EUROKOS advento kalendoriaus apžvalga. 2019

2019-12-26

Labas!
Su praėjusiomis Kalėdomis! Labai labai noriu papliurpti apie savo turėtą advento kalendorių ir dovanas, todėl nieko nelaukdama skubu pradėti įrašą 😁

Kalbant apie Kalėdas, tai maniškės buvo nepaprastai jaukios - labai smagiai praleidome laiką, o vakarą užbaigėme Radistų koncerte Kaune. Po koncerto dar ir prie Kauno eglutės nuvažiavome. Ką galiu pasakyti, gyvai ji atrodo daug gražiau, nei nuotraukose 😀

Pagaliau baigėsi dovanų dalinimas, pakavimas ir priėmimas (meluoju, dar laukiu susitikimo su dvejomis draugėmis), todėl galiu papasakoti ką kam dovanojau ir ką gavau dovanų.

Sesei dovanojau kosmetikos ir saldumynų rinkinį, o nuo jos gavau super skanių kalėdinių sausainių, mamai padovanojau vėrinį, tėčiui - Jaguar kvepalus, tuo tarpu iš jų gavau naują pagalvę ir pinigėlius bateliams, kuriuos darysiuosi pagal užsakymą išleistuvėms. Močiutė mane pradžiugino pinigėliais, o aš ją - kvepalais ir saldumynais. Kolektyve gavau nerealią Soph X Revolution highlighter'ių paletę ir šokoladą, o pati dovanojau Michael Kors kosmetinę ir L'Oreal švytėjimo suteikiančią makiažo bazę (ir saldainių!). Vaikinas man padarė didelį namą degučiams, o aš jam padovanojau bilietus į Radistų koncertą (dar ir kelionės išlaidas jis apmokėjo 🙊). Draugei padovanojome tokią pačią Michael Kors kosmetinę, raudono siūlo apyrankę, apyrankę su akmenukais, sapnų gaudyklę ir metalinius šiaudelius, o nuo jos gavome nerealias vyriškas kojines su užrašu "Aš turiu geriausią merginą", vonios bombą, vonios druską ir daug mūsų mėgstamiausio maisto, kurį visada perkame, kai susitinkame (dėžę tirpios kavos, pelėsinio sūrio, tortilijų traškučių, Toffiffee). Lyg ir viską supyliau 😁 ai, dar dvejoms draugėms dovanosiu tas pačias kosmetines (dariau diiidelį užsakymą 😁). Tai tiek, pasidžiaugiau, dabar galime šokti prie kalendoriaus 😁


Apie kiekvieną rastą dalyką atskirai nekalbėsiu - daugelio nebandžiau, tad neturiu ką papasakoti, o pilstyti iš tuščio į kiaurą nėra reikalo. Kad įraše nebūtų atskirų 24 produktų nuotraukų, padariau koliažus po šešias dienas - taip paprasčiau.


Pirma diena: rutuliniai Mercedes-Benz kvepalai. Ideali forma nešiotis kosmetinėje - dar ir dabar turiu tokio tipo kvepalus iš praeito kalendoriaus.

Antra diena: ECO Lab šampūnas.

Trečia diena: Aldo Vandini rankų kremas.

Ketvirta diena: Natura Siberica dušo želė.

Penkta diena: Women's Secret vonios druska.

Šešta diena: Jonzac veido kremas.


Septinta diena: Gosh X Simona Nainė lūpų blizgis.

Aštunta diena: QVS ketursienė dildė.

Devinta diena: Palmer's kūno kremas.

Dešimta diena: plaukų kaukė.

Vienuolikta diena: makiažo kempinėlė (bevardė ir labai nesmagiai atrodanti, dėl ko šiek tiek gaila. Galėtų kaina būti keliais eurais didesnė ir įdėta RT kempinėlė 😔).

Dvylikta diena: Women's Secret kvepalai (ir vėl rutuliniai!).


Trylikta diena: So..? kūno purškiklis.

Keturiolikta diena: labai labai skaniai kvepiantis Dal Frantojo muilas su arganų aliejumi.

Penkiolikta diena: arganų aliejus plaukams.

Šešiolikta diena: ECO Lab plaukų balzamas.

Septyniolikta diena: Sweet Home patalpų kvėpiklis.

Aštuoniolikta diena: 7th Heaven nulupama veido kaukė.


Devyniolikta diena: Clarins veido pienelis.

Dvidešimta diena: Cafe Mimi lūpų balzamas.

Dvidešimt pirma diena: Cottage dušo želė.

Dvidešimt antra diena: Cameleo plaukų šilkas.

Dvidešimt trečia diena: Dresdner Essenz kvapni vonios tabletė.

Dvidešimt ketvirta diena: Mercedes-Benz kvepalai.


Šis kalendorius man patiko daug labiau, nei pernametinis - jis daug tvirtesnis, dovanos labiau vertos dėmesio, tinkančios kiekvienam. Nebėra vyriškų gaminių, daugelis produktų dažnai perkami ir visų mylimi. Man labai patinka mažo dydžio produktai - jų dėka galima išbandyti daug priemonių, o ir kelionėms ilgam apsirūpinau (vasarą labai tikiuosi kelioms dienoms nuvykti prie jūros, kelioms - pas draugę į Kelmę, gal pavyks bent savaitei išlėkti į užsienį, o kur dar visos savaitgalio kelionės bei festivaliai, išleistuvės...). Ar verta? Taip. Už trisdešimt penkis eurus išbandyti 24 produktus tikrai verta.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.