Rankų darbo užrašų knyga | BLOGMAS'19

2019-12-13

Sveikos!
Aš labai mėgstu viską užsirašyti. Tiek planuotis įrašus, tiek pirkinius, tiek darbus, tiek užsirašyti kilusias ar išgirstas mintis. Tačiau problema ta, kad su darbo knygomis man ne pakeliui - niekaip nesusidraugauju, jose nieko nerandu (kalbu apie kilusias idėjas, įrašų temas ir pan.), todėl ilgą laiką renkuosi užrašų knygą, o ne darbo knygą. Kaip tik šiemet prirašiau savo swapbox'o metu gautą knygutę, todėl kibau į naujos knygos paieškas ir radau šaunias rankų darbo knygutes!


Mano turima knyga - storu, tvirtu viršeliu. Viršelį pasirinkau pati iš turimų dizainų, tačiau galima susikurti ir savo. Dabar kiek gailiuosi, kad patingėjau tą padaryti, tačiau pats viršelis man tikrai patinka.

Kalbant apie viršelio kokybę privalau paminėti, kad ji tiesiog puiki. Nepanašu, kad knygelė greitai nusidaužys ar susidėvės. Kai jas naudoju 1-2 metus, man tai labai svarbu.


Užrašų knygos puslapiai linijuoti, bet galima rinktis ir langelius. Taip pat viršuje yra vieta įrašyti datai - puikus dalykas man, nerašančiai į darbo knygą kasdien 😍

O smagiausia dalis ta, kad galima pasirinkti įpakuotą knygą - ją įdeda į magnetinę, baltą dėžutę ir meistriškai perriša kaspinu.


O kokią jūs knygą naudosit 2020 metais?

Įsigyti galima čia: www.rafinuotadovana.lt

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.