Sapnų gaudyklė iš Balio | BLOGMAS'19

2019-12-09

Sveikutės!
Kaip vakar žadėjau, pradedu dovanų savaitę 🎁 tinklaraštyje rašysiu idėjas, o facebook puslapyje rasite visą krūvą konkursų kasdien! O grįžtant prie idėjų, tai noriu pradėti nuo bombos - sapnų gaudyklės tiesiai iš Balio salos, Indonezijos. Ieškot jaukios, šiltos, mielos dovanos draugei ar sesei? Kviečiu užsukti!


Sapnų gaudyklė balta, širdies formos. Tiksliau - keturių širdžių. Balta spalva, plunksnos, veidrodžio gabalėliai sukuria neišpasakytą jaukumą ir šviesumą kambaryje. Paskutiniu metu esu pakvaišusi dėl kambario dekoracijos, puošimo, jaukumo ir drąsiai sakau - ši gaudyklė namuose yra pats geriausias pasirinkimas.

Gaudyklę gavau per dieną. Pakuotėje buvo daug gražių, džiovintų Balio žiedų, kurie labai skaniai kvepia. Gaudyklę turiu jau ne pirmą dieną, o kambarys vis dar kvepia saldžiomis gėlėmis 😍 žiedus išsisaugojau, vieną padėjau į spintą, o likusius ant kosmetikos stalo.

Ką norėjau tuo pasakyti? Parduotuvė labai rūpinasi savo klientais ir sukuria teigiamą įspūdį nuo pat pirmos žinutės dėl prekių iki prekių gavimo. Ir dar ilgiau!


Galite prisiartinti nuotrauką ir pažiūrėti į tas gražias, darbščiai padarytas detales. Negaliu atsižiūrėt 😁


Šią gaudyklę ir dar daug unikalių dovanų iš Balio rasite Cantika parduotuvėje Vilniuje ir facebook puslapyje ❤ ir drabužiai, ir aksesuarai, ir kvepalai, ir kosmetika, ir rankinės, ir žvakės, ir smilkalai... Viskas, ką įsivaizduojate, kai pagalvojate apie Balį 😍

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.