Rožių vandens nauda. Veido priežiūra su Rosalinda 🌹 | GIMTADIENIS

2019-11-18

Labas!
Šiandien mano tinklaraščio ketvirtas gimtadienis! Aš pati negaliu tuo patikėti. Dar kaip šiandien pamenu, kaip nedrąsiai kuriasi paskyrą, kaip nemokšiškai dariausi dizainą ir galvojau senąjį tinklaraščio pavadinimą. Dabar viskas jau žinoma, čia jaučiuosi drąsiai. Labai smagu, kad per ketverius metus mano tinklaraštį aplankė virš 40 tūkstančių skirtingų skaitytojų, sulaukiau 373 tūkstančių peržiūrų, 2400 komentarų, 81 stebėtojo, gaunančio pranešimus vos pasirodžius naujienoms. Bendradarbiavau su daugiau nei trimis šimtais įmonių. Per visą šį laiką parašiau beveik tūkstantį įrašų, tačiau daugumą ištryniau ir jums tai 382 matomas įrašas. Ačiū jums už viską, ką padėjote man sukurti 💓

Kaip ir per kiekvieną gimtadienį, išsikeliu sau keletą tikslų, kuriuos labai norėčiau pasiekti iki penktojo tortadienio:
  • Sulaukti pusės milijono peržiūrų
  • Sulaukti savo šimtosios sekėjos
  • Pasiekti 500 įrašų skaičių
  • Patobulėti darant nuotraukas
  • Atsidėkoti savo skaitytojoms už lojalumą ir nuoširdumą 💓


Pradėjusi su tokia smagia gaida, noriu pakalbėti apie keletą savo atradimų. Dauguma iš jų man, sausaodei, labai tiks vasarą, o riebiaodėms - turėtų idealiai tikti žiemą. Tai - dieninis, naktinis, paakių kremai su rožių vandeniu ir pats rožių vanduo, kurį galite laimėti facebook'e.

Rožių vandens nauda ir panaudojimo būdai:
  • Rožių vanduo gali būti naudojamas ir patalynės gaivinimui, kvėpinimui, taip pat, vietoje oro gaiviklio.
  • Galima jį naudoti vietoje silpnų, malonaus kvapo kvepalų.
  • Rožių vanduo tinkamas visų tipų odai. Jis padeda nuraminti ir atvėsinti sudirgusią ir jautrią odą, saugo odą nuo uždegimų, veikia antiseptiškai, pasižymi sutraukiamuoju poveikiu.
  • Rožių vanduo minkština brandžią odą, atkuria elastingumą, suteikia švytėjimo, tai puikus tonikas ir mūsų paakiams bei akių vokams.
  • Rožių vanduo naudojamas ir plaukų priežiūrai, plaukams drėkinti bei vietoje plaukų kvepalų.

Žinoma, tai tikrai ne visi privalumai, bet nenoriu išsiplėsti - įrašas ir taip labai ilgas. 


Dieninis veido kremas "Rose Original"
Dieninis veido kremas lengvas, tačiau jaučiasi jo poveikis - sudrėkinta, akivaizdžiai stangresnė oda. Man net keista, kad toks purus ir greitai susigeriantis kremas nenuvilia visą dieną, nes esu įpratusi grįžusi namo nusivalyti makiažą bei dar kartą pasitepti kremu - toks jau tas gyvenimas su sausa oda 😁 tačiau nemanau, kad paspaudus šaltukui jis padėtų kovoti su šerpetojimais. Tai labiau šiltojo metų laiko kremas sausai odai arba šaltojo metų laiko - riebiai. 


Naktinis veido kremas "Rose Original"
Šis kremas prieš mėnesį man patiko labiau 😀 jo tekstūra labai įdomi - atrodo pakankamai rimtai, sunkiai, bet užtepus ant odos pradeda tirpti. Apie poveikį galiu kalbėti dvipusiškai, nes situacija ta pati - kai atvėso oras, man jis nepadeda taip, kaip norėčiau. Bet esu įsitikinusi, kad vasarą padės, todėl slepiu iki pirmųjų saulės pasirodymų kitąmet. Vėl gi, riebiaodės - čiupkit!


Paakių kremas "Bulgarian Rose Signature SPA"
Paakių kremas iš kitos serijos, kadangi ieškojau stipresnio poveikio ir norėjau išbandyti ne vieną liniją. Ir jis tikrai stipraus poveikio - naudoju kremą tik vakarais, tačiau paakiai neišsausėjo, dingo mikro jaunystės raukšlytės, paakiai atrodo stangresni. Nežinau kaip jis kovotų su brandaus žmogaus raukšlėmis, bet šansą aš duočiau.


Natūralus rožių vanduo "Bulgarian Rose"
O va čia produktas, kurį pradžioj purškaliojau visur, kur tik sugalvojau, o dabar pradėjau taupyti 😀 labai atgaivina pavargusią, sausą odą, pagreitiną rimtų kremų įsigėrimą, drėkina, ramina ir daro viską, ką galiu sugalvoti. Tikrai, nemeluosiu. Ir dar kaip dieviškai kvepia! Daug neišsiplėsiu, galit keliaut į mano facebook puslapį ir įsitikinti tuo pačios. 


Dieninis veido kremas: www.rosalinda.lt/veido-kremai/dieninis-veido-kremas-rose-original

Naktinis veido kremas: www.rosalinda.lt/veido-kremai/naktinis-veido-kremas-rose-original

Paakių kremas: www.rosalinda.lt/paakiu-ir-lupu-prieziura/paakiu-kremas-bulgarian-rose-signature-spa

Rožių vanduo: www.rosalinda.lt/roziu-vanduo/naturalus-roziu-vanduo-bulgarian-rose

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.