Essence nude lūpų dažų TOP3 | BLOGMAS'19

2019-12-17

Sveikutės!
Aaa! Jau po savaitės sėsim prie Kūčių vakarienės. Laikas tiesiog skrenda, o aš niekur nespėju 😁 bet šiandien nusprendžiau skirti laiko temai, kuri aktuali jaunoms merginoms - apkalbėsiu TOP3 pigius lūpų dažus, tinkančius kasdienai. Visi iš Essence, todėl per kišenę tikrai nekirs. 


Perfect Shine. Šie lūpų dažai man labiausiai patinka tomis dienomis, kai darausi neįpareigojantį, lengvą makiažą, bet noriu pasiryškinti lūpas taip, kad atnaujinant lūpdažį nereiktų veidrodžio. Supratot ką noriu pasakyti? 😁

Jie nesausina lūpų, tačiau ir nepasižymi ypatingu drėkinimu. Gal labiau saugo nuo išsausėjimo. Spalva rausva, labai blizgi ir maloniai tepasi ant lūpų. 


This is Me. Lūpų dažai iš vasaros kolekcijos, kurios metu buvo išleisti lūpų dažai ir tų pačių atspalvių nagų lakai. Šie dažai labai neprastai pigmentuoti, yra nei blizgūs, nei matiniai ir išsilaiko puikiai, lyginant su kitais išsukamais lūpų dažais. 

Vienintelis jų minusas - šioks toks sausinimas, bet jis lengvai suvaldomas naudojant lūpų balzamą. 


Colour Up! Shine On! Na ir mano favoritas, vieninteliai lūpų dažai (ne tik iš Essence!), kurių vieną pakuotę esu sunaudojusi ir nusipirkau antrą. Jie labai lengvi, kreminiai, maloniai dengiasi, nėra intensyvūs, bet sukuria sveikų, putlių lūpų efektą.

Net nežinau ką daugiau apie juos pasakoti, kai esu taip išgyrusi. Ai, dar drėkina!


Swatch'ai pagal eiliškumą:
Perfect Shine
This is Me
Colour Up! Shine On!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.