirinkau puokštę su Mars ir KitKat šokoladukais, nes jie mano mėgstamiausi ir tarpusavyje labai gražiai dera. Nenorėjau eksperimentuoti su kokosiniais ar kitų skonių užkandžiais, nes bijojau prašauti ir nuvilti dovanos gavėją.

Kalbant apie puokštės kokybę - ji labai tvirta! Nežinau iš ko padarytas pagrindas, bet saldainių gausa nelūžo ir nenusvėrė rankos nešant puokštę, popierius tvirtas, nesusilamdė net nešant daug gėrimų ir užkandžių, slepiant puokštę tarp jų 😀 


Ar aš ateityje rinksiuosi tokias dovanas dar kartą? Tikrai taip. Auklėtoja buvo laaabai nustebusi, kai pamatė šį gėrį, nes tai daug įdomiau už vystančias gėles ar saldainių dėžutes - sukuria puikų efektą ir kas nemėgsta saldainių? 

Puokštes įsigyti galite Facebook'e "Puokštės skonis"

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.