NYX Ultimate Brights akių šešėlių paletė + akių pieštukas

2019-10-31

Labas!
Ta proga, kad šiandien švenčiame Halloween'ą, nusprendžiau pakalbėti apie akių šešėlių paletę, be kurios šios šventės bei festivalių neįsivaizduoju. Tai - NYX Ultimate Brights spalvota akių šešėlių paletė. Kartu su ja pirkau ir baltą akių pieštuką, tad ir apie jį pasidalinsiu keliais pastebėjimais.Šią kolekciją pavadinome Ultimate Shadow Palette, nes ji būtent tokia – profesionalaus lygio paletė, kurią sudaro 16 aukštos kokybės vaivorykštės įkvėptų atspalvių akių šešėlių. Galima rinktis iš keturių stulbinančių spalvų derinių: neutralių - šaltų, neutralių - šiltų, šviesių ir dūminių - švytinčių. Kiekvienoje paletėje yra sodrių, aksominio švelnumo ir hipnotizuojantį efektą suteikiančių šešėlių rinkinys – nuo matinių atlaso iki žėrinčių metalo atspalvių.


Na jūs tik pažiūrėkit kokios žavios spalvos! Seniai norėjau spalvotos paletės įdomiems makiažams kurti. Pradžioje galvojau apie Morphe 35B paletę, bet Morphe paletės labai didelės ir kai pirkau šią NYX, dar neturėjau komodos kosmetikai, tik stalą. O stalas ir taip pilnas, tad pasirinkau NYX paletę - ji užima mažai vietos. 


Swatch'ai daryti be akių šešėlių bazės, su pirštu. Realiai, imant su šepetėliu, spalvos turi daug mažiau pigmento - tai mane šiek tiek nervina, nes norėjau labai pigmentuotų šešėlių. Tačiau pradedantiesiems pigmentacija ideali - tikrai nereikia dėti dešimties sluoksniu, kad išgauti gražią, sodrią spalvą. 

Kalbant apie pačio šešėlio formulę privalau paminėti, kad šešėliai sausi. Labai sausi. Asmeniškai aš mėgstu šiek tiek drėgnesnius, todėl pirmą kartą bandžius šią paletę gailėjausi nepasirinkusi Morphe (jų šešėliai drėgnesni ir tikrai puikios pigmentacijos). Tačiau po kelių naudojimų įpratau su jais dirbti ir dabar tikrai džiaugiuosi savo pirkiniu. Ypač kai paletė tokia turtinga spalvomis! Galima susikurti net ir patį margiausią įvaizdį.


O dabar noriu mesti keletą akmenų į akių pieštuko daržą 😁 pieštukas baltas, blizgus - būtent tokio ir ieškojau. Tačiau jis toks kietas! Ir ant vandens linijos nerodo jokio pigmento. Visiškai. Daugiau net nėra ką pasakyti, pieštukas greitai iškeliavo iš mano namų. Reziumė: paletę rekomenduoju toms, kurios mėgsta kurti įdomius, spalvotus įvaizdžius ir neturi galimybės atsisiųsti Morphe paletės. Akių pieštukas tiks toms, kurios mėgsta kietesnius pieštukus ir nenaudoja jų vandens linijai pabrėžti.

NYX paletė kainuoja apie 21 eurą, ją įsigyti galima Eurokos, Droge, Douglas, specializuotose NYX parduotuvėse. Beje, NYX per Black Friday siūlo geras nuolaidas, jei planuojate kažką įsigyti verta palaukti.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.