Švytinti makiažo bazė šventiniam makiažui. L'Oreal, Maybelline, Essence ar Becca? | BLOGMAS'19

2019-12-07

Labutis!
Ta proga, kad jau visa savaite priartėjome prie švenčių, noriu pakalbėti apie švytinčias makiažo bazes šventiniam makiažui. Švytinčias bazes mėgstu labiausiai, nes jos odą paverčia kažkuo stebuklingu - nesimato nelygumų, ji atrodo sveika ir spindi. Turiu keturias bazes - pigią iš Essence, vidutinės kainos kategorijos L'Oreal ir Maybelline bei brangiausią iš Becca. Tad kuri labiausiai verta dėmesio?


Pradėsiu nuo pigiausios ir keliausiu tolyn link brangiausios. Pigiausia - tai šių metų rudens-žiemos kolekcijos perliukas iš Essence. Ši bazė yra stiklinėje pakuotėje su pipete. Pakuotė primena veido serumą, bet apie poveikį galiu pasakyti tą patį 😁


Serumas aliejinis, todėl makiažo išsilaikymo laiko neprailgins, bet jei reikia daug laiko praleisti lauke renkuosi tik šį produktą. Aliejus drėkina odą, sukuria apsauginį barjerą nuo šalčio, todėl skruostai nenusidažo raudonai 😁 taip pat tai neblogai spindinti bazė, todėl idealiai tiks kasdienai. Rimtam makiažui jos nesirinkčiau, nes aliejus neprailgina makiažo išsilaikymo laiko. Beje, turinčioms sausą odą rekomenduoju šį produktą kasdienai!

Kaina: 4,92eur


Maybelline makiažo bazė man patiko mažiausiai. Ji ganėtinai sunkios tekstūros, todėl tikėjausi ilgesnio makiažo išsilaikymo, bet to nepastebėjau. Bazė yra rausvos spalvos, bet išsklaidžius rausvumas dingsta, tad jei jūs esat gelsvesnio odos tipo nebijokit bandyt, spalvos nesipjaus.


Ši bazė yra labai labai natūralaus efekto, tad ją renkuosi tik tada, kai nesidažau - net ir lengviausias makiažo pagrindas užmaskuoja visą norimą švytėjimą.

Kaina: 10,92eur


L'Oreal bazę turiu seniausiai ir naudoju daugiausiai. Ji patikima kasdienai, ilgai išsilaiko ir nenuvilia dienos eigoje. Tai vidutinio švytėjimo produktas - neužsimaskuoja, bet ir nešvyti kaip disko kamuolys.


Bazės konsistencija vandeninga, tad produktas draugauja su visais makiažo pagrindais - nenusitrina, tolygiai dengiasi ir ilgai išsilaiko. Geriausia drug store bazė, ypač riebiai odai.

Kaina: 12,86


Na, o brangiausia ir visų labiausiai giriama bazė yra iš Becca. Turiu nedidelę pakuotę, kurią taupau ir saugau tik specialioms progoms 😁 ne veltui ji tokia giriama. Bazė tiršta, labai skalsi ir tokia švytinti!


Ši bazė prailgina makiažo išsilaikymą ir dėl silikoninio pagrindo užpildo poras. Manau, kad tai pats geriausias pasirinkimas toms, kurios gali sau leisti išleisti daugiau pinigėlių kosmetikai. Tiesa, atkreipkit dėmesį į tai, tad Becca bazė labai skalsi ir tikrai geriau turėti vieną, bet gerą produktą, nei kelis, bet prastus.

Kaina: 35,52eur (30 svarų)


Trumpai tariant, pačiam šventiniam makiažui labiausiai rekomenduoju Becca makiažo bazę, kasdienai riebiaodėms - L'Oreal, sausaodėms - Essence, o nesidažančioms Maybelline. Išsirinkit pagal savo poreikius ir galimybes 💓

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.