Geriausios Essence rudens-žiemos naujienos | privalai tai turėti!

2019-11-21

Labas!
Prieš kurį laiką ir vėl gavau didelį kiekį Essence naujienų. Anksčiau jų laukdavau, nes įdėdavo labai labai daug priemonių ir tai buvo vieni iš pirmųjų mano bendradarbiavimų, todėl kėlė nostalgiją. Bet dabar laukiu, nes Essence ir Catrice kompanijų produktai labai patobulėjo. Todėl išrinkau penkis kokybiškiausius produktus ir keturis man labiausiai patikusius šiandien noriu apkalbėti, o penktajį pasiliksiu vėlesniam laikui, nes asmeniškai man jis nelabai patiko, bet tikiu, kad dauguma jaunų, pradedančių dažytis merginų jis sužavės. Na, tad grįžtame prie mano asmeninio top ketvirtuko.


DRĖKINANTIS IR TOBULINANTIS PRIMER'IS

Kai tik gavau, į gaminį žiūrėjau labai skeptiškai, nes Essence bazės man labai smirda. Bet ši malonaus, saldaus kvapo, todėl čia dedu pirmąjį pliusą - dingo skeptiškumas 😀 primer'is stiklinėje pakuotėje su pipete ir nors jo kiekis labai nedidelis, nuotraukoje apačioje matomo kiekio man pakako pusei veido padengti, tad tų 15ml užteks amžiams.

Kalbant apie efektą, privalau pagirti priemonės blizgumą ir aliejingumą - jis tikrai ne tuščiai vadinamas drėkinančia ir tobulinančia priemone. Odos švytėjimas (nėra jokių atskirų blizgučių) sukuria švytinčios, sveikos odos efektą, o aliejingumas - drėkina odą. Nesijaudinkit, aliejingumas nesikerta su kitomis priemonėmis, kad mane šiek tiek nustebino. Švytėjimas ganėtinai silpnas, pudros jį užmaskuoja, tačiau dievinu jį naudoti "no makeup makeup" makiažui, kai naudoju tik maskuoklį. Primer'is tikrai pailgina makiažo išsilaikymą, nes yra tirštos konsistencijos ir lipnokas dėl aliejų.HIGHLIGHTER'IS

Apie jį daug neišsiplėsiu, nes tai priemonė, kurią galiu apibūdinti vienu vieninteliu faktu - pagaliau radau lengvą, kasdienį highlighter'į. Visi highlighter'iai man per daug intensyvūs, o šis toks švelnus, toks natūralus, beveik nepastebimas.

Swatch'ai žemiau.


KONTŪRAVIMO PALETĖ

Jei highlighter'iai man nebėra prie širdies ir esu jiems išranki, tai su bronzeriais ir kontūravimo priemonėmis man sekasi, nes tinka ir patinka dauguma 😀 šią paletę įsigijau dar prieš gaudama siuntą, nes sužavėjo spalvos ir tekstūra. Minkšta, gerai sklaidosi, matinių, šaltų spalvų paletė. Šviesioji spalva idealiai tinka maskuoklio fiksavimui, tamsioji - kontūravimui, veido formų pabrėžimui. Must have kelionėms ir greitam kasdieniam makiažui.Highlighter'io ir kontūravimo paletės swatch'ai

ŠEŠĖLIŲ PALETĖ

Na ir mano numylėtinė, didžiausias džiaugsmas - nauja Essence paletė. Ar pastebėjote kaip pasikeitė šio gamintojo palečių kokybė? Anksčiau jos buvo prastos, byrėjo, nesimatė jokios pigmentacijos. Dabar - nerealu 😀 būtent ši turi vieną matinę spalvą (centre), kuri yra tokia pigmentuota, kad aš vos palietusi šešėlį turiu gerai nukratyti spalvą, kad nesugadinčiau viso makiažo. Aplink esančios spalvos šiek tiek skirtingos - trečia (žalsva), ketvirta (melsva) ir paskutinė (balta) yra mažiau pigmentuotos, bet likusios - lyg sviestinės.

Visko, kas yra šioje paletėje, man užtenka kasdieniam makiažui. Su ruda suformuoju akies raukšlę, su blizgiomis patepu judrųjį voką, o su balta paryškinu akies kamputį. 2 minučių darbas. Vakariniam makiažui, kai naudoju šešėlių bazę, man jau trūksta pereinamosios, "nematomos" spalvos, bet ją turiu visose kitose paletėse.


Pirma eilutė

Antra eilutė

Trečia eilutė

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.