Kas, kaip, kada ir apie ką? | BLOGMAS 2019

2019-12-01

Labas!
Vakar daug miestų įžiebė savo eglutes, šiandien ryte prabudusi jau pamačiau pirmąjį sniegą, kuris neištirpo per keletą akimirkų, todėl labai džiaugiuosi šventine nuotaika ir noriu ja pasidalinti su jumis. Nusprendžiau šiemet daryti BLOGMAS'19 įrašų seriją, tad kviečiu sužinoti kas tai, kaip ir kada viską rašysiu bei ką pasakosiu.


Blogmas - tai įrašų serija, kurią rašysiu nuo gruodžio pirmos iki pat Kalėdų. Labai bijau visko nespėti perkelti į įrašus, todėl kol kas preliminarus planas nelyginėmis dienomis rašyti įrašus čia, tinklaraštyje, o lyginėmis - pasidalinti mažais atradimais Facebook puslapyje. Žinoma, gali būti, kad įrašau čia pasirodys dažniau, todėl nepamirškit lankytis, gal rasit naudingos info 😀

O rašysiu apie daug šventinių ir nelabai dalykų - šventinį tvarkymąsi, dekoracijas, dalinsiuosi mėgstamiausiais receptais ir smagiausiomis dovanų idėjomis. Įterpsiu kosmetikos priemonių, tinkamų šventiniam makiažui, apžvalgų, makiažo tutorial'ą ir papasakosiu apie save. Noriu tinklaraštį papildyti informacija apie save ir vėl grįžti prie gyvenimo būdo tipo, nes paskutiniu metu užsisėdėjau prie kosmetikos. 


Taip pat, kaip jau turbūt žinote, šiemet kiekvieną rytą pradėsiu nuo Eurokos advento kalendoriaus išpakavimo. Savo radiniais kasdien dalinsiuosi instagram'o story, o tiems, kas nespės jų pažiūrėti, parodysiu galutiniame įraše po viso kalendoriaus išpakavimo. Šiandien dalinuosi pirmąja diena, o kitas jau sekit instagam'e arba laukit Kalėdų 😀

Ai, ir dar. Įrašus pradėsiu nuo savo mėgstamos kalėdinės dainos, filmo arba knygos rekomendacijos. Tai tikrai nebus kažkas naujo, bet bus mano mėgstamo ir tądien klausyto/žiūrėto/skaityto.

ADVENTO KALENDORIUS

Pirmąją dieną radau labai smagaus kvapo Mercedes-Benz Woman kvepalus. Jie saldūs, ilgai išsilaiko (pasikvepinau jais ryte, o dabar jau vakaras ir vis dar užuodžiu tą kvapą!), yra rutulinėje pakuotėje, kodėl puikiai tinka greitam pasikvepinimui mieste neerzinant aplinkinių.


Tai tiek norėjau papasakoti! Laukit žinių kasdien ☃

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.